Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Rettegek az oltástól, mit tegyek?

Rettegek az oltástól, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Hétfőre van időpontom sputnik v oltásra. Eddig nem volt bajom, de ahogy közelít az idő, egyre jobban eluralkodik rajtam a félelem. Annyi olyat olvasok, hogy oltás után haltak meg, rá 3 napra/1-2 hétre, anyukám főnöke egyébként tényleg meghalt oltás után, a pontos okot nem tudom, de akkor is félelmetesen hangzik. Vagy alakult ki vérrög, vagy kórházba kellett szállítani magas láz miatt. Ha egyedül lennék nem is érdekelne, de van egy pici gyerekem, a mindenem. Mit tegyek? (Abban nem hiszek, hogy chip van benne, vagy AIDS, vagy 5G, vagy le fog rohadni a karom.)


Egyébként magától a szuritól is félek, nagyon fáj? Gyorsan megvan? Nsgyon csúnya lesz a helye, és ha igen, meddig?

Köszönöm, ha normálisan válaszolsz!



2021. máj. 9. 01:26
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
27%

#31 és #38 vagyok

Elfelejtettem bejelentkezni :D

Szóval most kedden volt egy hete, azaz kb 1.5 hete, hogy megkaptam a J&J-t és semmi bajom, még élek :D

2 napig enyhe izomfájdalom, ennyi volt.

2021. máj. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim válasza:
Mond le az időpontot. Én is így tettem.
2021. máj. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!