Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kedden mennék kínai oltásra,...

Kedden mennék kínai oltásra, de mindenki lebeszél. Ne adassam be?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, kedden reggel kaphatnám meg a kínai vakcinát, de a környezetembem (családom,munkatársaim) csomóan kiakadtak ezen. Hogy meddő leszek, meghalok, chip kerül belém, lebénulok...stbstb. Mindenkinek lett most egy ismerőse aki agyvérzést, trombozist kapott, meghalt vagy lebénult az oltás után. Nekem viszont csak olyan ismerőseim vannak, akiknek semmi bajuk nem lett az oltástól és a védettségük is kialakult. Páromnak a kínaitól is 2 hét után.

Én tartok kicsit a covidtól, nem rettegtem eddig se, de több barátom megszenvedte, volt ismerősöm aki váratlanul elhunyt, és olyan is van aki hónapok óta az utóhatásoktól szenved. Alapvetően nem feltétlen egészségi okból félek, mert bár nem tudni, de valószínűleg nem kerülnék 25 évesen, egészségesen kórházba, bár erre is láttunk már példát. Inkább attól tartok, hogy most végre lett több munkám és ha ne adj isten megfertőződök, kiesek ezekből ami lelkileg és anyagilag is megviselne.

Szerológiain már voltam, nem estem még át a betegségen.

Tudom felnőtt ember vagyok, magamnak kell felelősséget vállalnom és van egy halom ilyen kérdés már. De most kicsit telebeszélték a fejem és azt érzem nehéz tisztán látni, ezért örülnék pár visszajelzésnek, arról, hogy Ti mit gondoltok, beadatnátok-e a kínait..stb.

Köszi!



2021. ápr. 24. 21:53
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
72%
49. vagyok. Szerintem jó, hogy végre saját időpont foglalással hozzá lehetett jutni. Már rég beregisztráltam az oltásra, de még nem hívott az orvos. Miközben már körülöttem szinte mindenki be volt oltva, az is aki jóval később regisztrált.
2021. ápr. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
61%

51


olyanról is tudok, aki 2 hete reggelt és jó oltást kapott. Jó, nem pesti. Nálunk mindenki krónikus beteg, csak én nem. 1 embert leszámítva mindenki kapott és úgy vagyok vele, hogy nem fogok várni. Pláne, ha megindul egy roham az igényre.

2021. ápr. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
55%

"úgy vagyok vele, hogy nem fogok várni"

Ez egyáltalán miért merül fel? Senkinek se kell várnia - a regisztrációval eddig se kellett, most meg, hogy már időpontot foglalni is lehet, mert van elég oltóanyag, főleg nincs miért várni.

2021. ápr. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
58%

Azt ugye tudod, hogy egy hete van idopontfoglalas?


Addig vartal, behivnak-e. De mindegy.

2021. ápr. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
50%
Beadattad?
2021. ápr. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
82%
Igen. Es nem valtoztam bruce lee-va, vagy valami komcsi besugova, de meg csak nem is faj
2021. ápr. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
63%

#56 Aaaahhhh... akkor ez uncsi :-D Azt hittem, legalább valami nuncsaku mester lesz belőled, vagy ilyesmi. :-D

Jól tetted, hogy elmentél! :-)

2021. ápr. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
15%
56# Még lehet ám ráfanyalodsz Micire vagy Fricire, szóval azért várj vele
2021. ápr. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
86%
Inkabb rajuk, mint a lelegezteto gepekre🤷🤦
2021. ápr. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
65%

Aki lebeszél, az primitív. Oltasd be magad!

Mindegyik oltás hatásos.

Az EU-ban engedélyezik a kínait és az oroszt is.

egyes nyugati vakcinagyártók biznisze, hogy lebeszéljen a keleti oltásokról.

Lásd, a görög Stella, az EU biztosa képes volt és korrumpáltatta magát a nyugati vakcinagyártó cégekkel. Ezért a kampány a keleti országok vakcinái ellen.

Az oltásoknak nincs identitásuk.

2021. máj. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!