Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Covid vakcina ellen vagy...

Covid vakcina ellen vagy mellett vagytok?

Figyelt kérdés

2021. nov. 24. 18:48
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/154 anonim ***** válasza:
72%
Ellen. De csak azért, mert ezt is nyerészkedésre használják fele. Egy kiszolgáltatott helyzetben sincs a milliárdosokban egy csepp önzetlenség sem.
2021. nov. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/154 anonim ***** válasza:
25%
#10, nem az 5-ös vagyok, de mi a végzettséged, megosztod velünk, légyszi?
2021. nov. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/154 anonim ***** válasza:
14%

#10

Te attól érzed magad tájékozottnak, hogy megnéztél valami "dokumentumfilmet"? Én is láttam a National Geographican párat az egyiptomi múmiákról, mégsem oktatom ki a régészéket!

Egy laborban dolgozó biológus évek alatt elolvasott több tucat tankönyvet, összesen ki tudja hány ezer oldalt. Szakcikkből meg ki tudja hány százat...

2021. nov. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/154 anonim ***** válasza:
71%
A Cecil néni bevallotta, élő, egyenes adásban, hogy hogyan számolják a statisztikát a covid halottak kapcsán. Innentől kezdve én miért is oltatnám magam egészséges emberként? Nyugodtan tegyék kötelezővé, engem nem zavar. Maximum nem fizetem tovább a TB-t, 25 évig táppénzen se voltam, jobb helye is lenne annak a pénznek.
2021. nov. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/154 anonim ***** válasza:
25%

"Szuper, mégsem tudsz semmit a jelen helyzetről"


Nálad valoszínűleg milliószor többet, révén, hogy kutató laborban dolgozom, mint biológus. Nem összetákolt dokumentum filmeket nézegetek, mint te, aztán meg azt hiszem, hogy attól szakértő lettem...

2021. nov. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/154 anonim ***** válasza:
82%

Mindenkinek, aki nekem esett időközben. 😄

Ez a videó nem múmiákról szól, hanem az életünkről. Szó esik benne mindenről, amit nem is gondolnátok és ami az életetek részét képezi az ágyatoktól a colán át. Ha annyira bíztok magatokban, akkor ha megnézitek sem fog változni semmi. Nemigaz? Utána lehet leszólni, nyugodtan. Várom a privát üziket is. De addig, amíg nem néztétek meg, addig konkrétan csak hülyeségeket vágtok a fejemhez, amire ti is rá fogtok jönni.

2021. nov. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/154 anonim ***** válasza:
28%
14-es, az, hogy jelenleg egészséges vagy többek között az eddigi életed során megkapott oltásoknak is köszönhető.
2021. nov. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/154 anonim ***** válasza:
71%
17. Persze, ilyen történeteket én is ki tudok találni. Ne mossuk már össze a gyermekkori oltásokat ezzel a sz.rral. De tudod mit? Te oltassa magad annyiszor, amennyiszer akarod, szíved joga.
2021. nov. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/154 anonim ***** válasza:
38%
oltassad*
2021. nov. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/154 anonim ***** válasza:
55%

“ Ne mossuk már össze a gyermekkori oltásokat ezzel a sz.rral.”


Abszolút kívülálló vagyok a vitátokban, csak megakadt a szemem ezen a mondaton.

Érdekel a véleményed:

Miben látod a különbséget a mostani és a gyermekkori védőoltások között?

2021. nov. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!