Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vannak itt olyan személyek,...

Vannak itt olyan személyek, akik meg kapták a védőoltásokat és utána olyan mellékhatások jöttek elő amire nem számított, és a mai napig ezekkel kell együtt élni-e, és az orvosok is csak rázzák a fejüket, hogy nem tudnak ellene tenni semmit?

Figyelt kérdés

Mellékhatások.


Fejfájás, menstruációs bajok, mellkasi fájdalom szív tájékán, ki ütések a testen... stb...

El térve attól, hogy ki milyen fajta vakcinát kapott.

Egyre több embert ismerek meg személyesen, akik meg kapták az első és második oltást, és azóta rosszabb állapotban vannak, mint az oltás előtt.

Sajnos én is.



2021. dec. 29. 16:58
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/171 anonim ***** válasza:
54%

Légyszives, ne birkázd le embertársaidat. Hogy lehet, hogy valakiben ennyi utálat halmozódjon fel, nem szégyelled magad, de most komolyan? Szüleid erre tanítottak?

Kicsit nêzzél már magadba ès próbáld már meglátni, hogy az életben mi igazán fontos és hogy hogy kell a másikhoz hozzáâllni. Nem az óvodában vagyunk. Inkább azzal foglalkozzâl, hogy egyre több az èhező gyermek Magyarországon és míg te Karácsonykor teli pocakkal ide írogattál addig ők éheztek. Ha ugyanennyi energiát fektetnèl abba is, hogy mondjuk alapítványoknak segíts, és élelmiszert küldj az emelne a színvonaladon és megkockàztatom, hogy te is jobban szeretnéd önmagadat, mert tudod hogy valami fontosnak a része vagy. Mi ehhez képest az, hogy ki és mikor oltat??? Egy abszolùte semmiség. Tedd a szivedre a kezed és tanulj alázatot.

2022. jan. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/171 anonim ***** válasza:
27%

Itt te erőlködsz, hogy tiéd legyen az utolsó szó :)


Elhiszem, hogy sért a birka jelző, de ez van, pótold be a lemaradásod, ne félj tanulni és akkor talán nem leszel ilyen könnyen megvezethető :)


Ez a felesleges kamu pszichológiai elemzés meg felesleges, te magad is tudod, hogy ebből semmi nem igaz, nem kell terelni a témát, mert mint láthattad, eddig sem volr értelme.


A szeméyeskedés pedig ez "reméljük, hogy a lábad közt lógó tagod is legalább akkora mint a kitartásod"


Grat hozzá :)

2022. jan. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/171 anonim ***** válasza:
36%
Azt sem tudod, hogy milyen végzettségem van és azt sem, hogy mivel foglalkozom, aluliskolázott jelző rám nem illik. Légyszives publikálj tovább és hagyd az embereknek, hogy eldöntsék maguk, hogy mit engednek a testükbe. Ellenkező esetben lepacsizhatsz a kis bajszos német honfitársaddal, kérdés hogy arra büszke lennél-e. Félreèrtés ne essék, sok embert ha ódákat zengsz az oltásokròl az sem érdekli, tudod miért? Mert van fontosabb dolgom is, majd akkor szólj ha pestis jön vagy kolera, na azok már numerák. Emberek mindig is haltak már meg, meg fognak is, betegségek voltak és lesznek is, több millió embert bezárni és izolálni azért, embereket az anyagi csődbe taszítani, mâr 2 ÉVE! egy felülről érkezett rögeszme miatt, hát barátom. Tényleg egy pestis kellene ide, hogy pár ember felfogja, hogy mi is az a katasztrófa helyzet. Talân inkâbb a több éve elhanyagolt egészségüggyel kellene kezdeni végre valamit,mert folyamatosan csak ki van belőle vonva a pénz, és már WC papírt meg a leletkinyomtatáshoz lapot is magának kellett vinnie az embernek. Svédországban miért nincsenek ilyen problémák ha szabad kérdeznem.
2022. jan. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/171 A kérdező kommentje:

Már sajnálom, hogy ki írtam ezt a kérdést, mert a válaszadók 90%-ka nem veszik komolyan és viccet csinálnak belőle.

Én nem poénnak szántam a kérdést, reméltem hogy normális válaszokat írtok rá, sajnos tévedtem.

Inkább gyakori hülyék nevet kellene adni az oldalnak, az jobban illene hozzá. Sajnálattal olvastam hogy az itt lévő emberek, már ilyen szintre süllyedtek.

2022. jan. 1. 12:56
 95/171 anonim ***** válasza:
69%

Sajnálom Kérdező.

Az én szemszögemből hasznosnak ítêlem meg a kérdésed kiírását,mert sokszìnűen lett körbejárva a probléma és hát a hozzászólások a társadalmat tükrözik, a stílus is. Mindig boldogan veszem, ha van lehetőség vélemênyek cseréjére, még akkor is ha a stílus más és más. Lehet az ember több infót tud meg egy fórumból, mintha csak a tévét nêzné. Itt az indulatok és az érvek is valós embereket rejtenek első kézből, talán képes az egyik valamiben elgondolkodtatni a másikat és akkor már megérte szerintem.

2022. jan. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/171 anonim ***** válasza:
20%

"Azt sem tudod, hogy milyen végzettségem van és azt sem, hogy mivel foglalkozom, aluliskolázott jelző rám nem illik"


Nem is érdekel, és az aluliskolázott jelzőt sem használtam. Azt mondtam, hogy bioszbol vagy láthatóan nagyon sz.r és abbol nem ártana tanulnod, akkor nem így állnák hozza a témához.


Az oltásokról sem zengtem odákat, ti zengtetek ódákat ellene fals infok alapján :)


Nem a kolera a legrosszabb betegség, amit el tudsz képzelni, nem is terjed valami jól, elég rossz példát hoztál fel. Kanyaró járvány a sok oltásellenesnek köszönhetően ujra létező dolog.


"egy felülről érkezett rögeszme miatt, hát barátom"


Igen, ezen a böszme elméletek miatt utalják az értelmiségieket a te fajtád, mert megy a tömeg után, mint a birka és ezt hajtogatja ahelyett, hogy egy picit is kinyitná a szemét és a tv-n túl nézne.


"Talân inkâbb a több éve elhanyagolt egészségüggyel kellene kezdeni végre valamit,mert folyamatosan csak ki van belőle vonva a pénz"


És nekem kutatobiológusnak ehhez mi közöm? Kb annyi, mint neked, semmi.

Mellesleg pont ez a probléma, hogy erre a helyre kerülnek be tömegesen az emberek és omlik össze a rendszer, csak mert képtelenek az emberek az okosabbakra hallgatni.


A karma úgyis körbeér, az ilyen oltásellenes fognak jo kis tüdőembóliát kapni, amit a covid elég gyakorta okoz és majd pisloghat, hogy jaj de erről nem volt szó

2022. jan. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/171 anonim ***** válasza:
64%

a kanyaró elleni oltást pont hogy 8 ÉVIG! Kutattâk mielőtt beadtâk volna...te ilyeneket nem tudsz??

Pont, hogy éppen egy másik èrtelmiségivel vitatkozol a személyemben, nem zavar?

Mellesleg a pestist emeltem ki kétszer, nem a koleràt. Valahogy nagyon szelektálva olvasol.

2022. jan. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/171 anonim ***** válasza:
28%
Mellesleg amíg fizetem magam után az egészségügyi ellátàst (Németországban nem is keveset) addig van jogom elvârni, hogy kêpesek legyenek akârmi bajom van normâlisan ellátni és emberségesen velem bánni, vagy akkor hová megy az adófizetők pênze? Neked nem ártana picit a közgazdaságtanba, a közigazgatásba, politikai ismeretekbe, jogba és adóügyekbe belevetni magad, mert a biológusi vêgzettséged ezeket a területeket nem fedi le, mârpedig ezek nem kis jelentêktelen területek egy társadalom èletében. Minden adófizető az egészségügyi hozzájárulás keretében fizet magânak egy bizonyos szolgâltatàsèrt, ez esetben, hogy ha beteg vagyok lássanak el. Ha ez a szolgáltató rêszéről nem megoldható ês nem garantálható, akkor az egész szolgáltatás nem állja meg a helyét, ergo a semmiért fizetünk, álljunk már meg. Innentől kezdve ez a rendszer az alapoktól kezdve nem alkalmas a működésre. Ez egy politikai kudarc és semmi köze semmilyen oltáshoz.
2022. jan. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/171 anonim ***** válasza:
23%

Mint korabban írtam, az mRNS technologia csak neked uj, mi 10+ használjuk, az, hogy most oltás formájaban, az benne csak az ujdonság. Te ilyeneket nem tudsz? Vagy nem tudsz olvasni?


Van rengeteg oltás a palettán, ami hagyományos alapú és több évtizedes kutatás áll mögötte, felesleges ekkora hisztit levágnod a Pfizer és a moderna miatt :)


A pestis és a kolera kórokoza mindkét esetben baktérium. Reméltem, hogy nem vagy ennyire ostoba, hogy a baktériumot akarod összehasonlítani a vírussal, de így, hogy még ki is kéred magadnak, amiért le se sz.rtam a válaszod, így akkor gondolom de, vagy ilyen butuska. Nem megyek bele, hogy mi a különbség a kettő között, az általános sulis biosz könyvbe, ahol abbahagytad annó, megtalálod. Jó olvasgatás.


Igazábol csak egyre mélyebbre süllyedsz és mutatod be, uogy abszolút nem értesz a témához, és mindig a szokásos 2 "érved" van a járvánnyal kapcsolatban, hogy szerinted nem is komoly, egy szimpla megfázás, igaz, hogy tucatjával kerülnek be a kórházba a vérrögök miatt és mert a tüdejük trapa lesz, de hát nyilván még ez sem esett le neked. A másik, meg hogy az "ótás kísérleti", mikor ez a hipotezisetek is alapjában megdőlt :D

2022. jan. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/171 anonim ***** válasza:
9%

"addig van jogom elvârni, hogy kêpesek legyenek akârmi bajom van normâlisan ellátni és emberségesen velem bánni, vagy akkor hová megy az adófizetők pênze? Neked nem ártana picit a közgazdaságtanba, a közigazgatásba, politikai ismeretekbe, jogba és adóügyekbe"


De, tanultam közgazdaságtant. És? Kit érdekel, már megint ez? Nálatok is vannak választások, majd rakd olyan helyre az ikszet, ahol szerinted foglalkoznak vele, egy átlag ember aligha tud ezzel mit kezdeni, mindenki tudja, hogy az eü-t fejleszteni kell. Menj Amerikába, majd visszasírod ezt az egészségügyet

2022. jan. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!