Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Azok akik most az oltatlanok...

Azok akik most az oltatlanok korlátozását támogatják, támogatnák az oltottak korlátozását is, ha később megfordulnának a fertőzési arányok?

Figyelt kérdés
Ha tehát később esetleg kiderülne, hogy mégiscsak az oltottak betegszenek meg gyakrabban és ők fertőznek jobban, netán az ő ellátásuk kerül többe az államnak.

2021. aug. 29. 11:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/74 anonim ***** válasza:
19%

"Rohadék gyil....ok vagytok!"

Vajon miért nem mered kiírni normálisan?...

2021. szept. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/74 anonim ***** válasza:
45%

"Természetesen voltam orvosnál. Belgyógyász, bőrgyógyász kardiologia stb."

Minek? Jó, elmentél először mondjuk a belgyógyászhoz. Ő azt mondta, hogy az oltás miatt van. Aztán a bőrgyógyászhoz. Ő is. Aztán a kardiológus is. De az stb.-hez minek mentél? Gyilkosokhoz fordultál, hogy gyógyítsanak meg? Mi értelme ennek? Miért nem bíztad magad egyszerűen az immunrendszeredre, hogy kigyógyítson a sok mellékhatásból?

2021. szept. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/74 anonim ***** válasza:
61%
52. Nem vagy egy empatikus ember, mi? Nem félsz a karmától?
2021. szept. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/74 anonim ***** válasza:
34%
Nem, abban sem hiszek. :) Meg az oltásellenes összeesküvéselméletekben sem.
2021. szept. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/74 anonim ***** válasza:
54%
54 Attól mert valamiben nem hiszel, még létezhet.de ha be is vagy oltva visszaszámolni csak tudsz. 5,4,3,2,1,,,,,
2021. szept. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/74 anonim ***** válasza:
33%
Természetes immunizáláson alapul a covid elleni oltás.
2021. szept. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/74 anonim ***** válasza:
44%

"ha be is vagy oltva visszaszámolni csak tudsz. 5,4,3,2,1,,,,,"

Ezt csak én nem értem?...

2021. szept. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/74 anonim ***** válasza:
63%

"Természetes immunizáláson alapul a covid elleni oltás."

Nagy frászt. A természetes immunitás mindig a nyálkahártyán kezdődik, alapvető fontosságú nyálkahártyavédelem alakul mindenek előtt. A természetes immunitásnak soha nem része semmilyen ember, tojás, majom stb sejtek, poliszorbátok meg fémrészecskék, nanoméretű alumínium, higany, tiomerzál és társai teljes mértékben természetellenes beerőszakolása az izomszöveteinkbe onnan pedig a véráramba onnan pedig minden szervbe sőt átlépve a véragygáton az agyba. Ezekben semmi természesen nincs, csak undorító, természetellenes, gusztustalan és veszélyes. Az oltások hatásosságát és biztonságosságát vizsgáló tanulmányokat az oltásgyártók fizetik ahogyan az engedélyező hatóságokat is, ezért létezhetnek.

2021. szept. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/74 anonim ***** válasza:
73%
Így van 58-as!Pontosan
2021. szept. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/74 anonim ***** válasza:
76%

Bezzeg ha kozmetikai termékekben van parabén vagy bármi más nem oda való vegyület vagy fém pl alu származék a deo spray-ben akkor tudnak lépni és kivonják jobb esetben a forgalomból de ezekben az ótásokban hemzseg sok nem odavaló anyag az nem baj,ja értem én!🤦‍♂️🤦‍♂️Aztán néznek mint Rozi a moziban hogy miért van baj esetleg pfff

No comment

2021. szept. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!