Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Azok akik most az oltatlanok...

Azok akik most az oltatlanok korlátozását támogatják, támogatnák az oltottak korlátozását is, ha később megfordulnának a fertőzési arányok?

Figyelt kérdés
Ha tehát később esetleg kiderülne, hogy mégiscsak az oltottak betegszenek meg gyakrabban és ők fertőznek jobban, netán az ő ellátásuk kerül többe az államnak.

2021. aug. 29. 11:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/74 anonim ***** válasza:
76%
Az oltottak is fertőzhetnek és fertőződhetnek, tehát egymást is megfertőzhetik, ráadásul azt sem tudni melyiküknél áll-e fent már a védettség oltás után, mivel erre nemigen vannak szűrések. Innentől teljesen értelmetlen az egész, de számomra lényegtelen, hogy lesz-e korlátozás bárki részére.
2021. aug. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/74 anonim ***** válasza:
77%
Érdekes helyzet ez mert mostanra kiderült, hogy a legtöbb előjogot éppen a természetesen immunis emberek érdemelnék, a legjobb a védettségük a saját számukra és a nyájimmunitásban is a legértékesebb rész ők. Ennek ellenére ők a legüldözöttebbek, a veszélyesként kezeltek azon a címen hogy mert nincs bennük egy ilyen szent csodatevő oltás és most valamiért ezeket az oltásokat annyira de annyira nagyon erőltetni kell, hogy az már annak is gyanús kellene legyen aki feltétel nélkül hisz az oltásokban amúgy. Kész őrültség amivé fajult az oltatlanság kriminalizálása és az oltások imádata.
2021. aug. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/74 anonim ***** válasza:
60%
Ez lehetetlenség. Az oltás hatásossága már régen bebizonyosodott, ezért is buzdítanak mindenkit a felvételére. Az oltottak 90 százaléka el sem kapja a vírust, a maradék is sokkal könnyebben megússza, enyhébb tünetetkkel, sokkal rövidebb lefolyással. Ezek a tények, kedves oltásellenesek!
2021. aug. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/74 anonim ***** válasza:
43%
Logikátlan a feltételezés, az oltottak nem betegedhetnek meg JOBBAN és nem fertőzhetnek JOBBAN, mint az oltatlanok, bármely betegség elleni oltásnak még hatástalanság esetén sem lehet ilyen következménye, a covid elleni oltások 70-95%os hatásosságát pedig klinikai vizsgálatok igazolták. De, ha a járványhelyzet indokolja, legyenek indokolt, mindenkire vonatkozó korlátozások, mivel a mutánsok miatt indokolt az óvatosság.
2021. aug. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/74 A kérdező kommentje:
Úgy látszik az oltottaknak tényleg idegrendszeri sorvadást okoz az oltás, mert képtelenek értelmezni a kérdésben a HA szót.
2021. aug. 29. 20:53
 16/74 anonim ***** válasza:
51%
14 voltam, képes vagyok értelmezni a "ha" szót, a kérdésedre is válaszoltam, csak rávilágítottam, hogy ostobaságot kérdeztél, illetve ostoba feltételezésből indultál ki. De nyilván ennyi telt tőled.
2021. aug. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/74 anonim ***** válasza:
74%
A cél a társadalom védelme, tehát igen, azokat kell korlátozni, akik a bajt terjesztik, vagyis ha az oltatlanok, akkor őket, ha az oltottak, akkor őket, ha a 40-es lábúak, akkor őket, ha a göndör hajúak, akkor őket, stb.
2021. aug. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/74 anonim ***** válasza:
58%

#17

És mivel az oltatlanok terjesztik a bajt, ezért őket kell korlátozni. Pont.


Kérdező! Nem értem, hogy mi volt a célod ezzel a kérdéssel..

2021. aug. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/74 anonim ***** válasza:
0%
...
2021. aug. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/74 anonim ***** válasza:
57%

"Nem értem, hogy mi volt a célod ezzel a kérdéssel.."

Talán hogy kiderítse, mennyire elvtelenek a korlátozások.

Szerintem semennyire, hiszen csak azokat korlátozzák és csak annyira, akiket és amennyire a társadalom érdekében fontos korlátozni. Amikor a tudomány ott tartott, hogy mindenkit korlátozni kell, akkor leállt az egész világ. Amikor viszont már egyre többet tudtak a vírus terjedéséről (pl. azt, hogy fertőzött felületek érintésével sokkal kevésbé fertőződnek meg emberek, mint fertőzött emberekkel való érintkezéstől, stb.), akkor amennyire lehetett, enyhítettek, és azóta is csak akkor, ott és annyi ideig vannak korlátozások, amikor, ahol és amennyi ideig szükséges.

2021. aug. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!