Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kedden mennék kínai oltásra,...

Kedden mennék kínai oltásra, de mindenki lebeszél. Ne adassam be?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, kedden reggel kaphatnám meg a kínai vakcinát, de a környezetembem (családom,munkatársaim) csomóan kiakadtak ezen. Hogy meddő leszek, meghalok, chip kerül belém, lebénulok...stbstb. Mindenkinek lett most egy ismerőse aki agyvérzést, trombozist kapott, meghalt vagy lebénult az oltás után. Nekem viszont csak olyan ismerőseim vannak, akiknek semmi bajuk nem lett az oltástól és a védettségük is kialakult. Páromnak a kínaitól is 2 hét után.

Én tartok kicsit a covidtól, nem rettegtem eddig se, de több barátom megszenvedte, volt ismerősöm aki váratlanul elhunyt, és olyan is van aki hónapok óta az utóhatásoktól szenved. Alapvetően nem feltétlen egészségi okból félek, mert bár nem tudni, de valószínűleg nem kerülnék 25 évesen, egészségesen kórházba, bár erre is láttunk már példát. Inkább attól tartok, hogy most végre lett több munkám és ha ne adj isten megfertőződök, kiesek ezekből ami lelkileg és anyagilag is megviselne.

Szerológiain már voltam, nem estem még át a betegségen.

Tudom felnőtt ember vagyok, magamnak kell felelősséget vállalnom és van egy halom ilyen kérdés már. De most kicsit telebeszélték a fejem és azt érzem nehéz tisztán látni, ezért örülnék pár visszajelzésnek, arról, hogy Ti mit gondoltok, beadatnátok-e a kínait..stb.

Köszi!



2021. ápr. 24. 21:53
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
42%

"jóléti érdekük"

Milyen az a jóléti érdek? :D

2021. ápr. 26. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ezt te magad döntsd el, ne hagyd, hogy befolyásoljanak. Lassan már minden vakcináról mondanak jót is rosszat is.
2021. ápr. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
73%

ADD BE!!


Én is kedden megyek. Max végzel egy tesztet, hogy mennyire hatásos. Az eu mától vizsgálja a kínait, ha elfogadják, akkor no para. Amúgy is jobb, mint a semmi és kitudja mikor nyalod be a vírust.

2021. ápr. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:
64%
Adasd be, ne a konteósokra hallgass, hanem a szakemberekre, akik az elsők között oltották be saját magukat.
2021. ápr. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, ma reggel megkaptam az első oltást!:)

Örülök, hogy túlvagyok rajta!

2021. ápr. 26. 14:30
 36/60 anonim ***** válasza:
78%
Jól tetted, hogy beadattad. :)
2021. ápr. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
64%
Helyes. Vegre nem kell a szabalyt be nem tartoktol felni.
2021. ápr. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
80%
Jól tetted :) én is épp azon gondolkodom, hogy foglalok időpontot holnapra :)
2021. ápr. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
68%

Már holnapra lehetne időpontot foglalni? Tök jó.

(Én már megkaptam az elsőt, és megvan az időpontom a másodikra is, úgyhogy engem már nem érint az időpontfoglalás.)

2021. ápr. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
62%

#39 Igen, le is foglaltam közben. 9:14-re megyek.

Kínait kaptál Te is?

2021. ápr. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!