Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van magyarázat az alábbiakra...

Van magyarázat az alábbiakra a COVID oltástól félők részéről?

Figyelt kérdés

Miből gondoljátok, hogy később előjövő káros hatása lehet az oltásoknak? Egy addigra réges rég lebomlott anyag hogyan tud a későbbiekben ártani?


Miért gondoljátok bagatellnek a poszt-COVID-ot, amikor nagy százalékban előfordul, egészségeseknél is, fiataloknál is és durva lehet?


Ha jól behatárolható a veszélyeztetettek köre, mivel magyarázzátok a 20-40 év közötti, egészséges vagy irreleváns alapbetegségű elhunytakat?


Ha lehetséges lenne az immunrendszer erősítése, akkor...

Miért van az, hogy cikkek tömegeiben figyelmeztetnek orvosok, hogy az immunrendszert nem lehet erősíteni?

Miért van az, hogy egy sor betegségre adnak szteroidot tablettában, infúzióban (immunrendszert gyengítő szer), de cikkek vannak, hogy nem veszélyesebb az ezt szedőkre a COVID?

Ha annyira fókuszban az immunrendszer és immunrendszer mind felett, miért adják annyira gyakran ezeket a gyógyszereket (akár fülzúgásra vagy kisebb, alig zavaró orrpolipra is) és miért nem figyelmeztetik az ezt szedőket, hogy fogékonyabbak a fertőzésekre?

Miért az a gyakorlati tapasztalat, hogy az immunszuppresszánst szedők általában nem fogékonyabbak a fertőzésekre?

Miért a legegészségesebb életmódot élők a leggyakrabban náthásak egy munkahelyen és miért a legegészségtelenebbül élők kapják el tőlük a legritkábban?


Miért bíznátok jobban az Ivermectinben, mint az oltásban?


Más gyógyszer esetén nem zavar a IV kísérleti stádium, csak a COVID oltás kapcsán?


Az miért van rendben, hogy a vitamingyártók is profitéhesek?


Miért gond, hogy a bürokrácia réazleges megkerülése és a rengeteg erre fordított energia miatt egy év alatt kész lettek az oltóanyagok?



2021. jún. 28. 10:37
 71/121 anonim ***** válasza:
97%

Te magad írtad, 35 ezer halott van 10 millióból, de ugye ebbe a 35 ezerbe beleszámolták azokat is, akiket elütött az autó, de koronások voltak, kiszámolva az emberek 0.0035%-a halt meg "koronában" :)


Ha pedig abból számolom, akik igazoltan koronások voltak, akkor pedig kijön 0.043%, akiknek a nagyobbik része alapból is idősebb volt, illetve ugye elütött néhányat közülük az autó :)


Ez nagyon veszélyes az biztos, már rohanok is beoltatni magam. Az nem baj, hogy ha nem nyomná orrba-szájba a média, hogy világjárvány van, akkor senkinek fel sem tűnne, hogy amúgy elvileg járvány van, én megyek és beoltatom magam, hiszen mindenki lábon kihordta az ismerőseim közül, én is teljesen tünetmentes voltam, de hát mondták, hogy oltsam beeeee magam mert csak, én meg jó kutya vagyok, szóval indulok is, és jöhet abc sorrendbe az összes oltás.

2021. jún. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/121 A kérdező kommentje:

Én csak szeretném megérteni, tényleg megérteni a másik álláspontot, tanulni belőle.


Annyiban győzködöm maximum, hogy szerintem minél hamarabb túl kellene lenni a járványon, ehhez pedig oltás kell.


A tudományt szeretők általában mellettem vannak, lásd a Tudományok kategória vagy a Szkeptikus Társaság.

Mi azt tartjuk logikátlan agymenésnek, amit te írsz, erre gondoltál már?

2021. jún. 29. 15:59
 73/121 anonim ***** válasza:
100%

Te az embereket soha nem fogod érteni,mert aspergeres vagy. Hiába írtunk érveket, mind elengeded a füled mellett. Tessék, itt az előző válaszoló. Konkrét számadatok írt neked, de azt se vagy hajlandó értelmezni. Ilyen mortalitású betegség ellen nem fogok oltatni, mert nagyobb az esélye, hogy az oltás még nem ismert szövődménye többet árt. Egyszerű matek. Mi számolgatunk, te nem, te dolgod. De mi se mondjuk, se neked, se másnak, hogy ne oltasson, mert lesz.rjuk. Ti is nyugodtan tegyétek ezt!

A 2.bekezdésed is rég megdőlt. Izrael már áprilisban bejelentette, hogy elérte a nyajimmunitást a magas átoltottságuk miatt. Jelenleg újra terjed náluk, szigorítást fontolgatnak. Akkor túlvannak rajta? Ismét a gondolkodást javaslom.

De akkor miért nem ott éled ki magad, ahol megértenek? Mi a jó neked abban, hogy itt mész szemben a forgalommal?

2021. jún. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/121 A kérdező kommentje:

Nem láttam azt a választ, mert akkor jelent meg, amikor a kommentemet írtam.


Az embereket tényleg nem értem, viszont tudományos adatokat, tényeket igen.



Mégis honnan lehet tudni, hogy ki az, aki autóbalesetben hunyt el, de mellesleg benne volt a szervezetében a vírus és ki halt meg a vírus miatt?



Az egy dolog, hogy a környezetemben annyian haltak meg tavasszal, mint amennyi halált életemben nem láttam.


Az is egy dolog, hogy a kórházakban sima osztályokat kellett átalakítani intenzívvé, akkora volt a gáz.


Egyik barátnőmnél elkapta az egész család, csak az öccse viselte könnyen. Rákos apjukat el is vitte (élt volna még évekig vagy akár meggyógyult volna), a csajszi és a nővére brutál betegek voltak. Brutál fáradtság, fejfájás, szaglásvesztés. 1,5-2 héten át. A barátnőm fél évig krónikus fáradtsággal küzdött.

Egy másik barátnőm is olyan szinten volt beteg, mint életében sohasem, apja majdnem belehalt.

Másik barátnőméknél távolabbi ismerős, asszem sógornő-jelöltnek hívják, egy hónapig volt rosszul, de úgy, hogy kigyógyulás után fél óra sétát követően le kellett feküdnie aludni.

Hogy mondjak pozitív példát is, keresztanyám úgy esett át rajta, hogy észre se vette.


Egyébként a cikkeknek, kutatóknak hiszek, nem pedig nem reprezentatív baráti köröknek. Meg azon gondolkozom el, vajon miért zár az egész világ?!


Izrael elkapkodta a kijelentését, mert annyi oltottal még nem lesz nyájimmunitás, mellesleg az oltatlanok között terjed.

2021. jún. 29. 16:58
 75/121 anonim ***** válasza:
96%

Na jól van, senki nem fog veled vitatkozni, ott vannak a számok, amik tények, ha mind a 35 ezer elhunyt kizárólag a Covid miatt hunyt volna el, akkor is nevetséges lenne ez a világjárványnak nevezett vírus.


Tessék fent vannak a számok, a százalékok amik tények, minden más az maximum a te véleményed, ami egy értelmes vitában nem vitadöntő.

2021. jún. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/121 A kérdező kommentje:

Mivel korlátozások voltak, ezért relatívan kevesen kapták el, ennyiből a 35 ezer is tragikusan sok.


Szerinted miért voltak lezárások világszerte, Nyugat-Európában a miénknél sokkal durvábbak is??

2021. jún. 29. 17:10
 77/121 anonim ***** válasza:
95%

Biztos azért, hogy a te kis tyúk sz.ros életedet megvédjék😉Álmodj királylány!

Amúgy megint ki kell, hogy javítsalak, mert ezek szerint ezt a cikket se olvastad elég figyelmesen. Izraelben az orvosi ellátást igénylő covidosok 80%-a oltatlan volt. Tudod, mit jelent ez? Hogy 20%-a oltott! Szóval nem, nem csak az oltatlanok között terjed.

2021. jún. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/121 A kérdező kommentje:
Szerintem az általad írt arány igen jó fényt vet az oltásra.
2021. jún. 29. 17:35
 79/121 A kérdező kommentje:
Egyébként emberéletek védelmére zár az ember, ha hiszed, ha nem.
2021. jún. 29. 17:45
 80/121 anonim ***** válasza:
93%

Figyelj, én nem fogok veled vitázni, mert igazából sajnállak. Nagyon sok csalódás fog még érni az életben. Ha neked a szemed láttára vennék ki a táskádból a pénztárcád, akkor is azt gondolnád, hogy pénzt akartak rakni bele.

#73

2021. jún. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!