Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vannak itt olyan személyek,...

Vannak itt olyan személyek, akik meg kapták a védőoltásokat és utána olyan mellékhatások jöttek elő amire nem számított, és a mai napig ezekkel kell együtt élni-e, és az orvosok is csak rázzák a fejüket, hogy nem tudnak ellene tenni semmit?

Figyelt kérdés

Mellékhatások.


Fejfájás, menstruációs bajok, mellkasi fájdalom szív tájékán, ki ütések a testen... stb...

El térve attól, hogy ki milyen fajta vakcinát kapott.

Egyre több embert ismerek meg személyesen, akik meg kapták az első és második oltást, és azóta rosszabb állapotban vannak, mint az oltás előtt.

Sajnos én is.



2021. dec. 29. 16:58
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/171 anonim ***** válasza:
76%
Ja és én már kaptam tüdőembóliát köszönöm 10 éve, apukám 1 éve szilveszterkor kapott, rengetegen kapnak, mégsem érdekel senkit, hogy majdnem meghaltak v meghaltak ezek az emberek. Apukám már fuldoklott és konkrétan elküldték a sürgösségiről azzal, hogy csak akkor tudják ellátni ha mentö hozza be..mekkora egy baromság..már beszélni is alig tudott...ez nem tragédia? Apum életét csak egy hajszál mentette meg, egy véletlen hogy mégis ellátták..Minden nap vannak tragédiák, mêgsem érdekelt eddig senkit, most meg hirtelen mindenkit mennyire érdekel a másik egészségügyi állapota meg hogy beteg e vagy nem, de érdekes. Hirtelen a kormánynak is fontos lett. Csak közben tavaly rengeteg idős embert küldtek haza pár nappal egy komoly operáció után, mikor még a kòrhâzban lett volna a helyük, otthon ha meghaltak mert senki nem ápolta öket szakszerűen-nem érdekelt senkit, pandémia van. Bármi màsba szabadott meghalni csak ne corona legyen. Iszonyatos álszentség ami zajlik és a politikusok és a rendszer kudarca. Mi meg csak a bábjaik vagyunk.
2022. jan. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/171 anonim ***** válasza:
28%

Igen, az oltásnak hála viszont kevesebb esély az embóliára, mellesleg megjegyzem.


Nekem is került be rokonom 1 hónapja kórházba coviddal (nincs oltva, ugyanez az indok, hogy ez csak egy nátha) és tüdoemboliaval, őt egyből kezelték, 10 napig volt bent(), külön engedéllyel látogathattuk is, bent mindent megtetted érte es a többiekért is, én nem panaszkodom. Nyilvan elhalasztják a műtéteket mivel akik a covid osztalyon dolgoznak, orvosok, ápolok, egyik sem oda tartozik,hanem az összes többi osztályra.

2022. jan. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/171 anonim ***** válasza:
77%
ez nem olyan egyszerű, hogy 'Tedd oda ikszedet'...amikor O.Viktorunk például itt mâr megint zsâk krumplit osztogat butus idős embereknek, meg nápolyit a képével a csomagoláson, plusz az összes médiát úgy befolyàsolja ahogy akarja, mindenhol megy az emberek megvezetése, elbutítása, választàsi csalàsok. Te ignoràlsz egy csomò dolgot, semmi màst nem hajtasz csak biologia, biologia, mintha ezzel mindenre meg is lenne a megoldásod. Több faktort egyszerűen nem veszel igênybe mikor diszkriminálsz itt másokat, akik urambocsá nem a te szakterületeden dolgoznak.
2022. jan. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/171 anonim ***** válasza:
72%
Sajnàlom az ismerősödet, de Covid elött is kaptak embóliât elég sokan, az enyémben pont hogy gyógyszer játszott szerepet...
2022. jan. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/171 anonim ***** válasza:
23%

De az miért van, hogy kb. 300 biológus ismerősöm van, 1-ről tudom, hogy nem oltatta be nagát, az ilyen puskalady volt az egyetemen, mindenki más igen, az orvosoo, gyógyszerészek, gyógyszerkutatók szb., tehát akiknek nem kötelező, de értenek a témához, azok beoltatták magukat.


Akik meg nem, azok javarészt teljesen laikusak?


Sajnos nem fog mindenki nekiállni bioszt tanulni, de ha mar csak pár embert rá tudunk venni, az is nagy szo lenne.


Kötelezőn oltas nem lesz Mo-n, a választásokig tuti nem, felmérték hogy mennyi szavazotóp esnének el. Talán utána lesz. Mert aki nem ért a témához és nem tud racionálisan gondolkozni, annak csak ez az egy megoldás van

2022. jan. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/171 anonim ***** válasza:
66%

"az itt lévő emberek, már ilyen szintre süllyedtek"

Miért, előtte milyen szinten voltunk? :)

2022. jan. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/171 anonim ***** válasza:
66%
Megoldàs mire? Nincs is semmi bajom, amire megoldás kellene, nem vagyok beoltva és 2 éve semmi nem történik csak fittebb vagyok, mint valaha. Teke vagyok energiával, mint láthatod. Folyamatosan országról országra jârok. Anyum sincs beoltva, semmi baja. Párom nincs beoltva, meg se volt fázva. Mindannyian emberek közt mozgolódunk. A pàrom lânya se kapta el eddig de mivel óvodában dolgozik, így kényszerîtették, na oltás után el is kapta a coronát azóta olyan rosszul érzi magát, hogy a kutyàjàt nem tudja sètáltatni mert minden 5 percben ke kell ülnie egy köre, pulzusa az egekben. A pârom fia a 3ik at, booster-t kapta pàr napja, 2töl semmi baja nem volt, most azt mondja hogy szörnyű rosszul érzi magát. Alapból egészséges fiatal erős szervezeteket nem tudom minek kell megnyomorítani. Mert pàr politikus azt szajkózza?
2022. jan. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/171 anonim ***** válasza:
27%

"Nincs is semmi bajom, amire megoldás kellene, nem vagyok beoltva és 2 éve semmi nem történik csak fittebb vagyok, mint valaha. Teke vagyok energiával, mint láthatod"


Igen, neked szerencséd van. Sokaknak ez nem adatik meg. Többen halnak meg, meg lesznek nyomorekok a covid miatt, mint amennyien az oltás miatt mérföldekkel. Ez a tudomány állaspont. De te inkább ezt a könnyebb utat választod, szíved joga (még). Ez a laikusok álláspontja

2022. jan. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/171 anonim ***** válasza:
78%

Jajj hagyjuk már...

Tessék, statista. com friss 2021 decemberi reportja a halottak szàmáról Covid-al összefüggésben a világ országaiban:

Characteristic Number of deaths World 5,346,333

USA 823,390

Brazil 617,348

India 476,478

Mexico 297,187

Russia 292,891

Peru 201,992

UK 146,791

Indonesia 143,969

Italy 135,178

Iran 130,883

Colombia 129,256

France 120,983


Pár százezres értékeket látsz több milliós országokból...szòval viszonyítani tudni kellene. És a statista oldala nem valami sz**r, mêg csak meg se próbáld úgy beállîtani.

2022. jan. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/171 anonim ***** válasza:
11%

"És a statista oldala nem valami sz**r, mêg csak meg se próbáld úgy beállîtani."

Ez az érv, hogy az oldal nem sz.r, ezért meg se próbáljam meg annak beallítani? :D az igen.


Olvasgasd a statisztikákat, ha teged ez megnyugtat, pláne ha nég csak értelmezni sem tudod, gondolom az oltás utáni halálozás statisztikából pont, hogy mást olvasol ki igaz? Milyen véletlen

2022. jan. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!