Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Biztos, hogy a harmadik oltás...

Biztos, hogy a harmadik oltás most már tényleg védettséget ad?

Figyelt kérdés

Ugye úgy volt korábban, hogy elég kettő. Most láttam a tévében, hogy most már azt mondják, a három oltás adja a legnagyobb védettséget.

Ugye ebből nem az lesz, hogy majd a negyedik, ötödik... adja a még nagyobb védettséget?



2021. okt. 30. 18:39
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 anonim ***** válasza:
78%
Ha az első kettő hatott volna, akkor nem kellene harmadik. Csak egy kicsit kéne gondolkodni...
2021. okt. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 anonim ***** válasza:
89%
Persze. A gyártóknak és a politikusoknak remek üzlet, a többi meg nem számít.
2021. okt. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/70 anonim ***** válasza:
34%

Nemcsak a COVID elleni oltás nem véd 100%-ban, hanem egyik sem.


Továbbá vannak más oltások is, amiket ismételni kell - sőt, akkor is, ha a kórokozó nem mutálódik!

Kullancs által terjesztett fertőző agyvelőgyulladás; tetanusz pl. A májgyulladás ellenit is ismételni kellene állítólag, de a legtöbbünknél elmarad.


A COVID elleni oltásoknak lehetnek mellékhatásai, mint minden gyógyszernek.

Azonban olyan nincs, hogy beadattad, most semmi bajod, majd 4 év múlva a semmiből bajod lesz tőle.


Nekem ilyen leletem lett a két kínai után 2,5 hónappal:

[link]

28 évesen...


Szóval nekem a harmadik olyan, mint egészséges embereknek az első.


Amúgy a legtöbb embernél hatásos az oltás, legalább annyira, hogy kevésbé lesz súlyos a lefolyása. Ne feledjük, az oltás az alfa ellen van és most a delta fertőz. Így is segítenek az oltások.


Egy ismerősöm hetente készít mindenféle statisztikákat. Nagyon okos, ezer nyelven beszél meg minden, korrektül utánajár és diagramokat csinál. Ebből is látszik, hogy az oltás működik.


Ha valahol most kitörne a torokgyík-járvány (hipotetikus eset) és a még nem beteg embereket elkezdenék oltani az ismert, gyerekkorban megkapott oltással ellene, akkor szerintem ott is azt tapasztalnánk, hogy nem 100%-os, sajnos halna bele a betegségbe oltott és lenne tünetes oltott is, de kevesebb.

2021. okt. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 anonim ***** válasza:
13%

11

Nekem hatott az első kettő, nagyon sok antitestem van, nem kell harmadik oltást beadatnom jelenleg. :) Ahogy a legtöbb ismerősöm is csak azért adat be harmadikat már, mert már év elején beadatták az első kettőt. :)

És ez nem úgy működik, hogy ha az első kettő hat, akkor nem kell harmadik. Tanulj még egy kis biológiát.

2021. okt. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 anonim ***** válasza:
57%
#14 Az élet iskolájában nem tanítanak biológiát.
2021. okt. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 anonim ***** válasza:
90%
Ez még csak rávezetés a rendszeres élethosszig tartó oltakozásra.épül a vakcina gyár.nemhiába
2021. okt. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/70 anonim ***** válasza:
67%

"Egy ismerősöm hetente készít mindenféle statisztikákat. Nagyon okos, ezer nyelven beszél meg minden, korrektül utánajár és diagramokat csinál. Ebből is látszik, hogy az oltás működik."


Milyen adatokból? Segítek, nincsenek hiteles adatok, nem véletlenül. :D

2021. okt. 31. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/70 anonim ***** válasza:
81%
17. Ott a pont, de az oltás működik :D. Lehet hogy az ismerős mégsem annyira okos? Bírom ezeket a mondatokat: az oltás abban segít hogy kevésbé lesz súlyos a lefolyása. Nem segít hanem segíthet az oltás hogy kevésbé lesz súlyos, feltételes módban!
2021. okt. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/70 anonim ***** válasza:
64%

Itt azt láthatod, hogy januárban (meg úgy végig) mennyi beteg volt UK-ban:

[link]


Itt meg a kórházban ápoltak számát januárban (meg úgy végig):

[link]


Ha valaki szerint az angliai adatok hamisak, akkor elárulom, ők olyat is nyílvánosságra hoznak, hogy mennyi beoltott kerül korházba (hétről hétre), és ebben olyan kellemetlen számok vannak, hogy 60-69 éves emberek közül 1023-an vannak kórházban és abból 729 két oltással oltott! Itt az adat (week 42-ben van benne):

[link]


Jaaah, csak hogy ez egyetlen egy értelmes embernek se kínos, mert az oltás NEM AD 100%-OS VÉDELMET (90%-ot és az is csökken)! Ebből következik, hogy ha egy korosztályban szinte mindenki oltott, akkor nyílván a kórházba kerülők is szinte mind oltottak lesznek...


Na de várom a reakciókat, hogy biztos hazudok, meg buta vagyok, mert aki erre ezt mondja, az tényleg egy konteós idióta és remélem elgondolkozik rajta, hogy hülyeség amit terjeszt.

2021. okt. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 anonim ***** válasza:
29%

#19 vagyok

Azt kifelejtettem elejéről, hogy most majdnem annyi beteg van és kórházban drasztikusan kevesebbeket kezelnek és ez tisztán látszik.

2021. okt. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!