Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van magyarázat az alábbiakra...

Van magyarázat az alábbiakra a COVID oltástól félők részéről?

Figyelt kérdés

Miből gondoljátok, hogy később előjövő káros hatása lehet az oltásoknak? Egy addigra réges rég lebomlott anyag hogyan tud a későbbiekben ártani?


Miért gondoljátok bagatellnek a poszt-COVID-ot, amikor nagy százalékban előfordul, egészségeseknél is, fiataloknál is és durva lehet?


Ha jól behatárolható a veszélyeztetettek köre, mivel magyarázzátok a 20-40 év közötti, egészséges vagy irreleváns alapbetegségű elhunytakat?


Ha lehetséges lenne az immunrendszer erősítése, akkor...

Miért van az, hogy cikkek tömegeiben figyelmeztetnek orvosok, hogy az immunrendszert nem lehet erősíteni?

Miért van az, hogy egy sor betegségre adnak szteroidot tablettában, infúzióban (immunrendszert gyengítő szer), de cikkek vannak, hogy nem veszélyesebb az ezt szedőkre a COVID?

Ha annyira fókuszban az immunrendszer és immunrendszer mind felett, miért adják annyira gyakran ezeket a gyógyszereket (akár fülzúgásra vagy kisebb, alig zavaró orrpolipra is) és miért nem figyelmeztetik az ezt szedőket, hogy fogékonyabbak a fertőzésekre?

Miért az a gyakorlati tapasztalat, hogy az immunszuppresszánst szedők általában nem fogékonyabbak a fertőzésekre?

Miért a legegészségesebb életmódot élők a leggyakrabban náthásak egy munkahelyen és miért a legegészségtelenebbül élők kapják el tőlük a legritkábban?


Miért bíznátok jobban az Ivermectinben, mint az oltásban?


Más gyógyszer esetén nem zavar a IV kísérleti stádium, csak a COVID oltás kapcsán?


Az miért van rendben, hogy a vitamingyártók is profitéhesek?


Miért gond, hogy a bürokrácia réazleges megkerülése és a rengeteg erre fordított energia miatt egy év alatt kész lettek az oltóanyagok?



2021. jún. 28. 10:37
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 91/121 anonim ***** válasza:
91%
NEM félnek! Ezt a szimpla mondatot jegyezd meg. Nem érzik szükségesnek az oltást, ezért nem kérnek egy önkéntesen, szabadon választható vakcinából. Ilyen egyszerű. "gyászolás közelébe kerülő embert meghazudtolnak" Ki hazudtól meg kit?
2021. jún. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/121 A kérdező kommentje:

"NEM félnek!"


Ja, hogy vasembernek hiszik magukat. Jó.


Az a gond, hogy köztük fog terjedni, esetleg mutálódni, de ha nem is, velük lesznek tele a kórházak, apum párja miattuk nem kap időpontot az aranyérműtétre, Medrolkúra után Medrolkúrát kap és már nem tud ülni, apum 4 hónapokra kap időpontokat, pedig folt van a mellékveséjén stb-stb.


De a vasemberek nem fog a COVID, oké

2021. jún. 29. 22:36
 93/121 anonim ***** válasza:
89%

Te valami orákulum vagy aki megmondja a tutit? Én mint biokémikus nem tudom azt megmondani kit fog érinteni egy következő hullám, ha egyáltalán lesz. Most ez komoly, az oltatlanokat hibáztatod amiért apád nem kap időpontot aranyérműtétre? Sajnálom apudat, és kívánom hogy oldódjon meg a problémája. De most tényleg gondold át mélyen, valóban az oltatlanok a hibásak ezért? Nézd meg ezt: https://www.youtube.com/watch?v=1ANFGiy-C3c

oltottat-oltatlant, külföldit-magyart maszk nélkül összengedtek szorosan egymás mellett ordibálva. Ha valami be fogja robbantani akkor ezek a meccsek lesznek, nem az oltatlanok akiket szinte minden közösségi térből kizártak.

2021. jún. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/121 anonim ***** válasza:
78%

Bocs, számokat használok, mert nem tudok telón másolni.

1.Pl. nem kellett volna kiüríteni a kórházakat tavasszal, amikor lehet, hogy neked soknak tűnt, de alig volt covidos a 2.,3.hullámhoz képest. Maradjunk annyiban, hogy nálunk az 1.hullám inkább 0.volt. Érdekes, hogy a következő 2 hullámban 10x annyi beteg is elfért. Akkor mondjuk életben maradhattak volna azok, akiket kiraktak a semmiért. Valamint nem kellett volna megváltoztatni az eü.törvényt pont akkor, amikor állítólag óriási a baj. Dehát mit számít X ezer eü.dolgozó felmondása ugye.(Soha nem a hely, meg a gép hiányzott, hanem a szakorvos és ápoló!) Ha már itt tartunk, el lehetett volna fogadni külföldi orvosi segítséget, nem pedig nagylelkűen visszautasítani és vagánykodni, miközben dobogósok voltunk a halálozási listán!

2. Hiába hozunk statisztikákat, hogy nem old meg mindent az oltás, fölösleges, szerinted megold🤷

3. "Az ott is megtaláltalak" arra vonatkozott, hogy arra is reagálok, amit ott írtál, de elismerem, hogy ez hiba volt. Gondolhattam volna, hogy félre fogod érteni.

4. Nekem is javasoltad, ezért még egyszer leírom, nem megyek fertőző osztályra dolgozni, mert nem életcélom elkapni, az a munka meg sose szerepelt a jövőképemben, továbbra is azt csinálom, amihez értek. HA elkapom a saját környezetemben, azt viszont elfogadom, benne van a pakliban, mitöbb, már meg is történt. Dolgozom, boltba is járok, tömegközlekedem is, tettem ezt minden eddigi járványnál, és teszem ezután is. Az a baj, hogy nem érted a különbséget a nem félek és a direkt keresem az alkalmat között.

5. Még mindig milliók gyógyultak meg a covidból, ne temess már el előre, légyszi. Köszi 🙂

6. Én egyetlen egyszer sem hazudtoltam meg a te személyes tragédiáidat, te se tedd, kérlek. Maradjunk annyiban, hogy, olyan százalékos arányban láttam a saját környezetemben oltás utáni problémát (papíron soha nem ismerték el), és próbálták ráhúzni "covid halált" olyan emberekre, akik SOHA nem voltak covidosak, hogyha ezt táblázatban látnád, sírnál.

Amúgy miért vagyok "kedves" autoimmun beteg?🤔 Én pont nem írtam rád semmi bántót, több válaszolóval ellentétben.

2021. jún. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/121 A kérdező kommentje:
Az oltások bevezetése előtt terjedt a járványos gyermekbénulás, vagy azóta? Az oltások bevezetése előtt terjedt igazán a torokgyík, vagy azóta? Vajon miért létezik az influenza elleni oltás?
2021. jún. 29. 22:58
 96/121 anonim ***** válasza:
89%
Oltások bevezése előtt feszítették meg Jézus Krisztust vagy utána? A leprát és bubópestist kifelejtetted. Azok is szorosan kapcsolódnak a covid járványhoz.
2021. jún. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/121 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom hany valaszolo van itt, mivel gondolom voltak, akik tobbszor valaszoltak, de hogy az osszes ide valaszolgato tudja mar, hogy egy ostoba vagy az fix.
2021. jún. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/121 A kérdező kommentje:

97



Engem miért zavarjon az, hogy megvezetett agymosott birkák ostobának tartanak?



AN

2021. jún. 29. 23:27
 99/121 A kérdező kommentje:

Bocsi, bugos.


Szóval annyit se tudnak, mire jó egy védőoltás úgy általában

2021. jún. 29. 23:28
 100/121 A kérdező kommentje:

94.


Azt nem értem, hogy akkor most bagatellizálod a koronát vagy nem?



Amúgy a kormány szörnyen kezeli, ezt a többség nem vitatja.



Amúgy van vakcina, ami az autoimmunosoknak is javasolt, a betegség viszont fellobbanthatja, illetve immunszuppresszáns mellett olvasni ilyet is és olyat is, hogy veszélyesebb vagy nem

2021. jún. 29. 23:30
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!