Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van magyarázat az alábbiakra...

Van magyarázat az alábbiakra a COVID oltástól félők részéről?

Figyelt kérdés

Miből gondoljátok, hogy később előjövő káros hatása lehet az oltásoknak? Egy addigra réges rég lebomlott anyag hogyan tud a későbbiekben ártani?


Miért gondoljátok bagatellnek a poszt-COVID-ot, amikor nagy százalékban előfordul, egészségeseknél is, fiataloknál is és durva lehet?


Ha jól behatárolható a veszélyeztetettek köre, mivel magyarázzátok a 20-40 év közötti, egészséges vagy irreleváns alapbetegségű elhunytakat?


Ha lehetséges lenne az immunrendszer erősítése, akkor...

Miért van az, hogy cikkek tömegeiben figyelmeztetnek orvosok, hogy az immunrendszert nem lehet erősíteni?

Miért van az, hogy egy sor betegségre adnak szteroidot tablettában, infúzióban (immunrendszert gyengítő szer), de cikkek vannak, hogy nem veszélyesebb az ezt szedőkre a COVID?

Ha annyira fókuszban az immunrendszer és immunrendszer mind felett, miért adják annyira gyakran ezeket a gyógyszereket (akár fülzúgásra vagy kisebb, alig zavaró orrpolipra is) és miért nem figyelmeztetik az ezt szedőket, hogy fogékonyabbak a fertőzésekre?

Miért az a gyakorlati tapasztalat, hogy az immunszuppresszánst szedők általában nem fogékonyabbak a fertőzésekre?

Miért a legegészségesebb életmódot élők a leggyakrabban náthásak egy munkahelyen és miért a legegészségtelenebbül élők kapják el tőlük a legritkábban?


Miért bíznátok jobban az Ivermectinben, mint az oltásban?


Más gyógyszer esetén nem zavar a IV kísérleti stádium, csak a COVID oltás kapcsán?


Az miért van rendben, hogy a vitamingyártók is profitéhesek?


Miért gond, hogy a bürokrácia réazleges megkerülése és a rengeteg erre fordított energia miatt egy év alatt kész lettek az oltóanyagok?



2021. jún. 28. 10:37
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/121 anonim ***** válasza:
96%

Figyelj, első körben lényegében kiírtad 2x a kérdésedet, mert annyi eszed nem volt, hogy megvárjad az első kérdésedre a válaszokat. Itt kaptál egy csomó normális és emberi nyelven megírt választ, de te csak kötöd az ebet a karóhoz. Ha ennyire rettegni akarsz, akkor rettegj, de ne mond meg a többi embernek, hogy mit csináljon.


Szerinted mennyire veszélyes az a világjárvány, amire úgy kell elrugdosni az embereket, hogy oltsák be magukat? 9 millió 700 ezer emberből 5 és fél millió van beoltva, amiben benne vannak azok, akiknek kötelező volt, vagy akikből kizsarolták. A maradék 4 millió 200 ezer ember pedig nem ment el magát beoltatni.


Nem gyanús, hogy 4 millió 200 ezer ember környezetében vagy a saját életében nem volt olyan esemény, durvább lefolyás, ami az oltás felvételére késztette volna az embereket? Persze hallani, hogy így meg úgy tele vannak a kórházak, meg így meg úgy le vannak terhelve az EÜ-sök, ez miért nem tűnt fel eddig a maradék 4+ millió embernek?


Van Covid 19 ez fix, de hogy nagyon fel van fújva az is biztos, az emberek 90% esetében még tünetet sem produkál, de majd biztos elfognak futni beoltatni magukat, hátha egyszer majd elkapnak valami olyat amitől súlyos lesz :) Ez alapján akkor nem is megyek többet sehova pl busszal, mert hátha lesz olyan amikor balesetezik a busz amikor rajta vagyok.


Az meg, hogy az orvosokat ennyire szentül tiszteled, és mindent elhiszel nekik a saját döntésed, igen vannak jó orvosok, viszont emberekrőé van szó, akik tévedhetnek is. Nem kívánom neked azt, hogy valamelyik hibátlan orvos félrekezeljen, és belehalj, vagy esetleg hazaküldjön, hogy menjél haza pihenni mert semmi bajod sincsen, aztán aznap este meghalsz, mert ilyenek is bőséggel előfordulnak a tökéletes orvosok esetében :)


Tudom nehéz felfogni, hogy ők is tévedhetnek.


De igazából ezeket full feleslegesen írtam le, mert te már eldöntötted, hogy a Covid az bizony kbszott veszélyes, az orvosok pedig sosem tévednek, tudod mit, hidd el ezeket :)

2021. jún. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/121 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy a rendszer megduplázta a kérdésemet vagy fogalmam sincs, miről beszéltek, de már kértem, hogy linkeljetek.



Általában az emberek hülyék, vagyis nem lennének azok, de általában lusták utánanézni dolgoknak, lusták végiggondolni a dolgokat, a legkevesebb energiabefektetéssel járó utat választják (akkor is, ha az amúgy kellemetlenebb vagy kevésbé biztonságos vagy kevésbé egészséges stb), de főleg egymást követik, majmolják. Pszichológiailag tudtommal ezek mind ősi ösztönökből fakadó dolgok.


Úgyhogy rohattul nem érdekel, hogy 4+ millió mit csinált, mert az, hogy ennyien vannak, nem egyenlő azzal, hogy igazuk is van.


Kb 35 ezer halott van a kb 10 milliós lakosságból. Persze, hogy valaki nem ismer koronás halottat, valaki egyet-kettőt, valaki egész sokat. Így oszlik el.


Ha valaki több koronás halottat ismer, akkor se biztos, hogy komolyan fogja venni a koronát.


Mindenki tudja, hogy káros a cigi, mégis sokan dohányoznak.

Mindenki tudja, hogy kell a zöldség-gyümölcs is, mégis sok ember alig fogyasztja őket.

Stb.


Tehát számomra az se elfogadható érv, hogy a 4 millió, aki képtelen beoltatni magát, AZÉRT IS dönt így, mert valószínűleg a környezetében tapasztaltakból indul ki.



Amúgy már 2020 tavaszán megdőlt, hogy 90% tünetmentes lenne.

Ráadásul most sokan teszteltetnek (antitestre), láss csodát, alig van, aki tünetmentesen átesett.


De normálisabb országokban, ahol sok PCR tesztet végeznek, ott se bukik ki sok tünetmentes.


Lehet, hogy az orvosok is tudnak hibázni, de mégis bennük kell bíznunk.

Vagy te a házad is magad építed, amihez az alapanyagot is magad bányászod, mert nem bízol szakembereknek, csak magadban?

2021. jún. 29. 13:29
 63/121 anonim ***** válasza:
95%
Miért nem önmagaddal foglalkozol? Mi közöd hozzá hogy a másik 5 millió ember hogyan dönt saját belátása szerint a coviddal kapcsolatban? Egy normális ember nagy ivbe tojik rá ki mit gondol. Van aki retteg van aki nem, ez a választás szabadsága. De az ilyen provokatív kérdések mögötti embereket elég nehéz megérteni. Játszod itt az agyad hogy nem is érted miről beszélünk, de a stílusról és a demagóg sablonszövegből rád lehet ismerni. Hála Istennek kevés hozzád hasonló ember mérgezi a gyakorit. Ilyenek az energiavámpirok...
2021. jún. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/121 A kérdező kommentje:

Akkor a COVID veszélyességét tagadóknak miért van joguk fröcsögni? Sokszor tűrhetetlen hangnemben?

Ti esetleg nem vagytok energiavámpírok, akik mérgezik a gyakorit?


Amúgy egy járvány megállítása még mindig közérdek.

2021. jún. 29. 14:21
 65/121 anonim ***** válasza:
100%
Örülök h nem jelentetted. Valami neurónokról írtam. Vagy ez nem is az a kérdés?
2021. jún. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/121 anonim ***** válasza:
95%

Én se értelek kérdező! Te oltattál én nem fogok. Miért fáj ez neked? Nem kell értem aggódnod😉

Hogy dőlt volna meg, hogy mennyi a tünetmentes, amikor soha senki nem mérte? Már eleve ez elég érdekes. Ha én orvoskutató lennék, és gyanítanám, hogy egy ismeretlen vírus nagyon veszélyes, akkor először szeretném megtudni, hogy mégis mennyire. Ahhoz tudnom kéne, hogy X idő alatt 1millió emberből 5ezer kapta el, vagy 900ezer, és ami még fontosabb az y számú halott 5ezerből vagy 900ezerből annyi. Ehhez képest mindent elkövettek, hogy ki ne derüljön. Soha nem fogod megtudni, hogy 10millió magyarból hányan estek át, így aztán a valós mortalitását se ismerhetjük.

Azért van kevés + antitest teszt, mert nem mutatható ki örökre. De ez nem azt jelenti, hogy ne lettek volna tünetmentesen átesettek. Én az 1.hullám legelején lehettem. Kb.1 hónapja alig volt kimutatható antitestem(negatívnak számít.) Rokonomnak a Covid után 8 hónappal 3!, azaz három.(Szintén negatív.) Megjegyzem, egyikünk se volt tünetmentes. Akkor szerinted, aki tünetmentes volt, hónapokkal később + antitest tesztet produkál? (Ha még nem esett volna le, az emberek most kezdtek el teszteltetni a diszkriminációs kártya miatt, miközben már 1éve is áteshettek.)Amúgy nem akarlak elkeseríteni, de nálunk rendszeresen volt teszt munkában. Nem tömegesen, de mindig akadt egy-két +. Nos, ők kivétel nélkül tünetmentesek voltak, különben be se mentek volna.

Pont te nem vagy hajlandó gondolkodni. Ott van az a válaszadó, aki szintén kiírt egy kérdéssort. Te végig gondoltad? Eszedben sincs. Szerinted az orvosok istenek és minden vágyuk, hogy megmentsenek téged a haláltól, meg a post covidtól. Ugyanez érvényes az összes politikusra is😂

Fogalmam sincs, hányas voltam. Aki autoimmun betegségekkel él és észérvekkel próbált veled vitázni oldalakon keresztül, eredménytelenül.(De már feladtam.)

2021. jún. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/121 A kérdező kommentje:

Autoimmun betegséggel én főleg komolyan venném a járványt.



Ha valakinek már nincs elegendő antitestje, az nem védett. Nálam is ugyanilyen antitesteket néztek, amikor a bárányhimlőt vizsgálták.

(Valószínűleg 6 éves koromig szerencsésen megúsztam, utána meg már volt oltás ellene, beoltottak, ez lehetett.)


Egyébként tudtommal 2020 tavasza óta vizsgálták, mekkora hányad lehet tünetmentes, legalábbis én már akkor olvastam erre vonatkozó cikkeket.

2021. jún. 29. 14:37
 68/121 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de te te vagy, én meg én. Azt értsd meg, hogy nem kell mindenkinek úgy gondolkodni ahogy te. Mint írtam, valószínűleg átestem rajta és köszönöm, jól vagyok. Elkaphatom még egyszer. Akkor is túlélem, vagy nem, de az én dolgom.

Nem vizsgálták, találgattak! Óriási különbség! Szerinted ki, hol, és mikor végzett tömeges antitest tesztelést? Az, hogy random 15ezer embert megnéznek, hogy épp akkor covidos-e, az a nagy semmit mutatja, nem azt, hogy hányan estek át tünetmentesen.

2021. jún. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/121 A kérdező kommentje:

Például Olaszországban teszteltek végig egész településeket.


Bár egész Nyugat-Európában komolyan teszteltek, már lehetnek tapasztalatok.

2021. jún. 29. 15:33
 70/121 anonim ***** válasza:
96%
64. Én még soha nem kérdőjeleztem meg azokat akik hisznek az oltásokban! Soha! Ez a hatalmas különbség közöttünk. Elfogadom hogy ez nekik fontos és hisznek benne. Csak már fárasztanak a hozzád hasonló emberek akik osztják az észt másoknak. De még ez sem lenne gond alapjában véve. De amikor elmebeteg összefüggéseket és tudományosan ill. logikailag ellentmondásos dolgokat hittérítő üzemmmódban ontják magukból, az már nagyon fáraszt! A másik kérdésnél is annyi h@lyeség írtál hogy az már fizikailag fájt. A hozzád hasonló emberek mérgezik a gyakorit! Önmagadon elmélkedj mások helyett. Élni és élni hagyni!
2021. jún. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!