Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van magyarázat az alábbiakra...

Van magyarázat az alábbiakra a COVID oltástól félők részéről?

Figyelt kérdés

Miből gondoljátok, hogy később előjövő káros hatása lehet az oltásoknak? Egy addigra réges rég lebomlott anyag hogyan tud a későbbiekben ártani?


Miért gondoljátok bagatellnek a poszt-COVID-ot, amikor nagy százalékban előfordul, egészségeseknél is, fiataloknál is és durva lehet?


Ha jól behatárolható a veszélyeztetettek köre, mivel magyarázzátok a 20-40 év közötti, egészséges vagy irreleváns alapbetegségű elhunytakat?


Ha lehetséges lenne az immunrendszer erősítése, akkor...

Miért van az, hogy cikkek tömegeiben figyelmeztetnek orvosok, hogy az immunrendszert nem lehet erősíteni?

Miért van az, hogy egy sor betegségre adnak szteroidot tablettában, infúzióban (immunrendszert gyengítő szer), de cikkek vannak, hogy nem veszélyesebb az ezt szedőkre a COVID?

Ha annyira fókuszban az immunrendszer és immunrendszer mind felett, miért adják annyira gyakran ezeket a gyógyszereket (akár fülzúgásra vagy kisebb, alig zavaró orrpolipra is) és miért nem figyelmeztetik az ezt szedőket, hogy fogékonyabbak a fertőzésekre?

Miért az a gyakorlati tapasztalat, hogy az immunszuppresszánst szedők általában nem fogékonyabbak a fertőzésekre?

Miért a legegészségesebb életmódot élők a leggyakrabban náthásak egy munkahelyen és miért a legegészségtelenebbül élők kapják el tőlük a legritkábban?


Miért bíznátok jobban az Ivermectinben, mint az oltásban?


Más gyógyszer esetén nem zavar a IV kísérleti stádium, csak a COVID oltás kapcsán?


Az miért van rendben, hogy a vitamingyártók is profitéhesek?


Miért gond, hogy a bürokrácia réazleges megkerülése és a rengeteg erre fordított energia miatt egy év alatt kész lettek az oltóanyagok?



2021. jún. 28. 10:37
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/121 anonim ***** válasza:
100%

Autoimmun betegként, allergiákkal én és a gyerekem régen kb. az összes fertőző nyavalyát összeszedtük, amivel találkoztunk. Felfázás, szemgyulladás, nátha, influenza, gombás fertőzések, hányós-hasmenéses vírus, évente többször voltunk betegek. Most évi 1x pár napos nátha vagy még az sem.

Én sok orvosban bízom, de nem mindben. Személyesen eddig csak hárommal találkoztam (a rengeteg közül, akinél jártam), aki tényleg meg akart gyógyítani, értelmesen válaszolt a kérdéseimre, és tudott is valamit segíteni. De az utóbbi években olvastam pár jó könyvet és cikket, amit orvosok írtak, és láttam sok jó videót is orvosoktól (nem magyarok).

Táplálékkiegészítőktől még sosem lett semmi bajunk, csak jó hatásukat tapasztaltam az évek alatt.

#42

2021. jún. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/121 A kérdező kommentje:

51



Hát mondjuk nekem csak nátháim szoktak lenni (és azok szövődményei) valamint ajakherpesz, cserében ezek eléggé gyakran. Meg aphta. Más nem, le is kopogom.


Amúgy milyen autoimmun volt?


Hogy-hogy csak volt? Ezek nem gyógyíthatók.

2021. jún. 29. 10:05
 53/121 anonim ***** válasza:
95%
#50! Te írod már nem tudom hány oldal óta, hogy az oltástól nem félünk, bezzeg a táplálék kiegészítőket szedünk, miközben azt is a profitéhes gyógyszergyártók sózzák ránk! Miközben nem ez a két kategória van! SENKI nem írta neked, hogy ő azért nem oltat, mert HELYETTE táplálék kiegészítőket szed. Én viszont már vagy tízszer leírtam neked, kérlek próbáld meg, ezt is szó szerint venni: Nem oltatok és nem szedek táplálék kiegészítőket SE! Nem rettegek a covidtól, ahogy eddig se rettegtem a többezer más betegségtől. Elfogadtam az élet végességét, egyszer valamiben meg fogok halni. Lehet, hogy pont covidban, de nagyobb eséllyel nem. Nem szedek gyógyszert náthára, de van olyan betegség, amikor igen. Akkor se kísérleti gyógyszert. Amíg pedig élek, élvezem az életet, nem ülök otthon rettegve, és nem azon gondolkodom, milyen rettenetes kór fog elvinni.
2021. jún. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/121 A kérdező kommentje:

Senki se ül otthon egész nap és senki se retteg, de a COVID van olyan veszélyes, hogy az ember megtegye az óvintézkedéseket, pl oltás.



Ha nem szedsz gyógyszert náthára, egészségedre, amióta én szedek rá, azóta nem 3 hetesek a nátháim és nem alakulnak ki szövődményei. A májam meg kibírja, hogy 2-3 havonta kap valamennyi paracetamolt.

2021. jún. 29. 10:26
 55/121 anonim ***** válasza:
100%
eltünt a kommentem?
2021. jún. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/121 A kérdező kommentje:
Eskü nem jelentettem, sőt, mostmár érdekelne, mi volt.
2021. jún. 29. 10:31
 57/121 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én is feltennék pár kérdést:


1. Volt-e már olyan pusztító járvány a világon, melynek során a végveszélyben lévő embereket fenyegetéssel, zsarolással, agymosással, jutalmakkal, kedvezményekkel lehetett rábírni, hogy fogadják el a gyógyszert, hajlandók legyenek életben maradni?


2. Volt-e már olyan járvány, melynek során egy százalék alatti halandóság miatt leállították az egész világot?


3. Amennyiben felmerül a gyanú, hogy a vírus nem természetes eredetű, akkor százmilliók életét érintő, emberiség elleni bűncselekmény történt, melynek kiderítésén a világ összes titkosszolgálatának, nyomozó hatóságának kellene dolgozni, s a kérdés a média egyeduralkodó témája lenne. Miért nem ezt tapasztaljuk?


4. Egy egészségügyi/orvosi kérdés megoldása szakmai konzultációkat, vitákat, egyeztetéseket, vélemények, kutatási eredmények összevetését, ütköztetését igényli. Ma csak egyetlen vélemény kap teret, az oltás propagálása, minden ettől eltérő vélemény elhallgatandó, büntetendő, rémhírterjesztésnek, bűncselekménynek minősül. Miért?


5. Mi indokolja, hogy egy tisztán egészségügyi kérdésben évtizedekre szóló titkosítások keletkezzenek?


6. Miért kellett a járványkezelést militarizálni?


7. Hogy lehet, hogy egy halálos kór által fenyegetett időszakban az emberek maguk választhatnak az egyre szélesebb oltási palettáról, mint étteremben az étlapról, ízlésük szerint nevezhetik meg a gyógyszert? Milyen tudás, végzettség, szakmai tapasztalat alapján teszik ezt?


8. Ha a vírus még maszkviselés mellett is fertőzőképes, cseppfertőzéssel terjed, kimutatásához miért szükséges mélyen az orrban turkálni, miért szükséges a vérbő garat karcolgatása?


9. Ha minden helyzetben, utazáshoz, intézménylátogatáshoz elengedhetetlenül szükséges a teszt, miért nem tesztelnek az oltás beadása előtt, amikor az oltandó személy egészségügyi státuszának megállapítása valóban fontos lenne?


10. Hogy adhatnak be oltást tesztelés nélkül, ráadásul úgy, hogy az oltóanyagot nem orvos választja ki?


11. A járványügyi készültség, a lezárások, megszorító intézkedések alapjául szolgáló statisztikák percenként közölték a fertőzöttek, kórházban kezeltek, lélegeztetőgépen lévők, s az elhunytak számát. A statisztika miért nem terjed ki az oltottak adataira? Az egyébként hivatalosan kísérleti stádiumban lévő oltóanyagok megítélésénél legfontosabb szempont lenne az oltottak nyomon követése, további tesztelése, megbetegedésének, elhalálozásának számontartása. Mindez a statisztikákban nem szerepel. Miért nem?


12. Ha egy bármikor pozitív teszteredményt produkáló személy bármely okból meghal, statisztikailag a Covid áldozatának számít. Ha egy beoltott személy hal meg, akkor ő az oltás áldozata? Miért nincs hivatalos statisztikai adat az oltottak mortalitási számairól?


13. A magyar miniszterelnök az elkövetkező éveket a járványok évtizedének nevezte. Milyen információ alapján tette ezt?


14. Ha minden oltás minden vírusmutáns ellen véd, mi a különbség az oltóanyagok között?


15. Minden gyógyszerreklám esetén fel kell hívni a figyelmet a várható mellékhatásokra is, jól ismerjük, „kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét…” Az oltási kampány során miért csak a pozitívumokat hangsúlyozzák?


16. Ha az oltás valóban hatékonyan véd, milyen veszélyt jelentenek az oltatlanok az oltottak számára?


17. Második éve tűnik el nyomtalanul a közel évszázada évről évre megjelenő influenzajárvány. Hová lett?


18. Influenza elleni oltás évtizedek óta létezik. Azóta eltűnt az influenza?

2021. jún. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/121 A kérdező kommentje:

Szerintem neked erről volt kérdésed kiírva, válaszoltam is, sőt az a kérdés ihlette emezt. :) de a lényeg, hogy ott van a válaszom.



Egyébként ha mindenki oltatna influenza ellen, aki él és mozog, hordanánk tömegközlekedésen, zárt, zsúfolt tereken maszkot és annyira odafigyelnénk a higiéniára, amennyire illene, akkor talán eltűnne az influenza. Legalábbis én el tudom képzelni, hogy eltűnne.

2021. jún. 29. 10:58
 59/121 anonim ***** válasza:
84%
Te egy nagyon idióta ember vagy már ne haragudj 😂😂
2021. jún. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/121 A kérdező kommentje:

Én ugyanígy tekintek rád, tehát eddig 1-1. 😅

Még valami? 😊

2021. jún. 29. 11:29
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!