Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vannak itt olyan személyek,...

Vannak itt olyan személyek, akik meg kapták a védőoltásokat és utána olyan mellékhatások jöttek elő amire nem számított, és a mai napig ezekkel kell együtt élni-e, és az orvosok is csak rázzák a fejüket, hogy nem tudnak ellene tenni semmit?

Figyelt kérdés

Mellékhatások.


Fejfájás, menstruációs bajok, mellkasi fájdalom szív tájékán, ki ütések a testen... stb...

El térve attól, hogy ki milyen fajta vakcinát kapott.

Egyre több embert ismerek meg személyesen, akik meg kapták az első és második oltást, és azóta rosszabb állapotban vannak, mint az oltás előtt.

Sajnos én is.



2021. dec. 29. 16:58
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/171 anonim ***** válasza:
12%

A pontozottságból egyedül az derül ki, hogy ti oltásellenes butuskák vagytok többségen az oldalon, semmi más. Ezt gondolom te is tudod, csak azt hiszed, hogy más nem tudja és hogy ez mekkora fegyver a kezedben.


Érveket tőled sem látott itt senki, csak egy kiszínezett ócska sztorit,amit mindig máshogy adsz elő.Az én érveimet megtalálod a springer.com-on. Bár gondolom nem ismered, nem ilyen helyekről tájékozódsz.


"Nem azért nem oltatom be magam, mert ellenzem az oltásokat (nem hiszek a konteókban), hanem azért, mert eredménytelennek, haszontalannak látom ezeket a vakcinákat"


Persze, hogy annak látod,aki csak a tv-t nézi egész nap, meg a bulvárt olvassa, annak nem csoda, hogy nincs egy önálló gondolata se és nem tűnik fel, hogy mi történik a világban.


"A menstruációs ciklus "megzavarodása" és a magas vérnyomás/pulzus problémája is ismert, az kérdéses, hogy mennyire "elismert" covid vakcina mellékhatás de elég sok embert érint a hiresztelések alapján."


Ilynek híresztelik csak, mint te, azért gondolod,.hogy annyira gyakori, mert ezen az oldalon meg a fb-on valóban az. A való világban nem az. De igen, ezek mellékhatások, mint ahogy más gyógyszernek is, és? Kit érdekel?


Szerinted egy gyógyszernek ha van mellékhatása, akkor hatása nincs? Teljesen megéri ezért csilliárdokat költeni rá, igazad van. Itt mindenki más h.lye, csak te tudod az igazat, akinek semmi köze a témához, gondolom lakásfelújításnál a festőnél és a burkolónál is okosabb vagy, hisz youtubeon már láttál ilyet, így már értesz is hozzá.


Sokkal könnyebb lenne az életetek, ha nem hazudozással töltenétek, hanem az hiányos tudoásotok fejlesztésével

2021. dec. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/171 anonim ***** válasza:
87%

Nem szokásom hazudozni, ellenben Veled. Mondtam, attól, hogy Te nem tapasztaltál ilyet, még nem azt jelenti, hogy nem létezik. Ugyanazt írtam le újra, mivel ez a valóság. Én csak azt hiszem el, amit látok és tapasztalok. Emiatt nem oltattam be magam. Olvasok, hallok mindenfélét de amíg nem bizonyosodom meg a valóságalapjáról, addig csak mende-monda kategória nálam. Neked öreg nagyon átmosták a nemlétező, mások által gondolkodásra használt szervet ha ennyire képtelen vagy felfogni bármit is, amit írunk.


A tudásunk lehet hiányos, de ez bárkire igaz (a tudósokra is, akik még a mai napig is csak feltételezésekkel élnek, de ez természetes, senki sem jövőbe látó). Nem gondolod, hogy akár Rád is? Amíg csak a saját burkodban élsz, addig minden, ami a tiédtől eltérő vélemény, azt hazugságként kezeled.


"Szerinted egy gyógyszernek ha van mellékhatása, akkor hatása nincs?"

Nem. Szó sincs erről. Nagyon sok gyógyszernek igenis van sok-sok jótékony hatása, és lehet kellemetlen mellékhatása is. Itt arról van szó, hogy ezek milyen arányban oszlanak meg. A covid vakcinák esetében pedig a VALÓSÁG alapján azt láttam eddig, hogy a fertőzéstől nem védenek meg, a fertőzés terjesztését nem állítják meg de nem is csökkentik jelentős mértékben, a súlyos-halálos kimenetel ellen pedig orosz rulettezés alapján védenek. Cserébe a világon számos, milliós nagyságrendű mellékhatásokról számolnak be. Vegyük figyelembe, hogy ezek legalább fele, de inkább több, nem feltétlenül tudható be, mint oltás mellékhatás viszont egy jelentős része még ígyis komoly problémát jelent (lásd vérrögképződés, szívizomgyulladás - ezek azért nem egy mezei kis "menstruációs zavar" problémák)


Innentől kezdve számomra egyáltalán nem meggyőző egyik vakcina sem, hiszen bármely hozzáfűzött remény semmissé vált. Ettől függetlenül mindenki mérlegeljen és döntsön mi a jobb neki. Én elfogadom azt, aki oltat, semmi problémám nincs egyetlen oltott emberrel sem. Azt is elfogadom, aki nem. A konteókat (5G, chip, Bill Gates meg mit tudom én mik vannak) én sem bírom, kerülöm is ezeket, nem hiszek ilyesmikben.


Viszont ami undorító, hogy bizonyos emberek, sajnos főleg az oltottak közül - oltásfanatikusoknak becézettek - nagyon sokan provokátorok és a saját döntésüket másokra is rá akarják "erőszakolni". Nem mellesleg egy részük pont amiatt, mert ő maga is vagy megbánta, hogy oltatott. A nagyobb része pedig nem tudja elviselni azt, ha nem az ő döntése érvényesül. Ez nagyobb gond. Ilyen vagy Te is. Korlátolt, együgyü. Nem degradáció, nem személyeskedés, a kommenteidből ez derült ki. Vagy még egy opció: troll vagy. Viszont mindkét esetben unalmas. Szóval részemről ennyi, higgy, amiben akarsz, én nem beszéllek le róla, sem mást. Aki az oltás mellett dönt, én tiszteletben tartom, aki nem, azt is. Ilyesmi miatt nem fogok megkülönböztetni senkit.

2021. dec. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/171 anonim ***** válasza:
91%

"De igen, ezek mellékhatások, mint ahogy más gyógyszernek is, és? Kit érdekel?"


Ha magadtól nehéz ezt megfejteni, szívesen segítek:


Egyrészt azokat érdekli, akik - egy vagy több, akár önként vállalt, akár gyakorlatilag rájuk kényszerített - oltás után kénytelenek hosszabb távon együtt élni ezekkel a mellékhatásokkal, másrészt azokat, akik a saját esetleges jövőbeli első, második, harmadik agy akár hányadik oltásukkal kapcsolatos döntés meghozatala előtt úgy érzik, hogy joguk van hiteles információhoz jutni egy világméretű oltási akcióban jelenleg már rendelkezésre álló adatok alapján, mert úgy érzik, hogy joguk van tisztán látni az oltás valós előnyeit és valós kockázatait illetően, hogy a kettőt mérlegelve felelősségteljes döntést tudjanak hozni egy saját egészségüket érintő fontos kérdésben.


"Szerinted egy gyógyszernek ha van mellékhatása, akkor hatása nincs?"


Úgy kritizálod a 30. hozzászólót, hogy ezek szerint csak elolvasni tudtad, amit írt, de értelmezni nem, mint korábban több más válaszodból kiderült, vagy szeretnéd szándékosan kiforgatni a szavait.


Ha az alapszintű szövegértési készség ekkora kihívás számodra, akkor rendkívül hihető, hogy angol nyelvű publikációkkal megbirkózol.

2021. dec. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/171 anonim ***** válasza:
0%

32-es, megint csak üres fecsegés amit csinálsz. Téged nem tanítottak meg kiszűrni a lényegét és azt tovabbadni? Amit ideböfögtép, azt kb. 2 mondatba is ke tudtad volna irni, azaz, nincs semmilyen tapasztalatod az oltás terén, csak azt látod, amit a tv-be és a db-on, jah és a plázabeli egészségcentrum munkahelyeden, ahol teljesen mással foglalkozol, mint amilyen problémák előfordultak.


A Pfizer okozta menstruáció probléma nagyon ritka és kevés ideig áll fenn, hiába hergeled a népedet ezzel a kénytelen ezzel együtt élni dumával. Itt te vagy kénytelen együtt élni az értelmi fogyatekosságoddal.


"A nagyobb része pedig nem tudja elviselni azt, ha nem az ő döntése érvényesül. Ez nagyobb gond. Ilyen vagy Te is. Korlátolt, együgyü. Nem degradáció, nem személyeskedés, a kommenteidből ez derült ki"


Nem drágám, a kommentjeimből az derül ki, mint virológus, itt veled ellentétben én értek a témához és veled ellentétben nekem sikerült kiugratno a nyulat a bokorbol, hogy mekkora ostoba véglény vagy. De semmi szemelyeskedés, ezt csak a kommentjeid alapján írom, hisz nem ismerlek. szerencsére.


Ki akar itt rávenni bárkit is az oltásra? Ha észrevetted volna te félnótás, hogy senki :) Szimplán mi tudósok utáljuk a proli laikusokat, akik azt hiszik, hogy értenek hozzá, érveik nincsenek, ellenben hazudoznak össze-vissza,a többi laikus persze elhiszi.


senkit nem érdekel, hogy te nem oltatsz. Sajnos szíved joga, gondolom, a többi oltást se vetted volna fel, ha nem kötelező, mert butuska vagy. De legalább ne terjesztenéd ilyen kártékony módon a degradált világnézeted, mert ez már fájdalmas.


Mint szakember mondom, hozz már be bioszból a lemaradásod (kb. általános sulis szinten lehetsz), mert vérciki amit itt leművelsz.

2021. dec. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/171 anonim ***** válasza:
0%

33-as:

""Szerinted egy gyógyszernek ha van mellékhatása, akkor hatása nincs?"



Úgy kritizálod a 30. hozzászólót, hogy ezek szerint csak elolvasni tudtad, amit írt, de értelmezni nem, mint korábban több más válaszodból kiderült, vagy szeretnéd szándékosan kiforgatni a szavait.



Ha az alapszintű szövegértési készség ekkora kihívás számodra, akkor rendkívül hihető, hogy angol nyelvű publikációkkal megbirkózol."



Ez igen, ez egy kemény érvekkel alátámasztott kis publikáció lett. Jah nem, te nem tudsz mást, csak a sablon gyk-a demagog dumát nyomni, azr hiszed ezzel elérsz valamit, vagy gondolod ha leírod, akkor igaz lesz? :D


Tényleg ilyen ovis szinten vagy? Ezért tiltottak ki és kellett újraregisztrálnod?

2021. dec. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/171 anonim ***** válasza:
96%

"Nem drágám, a kommentjeimből az derül ki, mint virológus, itt veled ellentétben én értek a témához és veled ellentétben nekem sikerült kiugratno a nyulat a bokorbol, hogy mekkora ostoba véglény vagy. De semmi szemelyeskedés, ezt csak a kommentjeid alapján írom, hisz nem ismerlek. szerencsére."


Igen, egy virológus pont így beszél, mint Te. :DDD

Akkor kamugép vagy, hogy leszakad a gyk nemlétező plafona is. Ha valóban virológus lennél, akkor alap, hogy nem így beszélsz és állsz a témához, mert hiteltelenné válnál egy pillanat alatt, ahogyan most is tetted. Szerencsére semmi közöd hozzá.


Aki hergeli az embereket, a "népét", az Te vagy megint csak. Olvasd már vissza a saját kommentjeid haver, mert valami nagyon nincs rendben nálad odabent. Az egy dolog, hogy nekünk nem hiszel, az egy másik, hogy összekavarsz bennünket (én nem a "plázabeli orvosos" vagyok). De a fő gond, hogy a saját kommentjeid trágárságát és butaságát húzod ránk.


Igen, a nyulat kiugrasztottuk a bokorból, vagy ahogy írtad, a szög kibújt a zsákból. Semmi közöd a virológához. Valami otthon ülős, anyuka által finanszírozott troll kommentelő vagy, akinek semmi más dolga nincs szilveszter előtt egy nappal, mint itt hergelni a "népet" - bár leginkább csak saját magát, mert mi csak nevetünk rajtad :D.


Nyilván Téged is mi tartunk el, akik ahelyett, hogy otthon ülnének és ingyenélősdit játszanának, dolgoznak helyetted. Tudod, csak semmi személyeskedés, mint ahogy eddig sem, hisz nem is ismerjük egymást, szerencsére. ;)

2021. dec. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/171 anonim ***** válasza:
97%

"Nem drágám, a kommentjeimből az derül ki, mint virológus, itt veled ellentétben én értek a témához"


"Mi tudósok ..."


Feldobtad az estémet. Ezért a poénért érdemes volt fenn maradni este 10-ig, miközben főzök holnapra. xD

2021. dec. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/171 anonim ***** válasza:
94%

"Ezért tiltottak ki és kellett újraregisztrálnod?"


Segítek: továbbra sem vagy képes megkülönböztetni két hozzászólót, akinek válaszolgatsz.

2021. dec. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/171 anonim ***** válasza:
86%

#34! Te aztán kemény vagy, mint a kádszéle. Kritizálod a másik kommentelőt, hogy hosszan írt, majd írsz 2 regényt a semmiről.😂 Nyilvánvaló, hogy nem vagy virológus, esetleg mentális betegségek folytán annak képzeled magad. Nem tudom, neked feltűnt-e, de egy értelmes mondatot se írtál se a a vírusról, se az oltásról. 2 ostobaságot ismételgetsz, nem tudom hány kommenten keresztül. 1. Te szakember vagy. 2. Mindenki hülye, csak te vagy okos.

Mondjuk, ha szakember lennél, az legalább megmagyarazná, miért nálunk legmagasabb a halálozás. Ilyen szakemberek mellett nem lenne csoda.

Az kifejezetten vicces, hogy te senki személyes történetét nem hiszed el, de azt elvárod, hogy neked elhiggyék, hogy névtelen, arctalan senkiként valóban a te véleményed olvasható a svinger.com-on. Mert max.oda írhatnál.😉

Azt mondjuk tökéletesen bizonyítod, hogy az oltásnak igenis súlyos mellékhatása van. Pusztítják az agysejteket. Te vagy rá a legjobb példa.

Felvázolok néhány lehetőséget, mi lehet a baj, és mivel empatikus ember vagyok, adok hozzá jótanácsot is🤗:

1. Figyelemhiányos nyolcadikos vagy. Azért írsz ide h.lyeségeket, mert otthon nem foglalkoznak veled. Ez esetben kitartást, mindjárt vége a szünetnek, jön a suli, bírd ki.

2. Ócska troll vagy. Gyakorolj még, nem megy jól.

3. Beoltattad magad, nagyon megszívtad a mellékhatással, ezért ugrasz a témára. Azt hiszed, ha eleget mondogatod, hogy nem igaz, az oltás jó, el is hiszed.(Tagadás fázisa.) Keresd fel az orvost sürgősen, bár sajnos, segíteni nem fognak😟 Ha így van, őszintén sajnállak.

4. Pszichopata egészségügyis vagy, csak még nem buktál le.(Ez a legkevésbé valószínű. Na, nem a pszichopata, az stimmelhet.) Ebben az esetben, kérlek hagyd el a pályát, mindenki érdekében. Köszönjük.

2021. dec. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/171 anonim ***** válasza:
91%

"Nem drágám, a kommentjeimből az derül ki, mint virológus, itt veled ellentétben én értek a témához"


"Mi tudósok ..."


"Mint szakember mondom ..."


Szerintem eddig is sejtettük, hogy miért feltételezed másokról, hogy hazudnak, sztoriznak, kamuznak, és miért erőlködsz annyira azon, hogy ezt elhitesd másokkal.


Hogy téged idézzelek, kibújt a szög a zsákból. (Bár talán jobban illene a helyzetre a kibújt a 12 mm-es betonacél a zsákból.)

2021. dec. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!