Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Rettegek az oltástól, mit tegyek?

Rettegek az oltástól, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Hétfőre van időpontom sputnik v oltásra. Eddig nem volt bajom, de ahogy közelít az idő, egyre jobban eluralkodik rajtam a félelem. Annyi olyat olvasok, hogy oltás után haltak meg, rá 3 napra/1-2 hétre, anyukám főnöke egyébként tényleg meghalt oltás után, a pontos okot nem tudom, de akkor is félelmetesen hangzik. Vagy alakult ki vérrög, vagy kórházba kellett szállítani magas láz miatt. Ha egyedül lennék nem is érdekelne, de van egy pici gyerekem, a mindenem. Mit tegyek? (Abban nem hiszek, hogy chip van benne, vagy AIDS, vagy 5G, vagy le fog rohadni a karom.)


Egyébként magától a szuritól is félek, nagyon fáj? Gyorsan megvan? Nsgyon csúnya lesz a helye, és ha igen, meddig?

Köszönöm, ha normálisan válaszolsz!



2021. máj. 9. 01:26
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
23%
Amugy benne van az 5G
2021. máj. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
76%
Legyen is ha mar ennyit vartam
2021. máj. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
69%
Körül kell járnod a témát, időbe telik. A lényeg írhat bárki bármit itt, senki nem vállal felelősséget. Én 2 nappal előtte mondtam le, én se magam miatt aggódtam, hanem mint te. Amit tudok a fejfájás, nem oltási természetes reakció, gyakori tünet minden oltásnál.A vér besűrűsödik ez okoz fejfájást. Ha oltatsz vegyél be előtte vérhigítót,és csináltass egy covid tesztet, ez a kettő amit hasznos ha megteszel oltás előtt.Nem valószínű, hogy bajod lesz, de benne van az is a pakliban. Érdekes, hogy sokaknak van ismeretségi körében aki meghalt oltás után,ahogy nekem is és van a kormánynak is egy listája .De azt mondják az előnyök felülírják, de ez nem vigasztalna ha épp beleesnék abba a kis százalékba.Szóval nem könnyű. Orbán nemrég jelentette be. el kell hallgattatni minden oltás ellenes hangot. Szerintem hallgasd meg az orvosok a tisztánlátásért, nézd meg a kormány oldalát, és nem árt ránézni, más országokban mi zajlik épp. Magyarországon sokan csak egy oltást vettek fel a kártyáért. Ezért jelentette be orbán, az ő kártyáikat érvénytelenítik. Ezentúl nem elég felmutatni, hanem leolvassák Kódot róla- Szóval magadra hallgass, az első megérzés a jó mindig.
2021. máj. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 TotoJTD ***** válasza:
37%
Gyerekkent is ha nem kaptad volna meg a kello oltasokat, a korhaz ajtajat nem hagytad volna el. Minden oltasnak vannak mellekhatasai, mivel az immunrendszer elkezdi feldolgozni. Jobb lenne egy kicsit belemerulni a temaba mielott faszsagokat beszelnek itt az emberek. Ennyi erovel levegot se vegyel mert abba is annyi karosanyag van, hogy tudorakot okozhat, ugyan akkora az eselye annak is..
2021. máj. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
2021. máj. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
14, Csak a te igazad igaz, minden más faszaság. Értelmes hozzáláss.
2021. máj. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
0%
2021. máj. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
54%
#14 én ki is tiltanám az autókat budapestről, ne félj! :)
2021. máj. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
100%
14: demagóg vagy, ennél több szót kár vesztegetni rád
2021. máj. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
48%
Meddo is lehetsz az oltastol, de ezt majd csak kesobb tapasztalod. Egyenlore mindenki osszeskuves elmeletnek hivja ezeket de ne feledd hogy a fold nepessege tul nagy...
2021. máj. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!