Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vannak itt olyan személyek,...

Vannak itt olyan személyek, akik meg kapták a védőoltásokat és utána olyan mellékhatások jöttek elő amire nem számított, és a mai napig ezekkel kell együtt élni-e, és az orvosok is csak rázzák a fejüket, hogy nem tudnak ellene tenni semmit?

Figyelt kérdés

Mellékhatások.


Fejfájás, menstruációs bajok, mellkasi fájdalom szív tájékán, ki ütések a testen... stb...

El térve attól, hogy ki milyen fajta vakcinát kapott.

Egyre több embert ismerek meg személyesen, akik meg kapták az első és második oltást, és azóta rosszabb állapotban vannak, mint az oltás előtt.

Sajnos én is.



2021. dec. 29. 16:58
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/171 anonim ***** válasza:
16%
Már megint előjött a személyeskedés és az öncumi? Milyen egyedi. Srácok srácok, nem unjátok még, hogy nem tudjátok itt senkinek beadni a konteótokat, mert annyira ostobán nyomjátok? Komkolyan huszadjára is be akartok égni?
2021. dec. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/171 anonim ***** válasza:
84%

Ha a valóság konteó...hát oké. Nem kell bemesélni senkinek, aki megtapasztalja, tudja. Épp ilyen dolog például a vallás is, meg még jó pár ilyesféle dolog.


Figyu, attól, hogy neked meg az ismerőseidnek nincs bajuk, még nem azt jelenti, hogy másnak sem lehet. Vannak elismert, az eddigieknél sokkal rosszabb és tudományosan bizonyított vakcina mellékhatások, melyek akár halállal is végződtek (szívizomgyulladás, vérrög és társai).


Attól, hogy valamit tagadunk, még nem zárja ki annak a lehetőségét, hogy igaz. Pont így van azzal is, hogy nem ismered el, mennyire ostoba vagy. Tagadod, másokra húzod rá, pedig közben csak Te (és persze aki hasonlóan gondolkodik, mint Te) vagy az, aki valójában az "öncumit" elkövette. A magadfajták sokszor égtek már mint a rongy, vagy inkább mint a Reichstag de akkor sem adják fel a tagadást.


Személyeskedést Te kezdted, csak ha valaki okosabb nálad (bár úgy tűnik, nem nehéz annak lenni) akkor már egyből játszod a sértődöttet. :D

2021. dec. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/171 anonim ***** válasza:
14%

Nem, ismételten te személyeskedsz, hiába próbálod az ellentétét itt beadni :)


"Attól, hogy valamit tagadunk, még nem zárja ki annak a lehetőségét, hogy igaz"


Pontosan, ezért is, nyiss már ki egy biosz könyvet, hátha szorul beléd egy kis értelem. Attol, hogy itt teejesztes a hazugságaidat és adod a többi konteós alá a lovat, attól okosabb nem leszel.


Nem szégyen a tanulás, hajrá barátom, sosen késő neki kezdeni

2021. dec. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/171 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem többször nyitottam ki azt a biosz könyvet, mint Te valaha. Meg a nyelvtan könyvet is. :)



"Nem, ismételten te személyeskedsz, hiába próbálod az ellentétét itt beadni :)"


Akkor ezt ki írta? :D


"Akkor miért égeted magad azzal, hogy ezt teszed, mikor csak vérbeli bolond gondolja ezekről a "mellékhatásokról", hogy az oltástól van? szekunder szégyent érzek már ettől a sok bolondtól"



Ember, nem szégyen, ha tanulsz a mások vagy a saját hibádból, de terjeszteni a hülyeséget...Egyébként jó tudni, hogyha valaki megtapasztal valami mellékhatást, akkor az biztos kitaláció vagy köze sincs a vakcinához. Biztosan az orvosok és a kutatók is csak "futóbolondok", hogy elismertek több, vakcinához kötődő mellékhatást, köztük komolyabbakat is (korábban említettem).


Nem mindig, minden az, ami le van írva, vagy elmesélnek neked a tv-n vagy valamilyen "médián" keresztül. Nekem mindegy, hogy miben hiszel és örülök, hogy nem tapasztaltál de nem is láttál még vakcina mellékhatást. Szuper. De attól még mindig nem jelenti azt, hogy nincs.


Itt lezárom a témát, mert értelmetlen a szintedre lesüllyednie bárkinek is. És ezt ne vedd személyeskedésnek, ez szimpla tény.

2021. dec. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/171 anonim ***** válasza:
86%

Sajnos vannak sokan. Privát egészségügyi intézményben dolgozom, reumatológusok és immunológusok mellett, és az a szomorú tapasztalat, hogy megdöbbentően sok, a mRNS alapú oltások egyik típusával oltott egészségügyi dolgozónak lettek ízületi panaszai, jellemzően a 2. oltás után. (Az elmúlt fél évben négy különböző, dunántúli kórházban dolgozó ismerőstől hallottam ugyanezt a tapasztalatot.)


Rendelésen találkoztam olyan egyetemi oktatókórházban dolgozó főnővérrel, aki azért jött hozzánk reumatológiai kivizsgálásra, mert nagyon durva ízületi panaszai lettek a második oltása után pár héten belül úgy, hogy azelőtt soha nem volt semmi ilyen jellegű problémája. A saját szememmel láttam, hogy alig tud írni, annyira nehezen tudja fogni a tollat is, és szinte az összes ízülete duzzadt és nyomásérzékeny.


Ott előttünk a könnyeivel küszködött, amikor azt mondta az orvosnak, hogy higgye el, hogy amióta előjöttek ezek a panaszai, alig van olyan nap és olyan éjszaka, amikor nem sír a fizikai fájdalomtól és a tehetetlenségtől.


El van keseredve attól a gondolattól, hogy vagy azért kell elbúcsúznia a hivatásától, mert fizikailag képtelen lesz ellátni a munkáját, mert már most is nagyon nehéz, vagy hamarosan azért, mert ő ezek után harmadik oltást akkor sem hajlandó beadatni, ha 10 évvel a nyugdíj előtt kénytelen lesz más területen elhelyezkedni, vagy otthoni betegápolást vállalni.


Nekem a saját ismeretségi körben a két legmegrázóbb eset sajnos két haláleset volt (még áprilisban) az első mRNS oltás után kevesebb, mint 24 órán belül, a másik esetben pedig két napon belül. (48 és 52 éves nők, minden alapbetegség nélkül.)

2021. dec. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/171 anonim ***** válasza:
9%

14-es, még mindig nem írtál semmi ésszerű választ, csak ugyanazt hajtogatod, hogy márpedig higyjük el, sokaknak van panasza, csak épp senkit sem tudnál felsorolni :)


Se megint személyeskedéssel kezdted: "Szerintem többször nyitottam ki azt a biosz könyvet, mint Te valaha. Meg a nyelvtan könyvet is. :)"


Utána meg letagadod, ez igen :)


Kétlem, hogy valaha bele is olvastál volna bármelyik könyvbe is, akkor írtál volna bármi olyat, amivel a véleményedet alátámaszthatnád. De nem, te erre nem vagy képes.

Gondolom az iszonyatos gyász felőröl, hisz az összes oltott ismerősöd belehalt az oltásba, kétszer is. Kemény lehet.


Várj csak, Rusvai pukizott egyet, gyorsan nézd meg, közvetítik-e a tv-ben, hogy aztán újra valami okossággal térj ide vissza 0 életszerű tapasztalattal :)


Legalább írnál olyan frappánsan, mint az utánad kommentelő kamu kórházban dolgozó, aki a nagy kamuzásba még azt is elfelejtette odaírni, hogy takarítónőként dolgozik, de azért egy kis hatásvadász oldschool "könnyeivel küszködött" dumára futotta, meg a szokásos, belehalt az ismerőse az oltásba, de azt nem tudja megmondani, hogy mki volt például a zárójelentésbe írva, hisz annyira még sem voot közeli ismerős, hogy ennyire részletesen ismerje a sztorit, de azért a hatásvadászat kedvéért egy szimpla autóbalesetet muszáj az oltásnak tulajdonítani ;)

2021. dec. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/171 anonim ***** válasza:
15%
Nem és nemm is ismerek ilyet. Ilyesmiket csak itt a gyakorin és a facebookon olvasok.
2021. dec. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/171 anonim ***** válasza:
77%

16


"Privát egészségügyi intézményben dolgozom"


"kamu kórházban dolgozó"


Akkor segítek: privát orvosi rendelő, 36 orvossal, 21 féle szakorvosi rendeléssel.


Ha pedig takarítónőnek szeretnél hinni, akkor tégy úgy. Legalább találtam valami vicceset is a hozzászólásodban.


Ha pedig a te logikád szerint autóbalesetnek minősül az, hogy valaki az oltás után órákon belül nagyon furcsán és nagyon gyengének érzi magát, szédül, veri a víz, stb., aznap este, amikor utoljára beszél a felnőtt fiával telefonon, már azt mondja, hogy ha reggelre nem lesz jobban, bemegy taxival egy orvosi ügyeletre (szombat délelőtt), vagy netalán ha kell, mentőt hív, de nagyon reméli, hogy reggelre már jobban lesz, aztán miután egész délelőtt nem éri el a fia telefonon, megtalálják holtan az otthonában, akkor rendben, meggyőztél, legyen autóbaleset, és legyen 100 %-ban kizárható az ok-okozati összefüggés az oltással.


Látszik, hogy sajátos logikád van, (vagy némi gond a rövidtávú memóriáddal és/vagy az önkritikáddal), amikor te minősíted személyeskedésnek az egyik hozzászóló neked írt "bioszkönyves" válaszát, és ezt sérelmezed, azok után, hogy előtte te nyilvánultál megy így:


"Pontosan, ezért is, nyiss már ki egy biosz könyvet, hátha szorul beléd egy kis értelem"


Gondolom, ez nem személyeskedés, hanem érv, és a fejlett vitakultúra ékes bizonyítéka a többi hasonló megnyilvánulásoddal együtt.

2021. dec. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/171 anonim ***** válasza:
12%

Látom megint szabadjára engedted a fantáziád, sajnos így is elég gyatrára sikerült :( Gondolom vmi plázabeli egészségcentrum ez a csillivilli munakhelyed. Azt tudjuk, hogy az orvosok mivel foglalkoznak ott, de abbol, hogy ennyire titkolod mi is a te feladatod, ezért biztosan te vagy a takarító vagy a recepciós hölgyike :) Legalább kamuznál vmi értelmes okot azt hazudva, hogy láttad a boncolási jegyzőkönyvet vagy akármit, amitől nem tűnik ilyen bóvlinak a sztori, de látom még nem néztél meg elég részt a grace klinikábol, így még annyira nem megy a kamu lazin szakzsargon.


Miért van az, hogy egy oltásellenes sem tudja alátámasztani a fikcióit vagy legalább hihetően előadni? olyan szánalmasak vagytok ezekkel a próbálkozásokkal gyerekek :(

2021. dec. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/171 anonim ***** válasza:
88%

19


Nézd, én igazat írtam. Ha te kamunak szeretnéd hinni, hidd annak.

Szíved joga.


Megértem, hogy szeretnél több figyelmet kapni itt a hozzászólóktól, ezért igyekszel a személyeskedéssel, provokatív stílusoddal elérni, hogy válaszoljanak neked akkor is, ha eddig nem szóltál hozzá érdemben ehhez a kérdéshez, csak mások tapasztalatát és igazmondását kérdőjelezed meg.


Ez egy sima játszma, amit csinálsz: ha orvosi rendelő, akkor szerinted nyilván plázabeli, csilivili. Ha valamit nem írok le, akkor szerinted azért, mert nem tudom leírni. Ha valamit leírok, akkor kamuzom, hazudok, szabadjára engedtem a fantáziámat - amiből az következik, hogy ha leírnám, hogy mi volt a zárójelentésben és a boncolási jegyzőkönyvben, akkor megint boldogan lecsaphatnál a lehetőségre, és leírhatnád, hogy hazudok, kamuzom. (Amúgy meg eleve autóbaleset volt, nem?)


Nyilván nem tudatosan csinálod, de ez egy sima játszma, ami az energiavámpírokra jellemző, akik máshogy nem tudnak maguknak embertársaiktól figyelmet kiharcolni és fenntartani, ezért olyan dolgokat csinálnak, amivel reményeik szerint sikerül újra meg újra valami reakciót kiváltani belőlük.


Ha normális hangnemben megkérdezted volna, hogy milyen munkakörben dolgozom a rendelőben reumatológusok és immunológusok mellet, megírtam volna.


A lekezelő hangnemed miatt marad neked az, hogy vagy "recepciós hölgyike" vagyok, vagy takarítónő, aki Grace klinikán nevelkedett, ezért ott lehet a orvosok mellet a vizsgálatoknál.


Sőt, nem is, inkább csak azt kamuzza, hogy bent van, közben meg csak zárás után lát belülről rendelőt, és akkor is felmosóvödör van nála. xD

2021. dec. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!