Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van magyarázat az alábbiakra...

Van magyarázat az alábbiakra a COVID oltástól félők részéről?

Figyelt kérdés

Miből gondoljátok, hogy később előjövő káros hatása lehet az oltásoknak? Egy addigra réges rég lebomlott anyag hogyan tud a későbbiekben ártani?


Miért gondoljátok bagatellnek a poszt-COVID-ot, amikor nagy százalékban előfordul, egészségeseknél is, fiataloknál is és durva lehet?


Ha jól behatárolható a veszélyeztetettek köre, mivel magyarázzátok a 20-40 év közötti, egészséges vagy irreleváns alapbetegségű elhunytakat?


Ha lehetséges lenne az immunrendszer erősítése, akkor...

Miért van az, hogy cikkek tömegeiben figyelmeztetnek orvosok, hogy az immunrendszert nem lehet erősíteni?

Miért van az, hogy egy sor betegségre adnak szteroidot tablettában, infúzióban (immunrendszert gyengítő szer), de cikkek vannak, hogy nem veszélyesebb az ezt szedőkre a COVID?

Ha annyira fókuszban az immunrendszer és immunrendszer mind felett, miért adják annyira gyakran ezeket a gyógyszereket (akár fülzúgásra vagy kisebb, alig zavaró orrpolipra is) és miért nem figyelmeztetik az ezt szedőket, hogy fogékonyabbak a fertőzésekre?

Miért az a gyakorlati tapasztalat, hogy az immunszuppresszánst szedők általában nem fogékonyabbak a fertőzésekre?

Miért a legegészségesebb életmódot élők a leggyakrabban náthásak egy munkahelyen és miért a legegészségtelenebbül élők kapják el tőlük a legritkábban?


Miért bíznátok jobban az Ivermectinben, mint az oltásban?


Más gyógyszer esetén nem zavar a IV kísérleti stádium, csak a COVID oltás kapcsán?


Az miért van rendben, hogy a vitamingyártók is profitéhesek?


Miért gond, hogy a bürokrácia réazleges megkerülése és a rengeteg erre fordított energia miatt egy év alatt kész lettek az oltóanyagok?



2021. jún. 28. 10:37
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/121 A kérdező kommentje:

Tehát nem hiszed el, hogy nekik hunytak el ismerőseik a COVID-ban?


Szerintem szedj nyugtatót, mert ha nem leszel ennyire ideges, akkor talán látni fogsz annyira, hogy ilyenben ne hazudtold meg embertársadat.

Jelenleg undorító viselkedést tanusítasz.

2021. jún. 29. 08:55
 42/121 anonim ***** válasza:
100%

"Én sem értek vele egyet, mert a saját tapasztalatom (plusz a családtagjaimé és pár barátomé) egyértelműen ennek az ellenkezője" - ezt úgy értettem, hogy nekünk sikerült megerősítenünk az immunrendszerünket, amit pl. az is igazol, hogy a gyerekeim az utóbbi 3 évben 1 napot sem hiányoztak az oviból/iskolából. Előtte gyakran voltak betegek, olyan is volt, hogy hetekig voltak hurutosak, a doki már attól tartott, hogy arcüreggyulladásuk lesz.

A vitaminokat nem kell túladagolni, és nem árt utánanézni, melyik készítmény mit, mennyit tartalmaz, milyen formában. Én inkább étrendkiegészítőkre és egészséges ételekre költök, mint orvosokra és gyógyszerekre.

A családból ketten vagyunk/voltunk autoimmun betegek, évek óta tünetmentesek vagyunk. A szteroidok csak tüneti kezelésre jók, hosszabb távon terhelik a májat és egyéb mellékhatásaik is vannak. Ezzel az orvosok is tisztában vannak, max. nem mondják, talán mert nem érdekeltek abban, hogy meggyógyítsanak, illetve fogalmuk sincs, mi lenne a módja. Az erős immunrendszer és a hibásan működő immunrendszer (autoimmun betegség) két különböző dolog.

Én az egészséges életmódról olvastam nagyon sokat, és hasznát is vettem.

"Rengeteg orvos állítja" - mások meg nem, sőt az értelmesebbek ajánlanak is vitaminokat.

2021. jún. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/121 A kérdező kommentje:

42


Számos helyen olvastam és ismerősi körben láttam is, hogy sokszor akik évekig nem kapnak el semmit, azok az autoimmun betegek vagy brutál módon allergiások.

Sőt, olyat is olvasni autoimmun betegektől, hogy az tűnt fel nekik, amikor indult a betegség, hogy évekig nem kaptak el semmit előtte (lehet, hogy korábban évente párszor azért igen, de a betegség indulása előtt pár évig semmit).

2021. jún. 29. 09:20
 44/121 A kérdező kommentje:
Az étrendkiegészítőket is profitéhes vállalatok gyártják. Nem látom a különbséget.
2021. jún. 29. 09:20
 45/121 A kérdező kommentje:

Háromban jut eszembe, na mindegy.


Hippokratészi esküt tett orvosok...biztos van kevésbé jó orvos is, nade a zöme elhivatott.

2021. jún. 29. 09:21
 46/121 anonim ***** válasza:
87%

Hippokratészi esküt tett orvosok...biztos van kevésbé jó orvos is, nade a zöme elhivatott.


elhivatottan teszi zsebre a kenőpénzt! A fehér köpeny átka

2021. jún. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/121 A kérdező kommentje:
Én tényleg csak azt nem értem, hogy ha ti nem bíztok az orvosokban, akkor hogyan bíztok a netre író akárkikben? Ha a gyógyszerekben nem bíztok, mert a profitéhes gyógyszergyárak csinálják őket, akkor miért bíztok a táplálékkiegészítőkben, amit szintén profitéhes (gyógyszer)gyárak csinálnak?
2021. jún. 29. 09:37
 48/121 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező! Én egyetlen egyszer se írtam neked, hogy csodálatosan működik a szervezetem. Sőt! Azt viszont írtam, hogy autoimmun beteg vagyok, tehát, ahogy #42 jól megfogalmazta, HIBÁSAN működik. Tüdőgyulladásom (ismert) kb.10éve nem volt, viszont előtte legalább kétévente. Meggyógyultam. Viszont nem egy embert ismerek, aki belehalt. Fogalmad sincs arról, hány idős legyengült ember hal bele a tüdőgyulladásba évente, mert az erre vonatkozó statisztikát nem nyomják az arcodba, mint a covidét. Elárulom, rengeteg! Sajnos, gyerekeket is ismerek, akik belehaltak, mert olyan alapbetegségük volt, hogy ezt már nem tudták legyőzni. Akkor ez alapján a tüdőgyulladásba, mindenki belehal szerinted?

Nincs olyan, hogy immunrendszer erősítés? Akkor szerinted természetes vitaminokra sincs szükség? Már az alsó tagozatosokoknak is hazudnak? Nincsenek hiánybetegségek? Nem létezik pl.skorbut, angolkór? Mint írtam, én nem szedek mesterséges vitaminokat, mert természetes forrásból is bevihető, a tabletták pótlásra vannak, azoknak, akik nem viszik be, és végképp nem kell túladagolni, azt senki nem írta.

Én nem vitázom tovább veled, mert menthetetlen vagy. Nem akarlak megbántani, de lehet, hogy az aspergerből adódóan. Rájuk jellemző ez a fajta szűk látókörűség. Igen, szerettek elmerülni egy témába, de onnan nem tértek el. Ha nem nézel ki abból a "csőből", akkor nem láthatod összefüggésében a dolgokat, úgy pedig soha nem fogod megérteni.

2021. jún. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/121 anonim ***** válasza:
96%

"Én tényleg csak azt nem értem, hogy ha ti nem bíztok az orvosokban, akkor hogyan bíztok a netre író akárkikben? Ha a gyógyszerekben nem bíztok, mert a profitéhes gyógyszergyárak csinálják őket, akkor miért bíztok a táplálékkiegészítőkben, amit szintén profitéhes (gyógyszer)gyárak csinálnak?"


1. mert itt minden vélemény elhangzik és nem csak a propi, alias jobban rálátsz a témára a neten mintha a fehér köpenyes majom mondaná

2. nem szedek semmi kiegészítőt, rendesen eszem és jó az immun rendszerem.

3. igen a gyógyszeripar ebből él, ha mindenki egészséges leállna

2021. jún. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/121 A kérdező kommentje:

Az Aspergeresek pont, hogy sokkal többet tudnak a hétköznapi dolgokról, tudatosabbak vagyunk, logikusan döntünk a hétköznapi dolgokban, mert nemcsak az ár sodor minket, hanem pont annak nézünk utána, azon gondolkozunk el, amin más nem.

Ellenben az emberekhez olyan szinten nem értünk, hogy ihaj. Például a legtöbben nem vesszük észre és nem tudjuk értelmezni az utalásokat, egyenesen, szó szerint kell tálalni nekünk a dolgokat.



Amúgy ki mondta, hogy ne kellene vitaminokat bevinni?

Mi köze van a skorbutnak vagy az angolkórnak az immunrendszerhez?


Kicsit összemosod...



Az egészséges étkezés, a sport, a megfelelő mennyiségű víz ivása kell az idegrendszer, izmok, szív, érrendszer, vesék, máj stb megfelelő működéséhez.



Amúgy én, ha lehetne, minden ellen oltatnék. Náthára beveszem a gyógyszert (és láss csodát, azóta nem szövődményes a nátháim 60%-a meg nem 3 hétig tart), női dologra is, ha nagyritkán fáj a fejem, arra is.


Nem a szervezetemben bízom, mert nincs miben, az orvostudomámyban viszont igen.

2021. jún. 29. 09:58
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!