Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vannak itt olyan személyek,...

Vannak itt olyan személyek, akik meg kapták a védőoltásokat és utána olyan mellékhatások jöttek elő amire nem számított, és a mai napig ezekkel kell együtt élni-e, és az orvosok is csak rázzák a fejüket, hogy nem tudnak ellene tenni semmit?

Figyelt kérdés

Mellékhatások.


Fejfájás, menstruációs bajok, mellkasi fájdalom szív tájékán, ki ütések a testen... stb...

El térve attól, hogy ki milyen fajta vakcinát kapott.

Egyre több embert ismerek meg személyesen, akik meg kapták az első és második oltást, és azóta rosszabb állapotban vannak, mint az oltás előtt.

Sajnos én is.



2021. dec. 29. 16:58
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/171 anonim ***** válasza:
11%

80-as, igen, már tegnap is írtam, hogy nemsokára előkerüp a kedvenc gyk-s sablonduma, hogy úgy vagy te biológus, mint en az angol hercegnő :)


Kiszámítható vagy és ostoba, szerintem elég volt ebből a saját magad lejáratásából, írtó ciki ez a komment.


Imback: ez egy kereső, mint a google

2021. dec. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/171 anonim ***** válasza:
73%

#81! Te se vagy valami innovátor. 9 oldal óta csak azt hajtod, hogy te vagy a zseni, mi meg a hülyék. Tudsz valami újat is írni? Mondom, menj vissza szépen a zártra, jobb lesz ott neked.

#80

2021. dec. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/171 anonim ***** válasza:
78%

"Alumínium az oltasban? Ne haragudj, de én ezzel a böszme értekrenddel nem tudok azonosulni, erre mondom azt, hogy tanulni nem szegyen és utana nézni sem a dolgoknak, hajra!"


Nem tudom, az értékrend szónak mi köze van egy tényhez, de mivel az Imback nevű felhasználó által bemásolt angol nyelvű szöveget nyilván nem tudtad elolvasni, legalább annyi eszed lehetett volna, hogy rákeresel a Google segítségével a témára.


Akkor nem tőlünk, a téma iránt érdeklődő laikusoktól kellett volna megtudnod neked, (aki magát tudósnak, virológusnak és egyetemi oktatónak nevezte, és nem érzi, hogy oldalakon keresztül bolondot csinál itt magából a tájékozatlanságával), hogy egyes védőoltásokbban használnak alumínium-hidroxidot adjuvánsként.


(Az meg tudod keresni a Google segítségével, hogy mi az adjuváns.)


Amit csinálsz, az olyan, mintha valaki, aki leírta, hogy a halaknak tüdejük van, arról győzködné az embereket, hogy az ELTE-n oktat biológiát, miközben ostobáknak nevezné azokat, akik szerint a halak kopoltyúval lélegeznek.

2021. dec. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/171 anonim ***** válasza:
64%

"Alumínium az oltasban? ..... erre mondom azt, hogy tanulni nem szegyen és utana nézni sem a dolgoknak, hajra!"


Nem bizony, neked is hasznos lenne.


[link]

2021. dec. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/171 anonim ***** válasza:
17%
Alumínium-hidroxid van benne és nem aluminium. Nagyon nem ugyanaz a kettő... Mellesleg az emberi test is tartalmaz kis mennyiségben alumíniumot. Szerintem erre írta hogy esetleg utána lehetne nézni a dolgoknak.
2022. jan. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/171 anonim ***** válasza:
37%
85: ez nem változtat a tényen. Ragozhatod meg hívhatod hatezer képpen. Olvass màr utána egy kicsit.
2022. jan. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/171 anonim ***** válasza:
14%

Még minsig itt tartunk, hogy nem tudja valaki az igazát megvédeni, sőt megint kiderül, hogy baromsagot ír, erre ez a válasz, hogy nem érdekel, akkor is nekem van igazam, te olvass utána :D


Ez igen, jól leegettétek magatokat

2022. jan. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/171 anonim ***** válasza:
0%
87: reméljük, hogy a lábad közt lógó tagod is legalább akkora mint a kitartásod, hogy ha törik ha szakad tiéd legyen az utolsò szó, bár pont arra tippelek, hogy az ellenkezője a helyzet és azért erőlködsz itt, mert ezzel vezeted le az ebből fakadó frusztrációdat. Nem, ettől nem fog megnőni, sajnálom.
2022. jan. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/171 anonim ***** válasza:
20%

Nem zavar, ha nem az enyém az utolsó szó, de minden egyes ilyen értelmetlen, érvnélküli hablaty kommentre fel fogom hívni a figyelmet, mivel pont ettől mennek a falnak az oltásellenes birkák, mikor nem tudják a láthatóan kitalált sztorijukat és a konteóikat beadni másnak :)


Minden egyes ilyen komment, ahol nem tudtuk a kérdésre vagy egy válaszra reagálni, csak a másikat próbáljátok minősíteni, de persze ilyen béna módon, mert jobbra nem tellik, titeket minősít, hogy se vitakultúrátok nincs, se elég gógyitok, hogy bebizonyítsátok azt, amit állítotok

2022. jan. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/171 anonim ***** válasza:
73%

"Nekem a munkatársam ... mióta megkapja az oltásait, sokszor késik azóta munkából, vagy be se jön"

:DD Ez a mi sulinkban is általános mellékhatás. :DD

2022. jan. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!