Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van magyarázat az alábbiakra...

Van magyarázat az alábbiakra a COVID oltástól félők részéről?

Figyelt kérdés

Miből gondoljátok, hogy később előjövő káros hatása lehet az oltásoknak? Egy addigra réges rég lebomlott anyag hogyan tud a későbbiekben ártani?


Miért gondoljátok bagatellnek a poszt-COVID-ot, amikor nagy százalékban előfordul, egészségeseknél is, fiataloknál is és durva lehet?


Ha jól behatárolható a veszélyeztetettek köre, mivel magyarázzátok a 20-40 év közötti, egészséges vagy irreleváns alapbetegségű elhunytakat?


Ha lehetséges lenne az immunrendszer erősítése, akkor...

Miért van az, hogy cikkek tömegeiben figyelmeztetnek orvosok, hogy az immunrendszert nem lehet erősíteni?

Miért van az, hogy egy sor betegségre adnak szteroidot tablettában, infúzióban (immunrendszert gyengítő szer), de cikkek vannak, hogy nem veszélyesebb az ezt szedőkre a COVID?

Ha annyira fókuszban az immunrendszer és immunrendszer mind felett, miért adják annyira gyakran ezeket a gyógyszereket (akár fülzúgásra vagy kisebb, alig zavaró orrpolipra is) és miért nem figyelmeztetik az ezt szedőket, hogy fogékonyabbak a fertőzésekre?

Miért az a gyakorlati tapasztalat, hogy az immunszuppresszánst szedők általában nem fogékonyabbak a fertőzésekre?

Miért a legegészségesebb életmódot élők a leggyakrabban náthásak egy munkahelyen és miért a legegészségtelenebbül élők kapják el tőlük a legritkábban?


Miért bíznátok jobban az Ivermectinben, mint az oltásban?


Más gyógyszer esetén nem zavar a IV kísérleti stádium, csak a COVID oltás kapcsán?


Az miért van rendben, hogy a vitamingyártók is profitéhesek?


Miért gond, hogy a bürokrácia réazleges megkerülése és a rengeteg erre fordított energia miatt egy év alatt kész lettek az oltóanyagok?



2021. jún. 28. 10:37
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/121 anonim ***** válasza:
97%

Az az oroszlán valójában egy cica.

Ok.és más orvosa miért ne mondhatna másnak mást? Nem csak a te orvosod létezik.

2021. jún. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/121 A kérdező kommentje:

Ha az influenza elhunytjait mutatják, ott is rengeteg 20-50 év közötti lenne?


Apumnak egy rakás kollégája hunyt el (BKV, villamosvezetők), nekem 2 volt gimis tanárom és egy egyéb munkatárs, egy nagyon jó barátnőm gyászolja az apukáját. Nem mondanám cicának a vírust.


Amúgy cica elől se lehet elmenekülni és jó alaposan meg tud sebezni. ;) Tehát egy felbőszült házimacskával szemben se a saját testemben bíznék, hanem az emberiség tudásában.

2021. jún. 28. 23:00
 33/121 anonim ***** válasza:
97%

De nem is adatok be magamnak tetanusz, hátha egyszer megkarmol😉

Ha mindenkit influenzás halottnak írnának be, aki influenza szezonban meghalt, akkor igen.

2021. jún. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/121 A kérdező kommentje:

Például a kerületünk politikusa 28 volt, ő beteg lett, igazolt COVID, kórház, lélegeztető, meghalt. Ő se COVID-ban elhunyt szerinted??


Amúgy akkor bízz tovább a nem jól működő immunrendszeredben, ha az orvostudomány, amely segítene rajtad, nem kell.

2021. jún. 29. 00:02
 35/121 anonim ***** válasza:
96%

1. Senki nem állítja, hogy senki nem hal meg covidban, de természetesen fogalmam sincs. Nem ismerem az egészségügyi kórtörténetét.

2. Nekem épp ellenkezőek a személyes tapasztalataim, mint neked. Ez van. Az nem azt jelenti, hogy valamelyik nem igaz.

3.A saját szervezetem csodálatosan felismerte, hogy tüdőgyulladásom van, ami az orvosomnak(,aki egyébként tüdőgyógyász is), nem sikerült. Ennyit a nagytudású isteneidről.

2021. jún. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/121 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező: mivel más kérdéseknél olvastam tőled kommenteket, úgy gondolom, igazából nem vagy kíváncsi a válaszokra, csak azért írtad ki a kérdést, mert vitatkozni szeretnél.

Mindenesetre itt vannak az én válaszaim pár kérdésedre (az első három bekezdés kivételével):

4. Ez valami új trend lehet, utóbbi időben pár helyen én is találkoztam ezzel a kijelentéssel. Viszont úgy tűnik, nem mindenki ért vele egyet. Google kereső: "immunrendszer erősítése" 1. oldalon:

[link]

[link]

[link]

Én sem értek vele egyet, mert a saját tapasztalatom (plusz a családtagjaimé és pár barátomé) egyértelműen ennek az ellenkezője.

2. A tüneteket általában enyhíti, egyszerűbb és gyorsabb, mint megkeresni és megszüntetni a betegség okát. Plusz a bevétel tudodkiknek. Ha netalán azt mondanák, hogy a szteroidos kezelés növeli a COVID kockázatait, csökkenne ez a bevétel. Ennyire azért nem hülyék.

3. Ld. 2.

4. Erre már válaszoltam részletesen egy másik kérdésnél, nincs kedvem megkeresni.

5. Általánosítás + ha vannak is ilyenek, nem ők a többség.

6. Mondjuk azért, mert 40 éve használják, sok százmillió betegen segített már, és gyakorlatilag nincs mellékhatása, szemben a pár hónap alatt bejelentett többszázezer oltási mellékhatással. A COVID elleni hatékonyságát mostanra már rengeteg tanulmány igazolja. Ráadásul nem kell mindenkinek beszednie. Bónuszként az esetleges parazitákat is kipucolja az emberből :)

7. Dehogynem zavar, szerencsére nem szedek gyógyszereket.

8. Ha egy vitamingyártó valamely készítményének csak századannyi mellékhatása lenne, mint a vakcináknak, azonnal kivonnák a forgalomból. A vitamingyártók kártérítési kötelezettség alól sem mentesülnek.

9. Erre is válaszoltam már máshol, de itt van újra a link, ami elmagyarázza, miért tart egy új gyógyszer klinikai vizsgálata átlagosan 6-7 évig. (Nem, nem a bürokrácia miatt.)

[link]

2021. jún. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/121 anonim ***** válasza:
97%
36. Azért írja ki ezeket a kérdéseket mert retteg a covidtól és önigazolást keres, plusz abban a hitben van hogy az oltatlanok fogják mutálni a vírust ami az életét is veszélyezteti. Ez kb. olyan mint a vallásfanatikus hittérítő aki képtelen meglátni az objeltív valóságot a tévhitei miatt. Hiába magyarázod neki és linkelsz bármit, képtelen befogadni azokat az információkat ami nem harmonizál a téveszméivel. Egyébként, én sem ismerek olyan embert akinek a covidtól bármilyen komolyabb baja lett volna 1.5 év alatt. Sőt, az ismerettségi köröm sem ismer ilyen embert. Tényleg furcsa hogy egyik ember környezetében hullanak az emberek, mások pedig a való életben senkit nem ismernek aki meghalt volna covidban.
2021. jún. 29. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/121 A kérdező kommentje:

37


Szerintem az oltástól rettegők a fanatikusok, pláne a saját szervezetükben bízók...


Azért eléggé undorító dolog meghazudtolni, hogy más gyászolókkal van-e körülvéve. Eléggé fájó ilyet meghazudtolni. Ha gondolod, összeszervezhetek egy találkozót az apummal (olyan karakterű ember, hogy nem fogod megköszönni), az illető barátnőmmel és még ismerőseimmel. A képükbe mondhatod, hogy igazából a rokonuk/munkatársuk még él...


36


"Én sem értek vele egyet, mert a saját tapasztalatom (plusz a családtagjaimé és pár barátomé) egyértelműen ennek az ellenkezője"


Mármint ezt nem értem, tényleg.

Szerintetek SEM lehet erősíteni az immunrendszert? Mert nekem egyébként ez a tapasztalatom és ezt látom a környezetembem is.


Ha annyira fontos lenne az erős immunrendszer, és annyira veszélyes a gyenge, akkor nem adnák tünetek széles skálájára a szteroidot akkor se, ha egyszerűbb, mint megkeresni a baj gyökerét, ahogy írtad.


A vitamintabletták tényleg felszívódnak, hasznosulnak? Vizsgálták ezt valaha hitelt érdemlően? Mellesleg nem profitéhesek, akik gyártják?


35


Ennyire csodás szervezettel nem is lett volna tüdőgyulladásod (ha most van, akkor jobbulást).

Amúgy egy kedves volt csoporttársam szervezete nem ismerte fel, azaz nem mutatott jeleket, tüneteket, diákmunka miatti tüdőszűrésnél derült ki. Na most akkor?

2021. jún. 29. 08:02
 39/121 A kérdező kommentje:

Egyébként ez az immunerősítés bullshit egy hatalmas üzlet.


A hétköznapi birkát az érdekli, hogy ritkábban legyen náthás (ugyanolyan gyakorisággal lesz minden csodaszer ellenére, de mindegy). Ha az idegrendszerére, az izmai regenerálódására, a memóriájára, a szemének egészségére hivatkoznánk, akkor nem lehetne neki táplálékkiegészítőt eladni, mert az nem érdekelné.


Aspergeresként (ránk jellemző tud lenni a random, szokatlan és erős érdeklődési kör) körülbelül 10 éve rettentő sokat olvastam az immunrendszerről.

Kb az immunrendszer az esküdt ellenségünk. Az emberi szervezet legtöbb része (szövete, szerve, szervrendszere) azzal okozhat gondot, hogy nem működik vagy nem elégségesen. De olyat, hogy kifejezetten ellenünk fordul és így kárt okoz bennünk, esetleg megöl, azt akár pár perc alatt öl meg....

Na mindegy.

Rengeteg orvos állítja, hogy az immunrendszert nem lehet erősíteni, nem is szabadna és pláne vitamintúladagolással nem lehet erősíteni.

Az immunszuppresszánst szedők pedig általában tényleg nem szednek össze gyakrabban fertőző betegségeket - mondjuk senki nem is kívánná, így is megvan a maguk baja, csak a felfedezésem szempontjából írom.

2021. jún. 29. 08:16
 40/121 anonim ***** válasza:
97%
Na már az erős apuci és a gyászolók is bejöttek a képbe mint érv. Keress egy jó pszichiátert azzal mindenkinek segítesz. Nem bántásból írtam, hanem a jelek szerint, komolyan szükséged van segítségre mentális vonalon.
2021. jún. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!