Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vannak itt olyan személyek,...

Vannak itt olyan személyek, akik meg kapták a védőoltásokat és utána olyan mellékhatások jöttek elő amire nem számított, és a mai napig ezekkel kell együtt élni-e, és az orvosok is csak rázzák a fejüket, hogy nem tudnak ellene tenni semmit?

Figyelt kérdés

Mellékhatások.


Fejfájás, menstruációs bajok, mellkasi fájdalom szív tájékán, ki ütések a testen... stb...

El térve attól, hogy ki milyen fajta vakcinát kapott.

Egyre több embert ismerek meg személyesen, akik meg kapták az első és második oltást, és azóta rosszabb állapotban vannak, mint az oltás előtt.

Sajnos én is.



2021. dec. 29. 16:58
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/171 anonim ***** válasza:
88%

60: vajon tudsz angolul? Remélem, mert a 21.szâzadban az eléggé hasznos lenne, azt mondanám, hogy majdhogynem nélkülözhetetlen. Tételezzük fel, hogy tudsz angolul. Tessék:

Abstract


Aluminum is an experimentally demonstrated neurotoxin and the most commonly used vaccine adjuvant. Despite almost 90 years of widespread use of aluminum adjuvants, medical science's understanding about their mechanisms of action is still remarkably poor. There is also a concerning scarcity of data on toxicology and pharmacokinetics of these compounds. In spite of this, the notion that aluminum in vaccines is safe appears to be widely accepted. Experimental research, however, clearly shows that aluminum adjuvants have a potential to induce serious immunological disorders in humans.


A többit megtalálod a National Library of Medicine oldalán. Tehát mint ahogy láthatod, nem Balogh Józskât a szomszédból kérdeztem meg róla. Ha nem tudsz angolul, akkor meg sajnos alapvető problèmák vannak, ami által bizonyos információk el sem jutnak hozzád, illetve nem tudsz több forrásból utâna olvasni. Ezáltal, mint vitapartner sem vagy igazân megfelelő.

2021. dec. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/171 anonim ***** válasza:
11%

Azta, ez neked a kutatás, hogy idemásolod egy cikk absztraktját semmi forrásmegjelölés nélkül? A szakdolgozóim ilyen szintű idézését azonnal törölni szoktam, mert baromi ciki. Gondolom csak ennyit látsz a cikkből, mert nincs jogosultságod az egészet megnézni :D

Ez a gáz duma, hogy "Ha nem tudsz angolul, akkor meg sajnos alapvető problèmák vannak, ami által bizonyos információk el sem jutnak hozzád, illetve nem tudsz több forrásból utâna olvasni.", ez tipikus gyk-s kisebbsegi komplexusos magyarákodas. Azért, mert te nem tudsz, ne vetítsd már ki rám, mikor a biológia a nyelve az angol, ezt egyetem 1. óráján elmondják, s mint írtam, hogy jó magam is rendszeresen publikalok, így elég égő, hogy ezek utan bepróválkoztal ezzel az ócska demagóg dumával :D


Egy cikk nem attól lesz igaz, ha publikálják. Hanem attol, ha a kutatás megismételhető, ha idézik más szerzők is. Gondolom mivel nem vagy jártas a cikk írásban és a kutatói életben, így ezzel sem voltál tisztában. Kiragadtal egy számodra érthetetlen cikkből pár szót, amivel itt haknizol. Mellesleg egy 10 éves cikkel, ami már elavultnak számít, 5 évnél régebbi cikkből nem idézünk, ez alap, ha megismetelhető a kutatás, akkor van újabb is. És mkindezt úgy, hogy a teljes cikket nem tudtad elolvasni, mert nincs hozzaférésed a cikkhez.


Gratulálok az újabb égéshez

2021. dec. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/171 anonim ***** válasza:
97%
60: és még valami: Németország nem biztosít halott vírus vakcinát, mint a Sinopharm, nem fogadja el a Sinopharm-al való oltást, ergo diszkriminálja az Európai Unió polgárait, mert..miért is? Ja, hogy a Pfizeresek zsebét tömje aha, meg amihez èrdekük füződik. Itt vagy Pfizert vagy Modernát tolsz magadba, vagy elfelejtheted a jogaidat. Momentán sem egy vodafone boltba, sem egy étterembe, sem ruhaüzletekbe nem engednek be, a bejâratnâl leolvassák a QR Kódodat és csak akkor mehetsz be. Csak azt nem tudom, hogy akkor miért kötöttek velem a Vodafone-nál örömmel 1 éves netes szerződést ha azután az üzletbe nem engednek be, és ha Sinopharm al lennék beoltva, akkor sem engednek be, mert nem az a márka ami nekik tetszik (miközben a WHO âltal engedèlyezett, kismillio országban adott vakcináròl van szò). A tömegközlekedést itt a nem beoltott emberek csak negativ teszttel vehetik igénybe, a munkahelyekre ùgyszintên csak úgy teheted be a lâbad. Fontolgatják, hogy csak azoknak lehet majd jogaik, akik 3szor be vannak oltva, miközben Németország dèli részén már arròl beszélgetnek, hogy 3 hónap után lejár majd az oltàs. Ergo minden 3 hónapban mehetsz oltani, hogy visszaoltsd a jogaidat és ùjra bemehess a nyomorêk Zarába venni egy felsőt. Valahogy ùgy érzem, hogy ez már nem az egèszsêgről szòl. Soha a törtênelemben nem volt arra pêlda, hogy 3 havonta oltsanak embereket. Az 1 évben 4 oltás, számold ki 4 évre...mert az ùj egészségügyi miniszter itt már közölte, hogy ameddig ő miniszter, addig nem lesz vége.
2021. dec. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/171 anonim ***** válasza:
81%
62: ha te szerinted te okosabb vagy, mint a NATIONAL LIBRARY OF MEDICINE, akkor csak gratulálni tudok. Nem lehet véletlenül, hogy te Napoleon szindròmában szenvedsz? :D Rengeteg forràs van erről ês orvosi oldalakról beszélünk, vagy te azoknál is okosabb vagy? Nárcisztikus pszichés betegekkel én nem szeretnék vitatkozni, sorry.
2021. dec. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/171 anonim ***** válasza:
96%

" A szakdolgozóim ilyen szintű idézését azonnal törölni szoktam, mert baromi ciki."


"Azért, mert te nem tudsz, ne vetítsd már ki rám, mikor a biológia a nyelve az angol, ezt egyetem 1. óráján elmondják, s mint írtam, hogy jó magam is rendszeresen publikalok, így elég égő, hogy ezek utan bepróválkoztal ezzel az ócska demagóg dumával :D"



Hagyjad már magad, egyetem közelében nem jártál hallgatóként sem xDDDD Olyan bunkó és buta vagy, mint a föld, ahogy a közmondás is tartja. Ne égesd már magad itt a hülyeségeiddel. Az a baj, hogy az ilyenek miatt tartunk itt és lesz még 20. hullám is, mint Te, mert fingjuk nincs semmiről de okoskodnak és erőszakosan próbálják a baromságaikat másokra is ráhúzni.

2021. dec. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/171 anonim ***** válasza:
0%

Nem én tehetek róla, hohy vitakultúra hijan ti nem tudjátok a saját igazatokat megvédeni, csak ez az óvodás szintű "te vagy a h.lye, nem, te vagy h.lye" szintű kommunikacióra futja :)


Imback, te nem tudod a cikket elolvasni, velem ellentétben, mert én be tudok lépni és le tudom tölteni. Így te csak az absztract alapján tudod megítelni, hogy ez a cikk jó-e vagy sem, nem láttad de a kutatási módszereket, se semmit. Itt egyedül te hiszed azt, hogy egy biológus kutatónál okosabb vagy, nem én azt, hogy egy weboldalnál okosabb vagyok :D


Látom nem tudod megvédeni az igazad te sem, mert gyenge lábakon áll és ilyen forrasokra épít :)


Irtó ciki ez az erőlködés :)

2021. dec. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/171 anonim ***** válasza:
83%

Jaja, irtó ciki az erőlködésed, abbahagyhatnád. :)


Egyébként ha ekkora nagy "kutya" vagy, akkor ugyan oszd már meg velünk a hiteles cikkeket. De ne ilyen mainstream szarokat, amelyek az oltás felvételét bizonygatják és minden mellékhatást ignorálnak vagy azt hozzák ki, hogy nincs köze az oltáshoz. Röviden, ne a kamukat, hanem normális publikációkat. Ha már mindenhez IS hozzáférsz. :DD

2021. dec. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/171 anonim ***** válasza:
91%
66: Bocsi, de nem egy nyelvet beszélünk. Szerintem hagyjuk.
2021. dec. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/171 anonim ***** válasza:
100%
3 Pfizert kaptam én is és a párom is, a szüleim 2 Sinopharm és 1 Janssen, a nagyszüleim 3 Pfizer, a nagybátyám 3 Astrazeneca, a párom szülei 3 Pfizer. Senkinek semmi baja
2021. dec. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/171 anonim ***** válasza:
0%

67-ea, tessék kutasgass magad, ne mástól várj megoldás: google.scholar.com


Imback, valóban, én alá tudom támasztani az igazam, veled elentétben, mivel a kutatói lét erről szól. Ezzel a laikus vagyok, de beleokoskodok a felnőttek dolgába nyelvvel nem rudok azonosulni

2021. dec. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!