Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van magyarázat az alábbiakra...

Van magyarázat az alábbiakra a COVID oltástól félők részéről?

Figyelt kérdés

Miből gondoljátok, hogy később előjövő káros hatása lehet az oltásoknak? Egy addigra réges rég lebomlott anyag hogyan tud a későbbiekben ártani?


Miért gondoljátok bagatellnek a poszt-COVID-ot, amikor nagy százalékban előfordul, egészségeseknél is, fiataloknál is és durva lehet?


Ha jól behatárolható a veszélyeztetettek köre, mivel magyarázzátok a 20-40 év közötti, egészséges vagy irreleváns alapbetegségű elhunytakat?


Ha lehetséges lenne az immunrendszer erősítése, akkor...

Miért van az, hogy cikkek tömegeiben figyelmeztetnek orvosok, hogy az immunrendszert nem lehet erősíteni?

Miért van az, hogy egy sor betegségre adnak szteroidot tablettában, infúzióban (immunrendszert gyengítő szer), de cikkek vannak, hogy nem veszélyesebb az ezt szedőkre a COVID?

Ha annyira fókuszban az immunrendszer és immunrendszer mind felett, miért adják annyira gyakran ezeket a gyógyszereket (akár fülzúgásra vagy kisebb, alig zavaró orrpolipra is) és miért nem figyelmeztetik az ezt szedőket, hogy fogékonyabbak a fertőzésekre?

Miért az a gyakorlati tapasztalat, hogy az immunszuppresszánst szedők általában nem fogékonyabbak a fertőzésekre?

Miért a legegészségesebb életmódot élők a leggyakrabban náthásak egy munkahelyen és miért a legegészségtelenebbül élők kapják el tőlük a legritkábban?


Miért bíznátok jobban az Ivermectinben, mint az oltásban?


Más gyógyszer esetén nem zavar a IV kísérleti stádium, csak a COVID oltás kapcsán?


Az miért van rendben, hogy a vitamingyártók is profitéhesek?


Miért gond, hogy a bürokrácia réazleges megkerülése és a rengeteg erre fordított energia miatt egy év alatt kész lettek az oltóanyagok?



2021. jún. 28. 10:37
 81/121 A kérdező kommentje:

Háát, én is sajnállak, hogy ilyen szinten hiszel összeesküvés-elméletekben.


Azért ha ősszel ismét lesz hullám, nagyon kérlek, menj be egy kórházba és nézd meg a saját szemeddel, ha már más embereknek nem hiszel! (Nem kell majd bocsánatot kérned.)

2021. jún. 29. 21:17
 82/121 anonim ***** válasza:
96%
Nekem nem volt semmilyen oltási mellékhatásom. Nem oltottam be magam.
2021. jún. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/121 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__immunrendszer-ferto..


165-ös hozzászólás.


A kedves autoimmun beteg de akár 82-es is vele mehet majd ősszel egy műszakba.

2021. jún. 29. 22:00
 84/121 anonim ***** válasza:
95%

Miért? Azt írtam volna, hogy üresek lesznek a kórházak?🤔 Nem fogok tudni bemenni, mivel nem engednek be! Ahogy senki mást se...Ez is egy hungarikum mondjuk. De igazából minek is menjek? Kérdezzek neked végig mindenkit, hogy oltott-e?

Egyébként miért kérnék bocsánatot? Nem értem. Nyilván lesznek betegek a kórházakban. Eredetileg pont arra való az az épület.

2021. jún. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/121 anonim ***** válasza:
96%
77. Izraelben 40-50% volt oltott fertőzött, nem 80%! Kanadában 50-50%
2021. jún. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/121 A kérdező kommentje:

84


2021 tavaszán COVID-os fertőzöttekkel voltak tele a kórházak. Sima osztályokat kellett intenzívvé alakítani. Hahó! Nem veszélytelen nátha a COVID!!

2021. jún. 29. 22:06
 87/121 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező, tulajdonképpen mit akarsz? Össze tudnád foglalni pár mondatban?
2021. jún. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/121 A kérdező kommentje:
Megérteni, miért félnek sokan az oltástól, miért "bíznak a saját szervezetükben", de amikor a covid súlyosságát tagadják és így vagy úgy a halál, gyászolás közelébe kerülő embert meghazudtolnak, az borzalmas... Ezt felfogni.
2021. jún. 29. 22:18
 89/121 anonim ***** válasza:
96%

#86! Persze, mivel mindenki mást kiraktak. Akik aztán kint haltak meg...Elolvastam a linkelt kérdést, és ott is megtaláltalak. Csak úgy mellesleg mondom, hogy aki nem oltat, nem akar feltétlenül covidot kapni. Simán csak nem retteg. Tudod, arany középút, bár lehet, hogy ezt nem érted. Ha direkt fertőző osztályon szeretnék dolgozni, akkor ápolónőnek mentem volna, de nem mentem. Biztos fura, de nem zavar, ha egészséges vagyok, nem rohangálok direkt vírusok után, de ha elkapok valamit teszek érte, hogy meggyógyuljak. Ez így volt eddig is, meg így lesz ezután is. Vagy te úgy képzeled az oltatlanokat, hogy könyörögnek a covidos ismerősöknek, hogy tüsszentsék már le?😂

#85! Hát, akkor lehet, hogy más cikket olvastunk. Amit én olvastam, abban ez volt, de csak a súlyos, ellátott esetekre vonatkozott, nem az összes fertőzöttre. Mindegy is, a lényeg, hogy jóval több, mint amit a csodaszerükről állítanak százalékban kifejezve.

Az oltás utáni halálozást honnan veszitek? (Soha nem fogtok erről valós adatokat hallani.)Ez is a kérdezőnek szólt.

2021. jún. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/121 A kérdező kommentje:

"Persze, mivel mindenki mást kiraktak. Akik aztán kint haltak meg..."


Ez tényleg tragikus, aláírom. DE. Mit kellett volna csinálni? Hagyni a COVID-osokat, hogy otthon fuldokoljanak és lassan megfulladva haljanak meg?


Amúgy oltatni, oltatni, oltatni kellene és a kormány járványkezelése egy tragikomédia egészen a kezdetektől, a báb-orvosokkal együtt.


"(...)és ott is megtaláltalak."


Jó, és?


"Csak úgy mellesleg mondom, hogy aki nem oltat, nem akar feltétlenül covidot kapni."


Csak nagy eséllyel fog.

Gondolom nem ültök otthon szabadidőtökben.

Ezen kívül irodai munkakörökben is egyre több cég rendeli vissza a dolgozóit (minket már visszarendeltek és a kajáldában faltól-falig áll a sor, bazinagy kajálda, tehát a környék irodaházaiba is kezdtek visszamenni), nálunk már nem kell maszk, csak a tárgyalóban, de például pároméknál eddig se kellett.

Lassan a tömegközlekedésen se kell maszk, boltban sem.


Tehát oltás nélkül nagy eséllyel elkapod. Oltással kis eséllyel.


"Ha direkt fertőző osztályon szeretnék dolgozni, akkor ápolónőnek mentem volna, de nem mentem."


Ezt az opciót azoknak javaslom, akik tagadják a járvány súlyosságát.


"Biztos fura, de nem zavar, ha egészséges vagyok, nem rohangálok direkt vírusok után,"


Tehát megtagadod a munkavégzést, nem mész boltba és nem használod a tömegközlekedést?


"de ha elkapok valamit teszek érte, hogy meggyógyuljak."


Háát nem tudom... Elvileg vannak antivirális szerek, amik jók a COVID-ra, de nekem gyanús, hogy nem kezdték széleskörűen használni őket. El tudom képzelni, hogy az első tünetektől kezdve adott szteroid is segít - bár erről olvastam is, pont COVID-oltás-ellenesek által linkelt oldalon, ott talán lokálisan adott szteroidról volt szó.


"Mindegy is, a lényeg, hogy jóval több, mint amit a csodaszerükről állítanak százalékban kifejezve."


Tehát nem megváltó az oltás, csak baromi sokat segít.


"Az oltás utáni halálozást honnan veszitek? (Soha nem fogtok erről valós adatokat hallani.)Ez is a kérdezőnek szólt."


Én ebben nem vagyok biztos.

2021. jún. 29. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!