Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vannak itt olyan személyek,...

Vannak itt olyan személyek, akik meg kapták a védőoltásokat és utána olyan mellékhatások jöttek elő amire nem számított, és a mai napig ezekkel kell együtt élni-e, és az orvosok is csak rázzák a fejüket, hogy nem tudnak ellene tenni semmit?

Figyelt kérdés

Mellékhatások.


Fejfájás, menstruációs bajok, mellkasi fájdalom szív tájékán, ki ütések a testen... stb...

El térve attól, hogy ki milyen fajta vakcinát kapott.

Egyre több embert ismerek meg személyesen, akik meg kapták az első és második oltást, és azóta rosszabb állapotban vannak, mint az oltás előtt.

Sajnos én is.



2021. dec. 29. 16:58
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/171 anonim ***** válasza:
73%
Na és kik élnek panasszal a Pfeizer és társai felé? Elvileg a gyártó vállalja a felelősséget. Ki hogyan bizonyítja be hogy a vakcina okozott problémát?
2021. dec. 30. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/171 anonim ***** válasza:
90%
Igen. Azóta is folyamatosan jönnek elő rajtam mindenféle kiütések, kiújult a vesegyulladásom és a szívem is összevissza ver néha. A feleségem és a lányom az oltása után havona kétszer háromszor is menstruál, pedig előtte mindkettőjüknek rendben volt a ciklusa. A covidon már túl voltunk minimális tünetekkel az oltás előtt, az oltást azért vettük fel, mert kötelező volt.
2021. dec. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/171 anonim ***** válasza:
3%

"Nyilván nem tudatosan csinálod, de ez egy sima játszma"


De, nagyon is tudatosan szivatom az oltásellenes barmokat :)


Hiába írsz regényeket, egyiknek sincs semmi értelme, csak mentegetőzől, de a szög már az első kommentednél kibújt a zsákból :)


Akivel ilyen történik, vagy az ismerősével, az ki tudja fejteni részletesen, nem csak anektodákban tud beszélni róla,ahogy te teszed. Folyamatosan csak mellébeszélsz, semmi érsemleges nincs a sztoriba.


Hát igen, tipikus gyk-s sablon duma. de hát sajnos vannak olyanok, akik nem tanultak hozzád hasonlóan, viszont keresnék a válaszokat, erre az ilyen provokatív, láthatóan kamu sztorikat találják meg, szegények még el is hiszik.


És még csodálkoznék az oltásellenesek, hogy miért utálja őket minden orvos, gyógyszerész, kutató stb. Hát ezért aranyom :)


Írd még le 20x, hogy "Ha te kamunak szeretnéd hinni, hidd annak. Szíved joga.", hátha ezzel elérsz valamit, ha már a vergődésed nem vezet sehova

2021. dec. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/171 anonim ***** válasza:
92%
Te önmagadat szívatod. Dunning–Kruger-hatás élő példája vagy. Van a butaságnak az a szintje amikor annyira egybites az illető, hogy önmagát kifejezetten okosnak tartja. Na, te pont ilyen vagy.
2021. dec. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/171 anonim ***** válasza:
91%

23


"Akivel ilyen történik, vagy az ismerősével, az ki tudja fejteni részletesen"


Leírtam, hogy mi történt az ismerősömmel.


Ha kétségbe vonod az igazmondásomat, ugyanúgy, mint azt, amit a reumatológai szakrendelésen általunk tapasztaltakkal kapcsolatban leírtam, mégis miért gondolod, hogy ennél részletesebben kéne írnom róla?


Láthatóan azt sem veszed észre, hogy saját magadnak mondasz ellent, mikor jössz a Grace klinikával és azzal, hogy takarítónő vagyok, ugyanakkor meg azt kommunikálod, hogy a leírt információ MENNYISÉGÉTŐL nem vagyok szavahihető.


Nem tudom, miért feltételezed, hogy engem érdekel, hogy elhiszed-e, amit írtam vagy nem, azt meg még kevésbé, hogy miért gondolod, hogy törekednem kéne rá, hogy elhidd. Nekem semleges, hogy mit gondolsz.


"De, nagyon is tudatosan szivatom az oltásellenes barmokat :)"


Nem szeretném megbántani az érzéseidet, de a reakcióidból ítélve még a között a két dolog között sem tudsz különbséget tenni, hogy valaki "oltásellenes", és aközött, hogy tapasztalt a saját családjában, ismeretségi körében és/vagy a munkájából kifolyólag oltással összefüggésbe hozható adverz reakciókat olyan számban, ami elgondolkoztatja, és tisztában van vele, hogy ez az oltás ugyanúgy nem 100 %-ban biztonságos és kockázatmentes, mint semmilyen más terápia vagy orvosi beavatkozás, csak időben kevesebb vele a tapasztalat az esetleges közép- és hosszabb távú következményekre nézve.


Lehet, hogy az a szándékod, hogy másokat "szívass", de szerintem magadat szívatod ezzel a hozzáállással, amivel feketén és fehéren szeretnéd látni akár az oltás kérdését, akár mások hozzáállását az oltással kapcsolatban, és nem tudsz előítéletek nélkül, nyitott füllel meghallgatni, aztán a saját józan eszedet, ítélőképességet használva vagy megfontolni, vagy elvetni olyan álláspontokat, amik nem egyeznek a tiéddel.


Én azt tartom az egyén számára hasznosnak, hogy hallgasson meg véleményeket és lehetőleg hiteles statisztikákat pro és kontra, hogy ezek mérlegelésével a maga számára meg tudja hozni azt a döntést ebben a kérdésben, amit önmaga számára jobbnak és biztonságosabbnak, megnyugtatóbbnak érez.

2021. dec. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/171 anonim ***** válasza:
5%

Valóban, ez a reumatológián dolgozó recepciós valóban a Dunning–Kruger-hatás élő példája :) azt hiszi, mert a környezetében orvodok dolgoznak, ő maga is az lesz,csak mert elcsíp 1-2 infót. Babám ahelyett, hogy itt ömlengenél feleslegesen, talán tanulhatnál egy kis vitakultúrád és újraolvashatnád, amiket javasoltam róla. Mert az, hogy ideböfögöd, hogy az ismerősöd meghalt tőle, egy üres informacio, ami innen a szempontból sszimpla hazugság. Mivel akinek meghak egy ismerőse, az tudja a tüneteket, tudja mivel kezelték, tudja mi áll a zárójelezésben, hogy mit tálaltak a boncolásnál. Te semmi ilyet nem tudsz felsorolni, de ezt úgy adod elő, mkint egy hisztis kislány, aki besértődött, akit rajtakaptak a hazugságon.


szívem, nyugodtan fogalmazhatsz szakzsargonnal is, ahogy az okosabb kollegáidtól elleshetted, nyugodj meg, meg fogom érteni, mint szakember, veled ellentétben :)

2021. dec. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/171 anonim ***** válasza:
88%

"nyugodj meg, meg fogom érteni, mint szakember, veled ellentétben :)"


xDDDDDDDDDD



Te miben vagy szakember? :D Ha a hazudozás meg a sz*rkavarás, más emberek lenézése egy szakma (mondjuk ez kísértetiesen hasonlít egyre, rendszerint űzik fentebb milliós "fizetésekért") akkor valóban.


Egészségügyhöz semmi közöd nincs, az az írásodból már rég lejött. Amíg azt sem tudod, hogy mit jelent az oltásellenesség, és nem tudod megkülönböztetni azt a covid vakcina elutasítóak táborától, addig maximum egy fajankó vagy. Megígértem, hogy nem szólok hozzá többet, de annyira mulatságossá vált teljesen a mondandód (persze hiteltelen az elejétől kezdve), hogy nem bírtam elmenni mellette most.


Egyébként egy kérdés: ha bárki, részletesen leírná, hogy mi lett az ismerősével oltás után (mondjuk kérdés, hogy neked mi a "részletes"), akkor elhinnéd neki? Persze, hogy nem. Te hiszel a covid vakcinákban, teljesen rendben van de attól még nem kell szemellenzővel járni és úgy tenni, mintha minden rendben lenne és csodafegyver lenne. Nem az.


Bizonyított, hogy semmit nem ér szép lassan, még az eredeti vírus ellen minimálisan értek valamit, ma már egy delta, omikron körberöhögi. Az egyetlen, valaha talán igaznak vélt előnyét elvesztette az összes covid vakcina a vírus ellen, mégpedig azt, hogy megvéd a kórházba kerüléstől vagy a haláltól (a fertőzés "elkapásától", terjesztésétől eddig sem védett). Mind-mind meg lett cáfolva, talán az eredeti vírus ellen részben helytállt, de az már elszállt. Most kb. annyit ér mind, mint egy marék szárított lepke a sivatagi homokviharban (még akkor is, ha már a 3-4-5-diket nyomatod magadba).

Pedig jó lenne végre valami épkézláb megoldás a covidra, mert már unalmas a téma és ha nem mutálódik egy önmagát "kipusztítós" állapotba (mint Japánban feltételezik), akkor még sokáig "élvezhetjük". Vagy engedjük el és lesz, ami lesz. Normális intézkedésekkel már a vakcinák előtt a javarészén túl lehetett volna lenni vélhetően.


(Pl.

- megjelenéskor megfelelő időben és mértékben lezárások, nincs havermutyizás más országokkal meg kivételezés

- ingyenes tesztelés, maszkhasználat

- kórházak, egészségügy felkészítése és nem lerombolása

- megfelelő tünet és betegség kezelési mód/eljárás szorgalmazása..stb)

Ja annyi, hogy ezt valahogy ha világszinten kivitelezték volna akkor nem így állnánk (mondjuk itthon volt az egyik legrosszabb a "járványkezelés", ezért is tartunk most itt).


Ezek a vakcinák nem megoldás a vírusra, sosem volt az, sajnos. Ha tetszik, ha nem. Nem elegendőek és nem is elég biztonságosak. Jó lenne inkább jobban ráfeküdni arra, hogy hogyan lehet a betegség által okozott "károkat" csökkenteni. Elvileg már van tesztfázisban gyógyszer, orrspray, de azoknak is még hosszú idő, mire lesz belőlük valami (már ha engedik, mert nagyon az oltásra feküdtek rá) és kérdés, hogy hatásosak, eredményesek és biztonságosak lesznek-e...

2021. dec. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/171 anonim ***** válasza:
6%

Na csak kibújt a szög a zsákból, hogy egy buta oltásellenessel van dolgunk, csak azért tálaltad ki a sztorit. Köszönöm :D


De, mindenki tudja, hogy eddig kiker hívtak oltáséllenesnek, a covid óta bővült a csapat veletek laikus konteosokkal :)


A többi picsogás szimpla legjobb védekezés a támadás elve alapján íródott üres baromság, de ezt gondolom te magad is érzed, azért ennyire erőltetett.

2021. dec. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/171 anonim ***** válasza:
86%

28


"Na csak kibújt a szög a zsákból, hogy egy buta oltásellenessel van dolgunk, csak azért tálaltad ki a sztorit. Köszönöm :D"


A 27. hozzászólást, amire ezzel reagáltál, egy másik hozzászóló írta, nem a recepciós/takarítónő (aki én vagyok). Szívesen!


"annyira ostobán nyomjátok" / "Komkolyan huszadjára is be akartok égni?"/ "Pontosan, ezért is, nyiss már ki egy biosz könyvet, hátha szorul beléd egy kis értelem" / "vergődés" / "üres baromság, de ezt gondolom te magad is érzed, azért ennyire erőltetett."


A helyedben megfogadnám a saját tanácsaidat, és belenéznék abba a tükörbe, amit más elé igyekszel tartani, mert kezd paródia jellege lenni annak, amit csinálsz.


Csak sajnos ahhoz kellene egy minimális objektivitás, elfogulatlanság és önkritika.


A baglyos, verebes közmondás rémlik?

2021. dec. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/171 anonim ***** válasza:
91%

?


Mit szívsz öreg? Biztos jó cucc lehet, ha ilyeneket haluzol tőle. :D Vagy a vakcina teszi? Mindenesetre saját magad boldogítod csak úgy tűnik, mert rajtad kívül senki nem hiszi el a h*lyeségeidet, még azok sem, akik nagy oltásfanatikusok.


Amiket leírtam tapasztalatokat valóságosak, sajnos a mindennapokban is együtt élnek az érintettek ezekkel. Az oltások után jelentkeztek. Az, hogy Te nem oltás mellékhatásnak tulajdonítod ugyan mindegy bárki számára, mert attól még az, illetve sok más, amelyeket átéltek emberek, az lehet. Ahogy írtam, nyilván nem lehet és nem is szabad mindent annak tulajdonítani, viszont mivel már elég sok, kutatók által is elismert mellékhatásuk lehet a vakcináknak, így erős a kétely, hogy attól vannak ezek is.


A menstruációs ciklus "megzavarodása" és a magas vérnyomás/pulzus problémája is ismert, az kérdéses, hogy mennyire "elismert" covid vakcina mellékhatás de elég sok embert érint a hiresztelések alapján. Én sem hiszek el mindenféle dolgot, csak amiket látok, tapasztalok és meg tudok róla bizonyosodni.


Nem vagyok oltásellenes. Segítek: oltásellenes az, aki mindenféle vakcinát, bármely körülmények között elutasít.


Nem azért nem oltatom be magam, mert ellenzem az oltásokat (nem hiszek a konteókban), hanem azért, mert eredménytelennek, haszontalannak látom ezeket a vakcinákat. Egy ígéretet sem tudtak beváltani sajnos, amely hozzájuk fűződött. 2-3. oltás után is sajnos meghalhatnak az emberek covidban vagy lehet súlyos kimenetelű náluk is. Az esélylatolgatás meg elméleti matematika, az maradjon meg a matematikusoknak. Itt emberéletekről van szó.


Szóval egyedül Te "picsogsz" itt, semmit nem tudsz igazolni, érveléseid nincsenek. Támadni egyedül Te támadtál le itt mindenkit, aki bármely, az általad elvárttól eltérő választ írt. Erőlteted a baromságokat, de senki nem hisz neked, sőt, kinevetnek. A pontozottságodból is kiderülhetne, ha figyelnéd.

2021. dec. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!