Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Azok akik most az oltatlanok...

Azok akik most az oltatlanok korlátozását támogatják, támogatnák az oltottak korlátozását is, ha később megfordulnának a fertőzési arányok?

Figyelt kérdés
Ha tehát később esetleg kiderülne, hogy mégiscsak az oltottak betegszenek meg gyakrabban és ők fertőznek jobban, netán az ő ellátásuk kerül többe az államnak.

2021. aug. 29. 11:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/74 anonim ***** válasza:
45%
Ha így is lenne, és az oltottak a veszélyforrás, az sose derülne ki. Bármi is történik az oltatlanok lesznek hibáztatva, mert itt a cél az oltás beadása mindenkinek, nemcsak most hanem minden évben folyamatosan. Rengeteg pénz van benne, és jogosultságot kapnak a korlátozásokra. Pénz és hatalom, tehát ha meg is halna mindenki az oltás után , még az is az oltatlanok hibája lenne. Ez már le van játszva, nyomják, mint a hurkatöltőt.
2021. aug. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/74 anonim ***** válasza:
42%

"Ha ... az oltottak a veszélyforrás, az sose derülne ki."

Dehogynem. Tudományos kutatásokból az ilyesmi kiderül, ha így van. Egyelőre az derült ki, hogy nincs így.


"Rengeteg pénz van benne"

Ebből még nem következik, hogy, le van játszva minden és ész nélkül oltanak mindenkit ha kell, ha nem, csak azért, mert pénz van benne. Egy csomó minden másból is lehetne pénzt csinálni sokkal egyszerűbben, sokkal többet is.

2021. aug. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/74 anonim ***** válasza:
52%
22 Elég sötét vagy . Pénz, és hatalom, kevesebb ember, és az épületek se lesznek romba döntve. Háború amit nem veszel észre, mert nem látod át. Háború ami nem egyértelmű, és lassan természetes lesz, Háború, és még drága fegyverekre se kell költeni. háború amit mi kérünk, akkor tűrni is fogjuk. Vaknak süketnek kell lenni, hogy ezt ne lássa valaki.
2021. aug. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/74 anonim ***** válasza:
51%

Így van 23-as!Nem ártana kicsit elgondolkodni.Értem én hogy a legkényelmesebb dolog menni és beadatni a löttyöt csak lesznek következmények ez a probléma.Nem arra gondolok hogy mind meghal aki oltat mert az baromság (ugyanis a cél a lebetegítés többek között) hanem arra hogy ha nem megy beadatni ha tetszik ha nem akkor nincs kártya és ha nincs kártya akkor bekorlátozzák és lehet hogy ezt nem engedheti meg magának.

Nyilván olyan is van akit ezzel nem tudnak sakkban tartani mert inkább megoldja valahogy de akkor sem szalad a löttyre eszét vesztve.

Ebből lassan diktatúra lesz globálisan ennyi!

Rengeteg milliárd van benne így van.Meg kell nézni a gyógyszergyárak éves bevételét kedves 22-es és meglátod hogy mennyi a plusz milliárd az "oltások" miatt mert idézőjel jár neki XD

Dehát jön még itt kutyára dér hiába nagy a szája a sok oltást pártolónak

Ki kell várni a végét

2021. aug. 31. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/74 anonim ***** válasza:
59%
Ja és nem véletlen tiltották ki Indiából a bandát mert az "oltásaikkal" meddővé tették tudtukon kívül az embereket többek között ami felett elsiklani nem kellene
2021. aug. 31. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/74 anonim ***** válasza:
53%

"Meg kell nézni a gyógyszergyárak éves bevételét kedves 22-es"

Oké, lássuk, mutasd meg! Az is legyen benne, hogy a járvány előtti években mennyi volt a bevételük, hogy össze lehessen hasonlítani, mert ha kb. ugyanannyi, mint azóta, akkor abból nem következik semmi olyasmi, amiről írsz, hiszen ha az oltásgyártás előtt is szinte ugyanannyi volt a bevételük, akkor semmi értelme se lett volna beindítani az oltásgépezetet.

2021. aug. 31. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/74 anonim ***** válasza:
54%

"nem véletlen tiltották ki Indiából a bandát mert az "oltásaikkal" meddővé tették tudtukon kívül az embereket"

Forrás? Mindkettőre kéne: a kitiltásra is meg a meddővé tételre is.

2021. aug. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/74 anonim ***** válasza:
46%

Keresd meg a forrásokat ne legyél lusta ha érdekel ha nem érdekel akkor meg mit kötöszködsz itt?XD

Komoly azért mennyi eszetek van

2021. aug. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/74 anonim ***** válasza:
34%

Amit én elhiszek, arra tudok mutatni megbízható forrásokat. Amiket te elhiszel, arra te nem tudsz mutatni semmilyet se. Akkor szerinted kinek hisznek hamarabb azok, akik az eszüket is hajlandóak használni?...

Engem az érdekel, hogy aki még ingadozik, az jól döntsön végül ezeket a kérdéseket meg válaszokat olvasgatva, nem pedig az, hogy te vajon hol olvashattál annyi ostobaságot.

2021. aug. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/74 anonim ***** válasza:
90%

,,Matthew Harrison, a Morgan Stanley elemzője úgy számolt, hogy ha minden évben ugyanannyi embert oltanak be a Covid-19 ellen, mint az influenza ellen, a gyógyszergyárak 10 milliárd dollár bevételre tesznek szert az Egyesült Államokban, Európában és a fejlett országokban."


[link]


Nem én írtam azokat a válaszokat amihez forrást kértek , de kíváncsi lettem. Indiáról semmi hír.


Gyógyszergyárak bevételéről lehet találni infókat, abban lehet igazság. A másikról se állítom, hogy nem igaz de arról nem találtam semmit. Azt erősítse meg aki írta. :D

2021. aug. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!