Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vannak itt olyan személyek,...

Vannak itt olyan személyek, akik meg kapták a védőoltásokat és utána olyan mellékhatások jöttek elő amire nem számított, és a mai napig ezekkel kell együtt élni-e, és az orvosok is csak rázzák a fejüket, hogy nem tudnak ellene tenni semmit?

Figyelt kérdés

Mellékhatások.


Fejfájás, menstruációs bajok, mellkasi fájdalom szív tájékán, ki ütések a testen... stb...

El térve attól, hogy ki milyen fajta vakcinát kapott.

Egyre több embert ismerek meg személyesen, akik meg kapták az első és második oltást, és azóta rosszabb állapotban vannak, mint az oltás előtt.

Sajnos én is.



2021. dec. 29. 16:58
 131/171 anonim ***** válasza:
14%

"Collateral damage fogalmát ismered? Gondolom nem. Járulékos veszteség, járulékos károkozást jelent."

:D Most essünk hasra, hogy ismersz egy angol kifejezést?

2022. jan. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/171 anonim ***** válasza:
36%
128: ja hogy tèged nem èrdekel az összefüggès alap egészségi àllapot és az immunrendszer erőssége közt, az jó, akkor nem szóltam😆 Így szerintem ne legyél kutató meg tudós. Persze ne az okokat próbáljuk megszüntetni, már csak a tünetet kezeljük.👍🏻 Napjaink egészségügyének tipikus mottója, gratulálok. Ez pont az az út amivel egyesek zsebébe jò sok pénzecske folyik.
2022. jan. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/171 anonim ***** válasza:
44%

"Mondjuk irigylem azokat, akik nem járnak havonta orvoshoz és nincs 1-2 havonta vérvételük."


Kb. 5-6 éve jártam orvosnál utoljára, illetve ez nem teljesen igaz. Egy szerencsétlenül sikerült baráti költöztetéskor (3-4 éve) a lábujjamra esett egy ágy. Akkor elmentem megnézetni, mert nagyon csúnya volt. Nem adott a házi orvosom rá semmit. Teltek a hetek-hónapok, egyre rosszabb lett, állítása szerint magától meggyógyult volna, miután a köröm leesik. Elmentem egy másik dokihoz, azonnal antibiotikumot írt fel, mert csonthártya gyulladást kaptam és ha nem lett volna rendesen kezelve, akkor oda is lehetett volna a lábujjam. Na, azóta sem voltam a házi orvosomnál csak akkor, amikor ezen lábujjamon a köröm újra kinőtt de meg kellett műteni, mert folyamat benőtt. Akkor kaptam 3 nap táppénzt és ennyi. Én nem rohangálok egy kis tüsszögéssel meg megfázással orvoshoz. 2-3 nap alatt túl vagyok rajta szerencsére, annyi, hogy nyilván addig csökkentem a sport mennyiséget vagy ha szükséges akkor abba is hagyom. Falun nőttem fel, mifelénk nem volt sosem szokás rohanni orvoshoz minden csip-csup dologgal.

2022. jan. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/171 anonim ***** válasza:
27%

Imback


Neked mit jelent az immunrendszer "erőssége"?



Én például pont a túlműködése miatt köhögök hurutosan és fullaszt a maszk vagy az elhasznált levegő, mialatt havonta kapok el valamit.


Nem fekete-fehér ez, ahogyan a reklámok beállítják.


Teljesen egészséges ember pedig NEM létezik.


Tényleg érdekel, hogy számodra mit jelent az "immunrendszer erőssége"?



(Egyébként én poszt-COVID-ról beszéltem, az is az immunrendszer TÚLműködése miatt van.)

2022. jan. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/171 anonim ***** válasza:
14%

133


Szerintem senki se jár minden csip-csup üggyel orvoshoz. Sőt én akkor se, ha már kellene. Náthával 4 éve látott legutóbb a háziorvosom.

2022. jan. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/171 anonim ***** válasza:
20%

Dehogynem. Nagyon sokan a legkisebb hülyeséggel is mennek.


Egy másik mondatodra válaszolva:

"Mivel a tüskefehérjére adott immunválasz tett be a hormonrendszerének,

betett volna ugyanúgy maga a fertőzés is."


És ezt mivel bizonyítod? Arra sincs bizonyíték, hogy az oltás valamit is érne, mert eddig a valóságon alapuló megfigyelések alapján a covid vackinák szinte hatástalanok teljesen a covid ellen. Talán még az eredeti vírus ellen volt valami hatásosság, de a delta megjelenése után kb semmi nincs abból sem. Az omikron már csak röhög ezeken, a többi mutáció meg felkészül...Én úgy gondolom, hogy világszinten normális intézkedésekkel, még a "járvány" kitörésekor meg lehetett volna gátolni vagy legalább is jelentősen lassítani (ezáltal az emberi életekben okozott károkat csökkenteni) a vírus terjedését. Persze ez anyagi és társadalmi áldozatokkal járt volna de hát ez van. Aztán jöttek a covid vakcinák, a mutációk meg fura módon egyre jobban és agresszívabban kezdtek megjelenni.

2022. jan. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/171 anonim ***** válasza:
100%

136


Félévente fogászat, fogkőszedés és kontroll.

Évente bőrgyógyászat.

Évente laborvizsgálat, ha eltérés van, akkor azt tovább vizsgálni.

Nőgyógyászat, méhnyakrákszűrés szintén évente. Bizonyos kor után emlőszűrés, tüdőszűrés évente.


Ha krónikus betegség van, az az első, pár hete nem múló tünetek után kivizsgáltatni.


Ha így tennének az emberek, sokkal jobb lenne a magyarok egészségi helyzete.


Sajnos én se így járok el...



A vakcina csak tüskefehérjét gyártat a szervezettel, a nyomorék immunrendszer erre reagál kórosan.


Amelyik szervezetben tovább és nagyobb számban van jelen a vírus, ott keletkeznek a mutációk. A mutáció a vírus gyártási hibája. Minél több legyártott vírus, annál több esély a mutációra.

2022. jan. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/171 anonim ***** válasza:
14%
Imback, az remélem feltűnt, hogy kb. 3-4 órája nem velem vitatkozol, hiába írod másnak, hogy kutató stb. ha az én vagyok és nem ő
2022. jan. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/171 anonim ***** válasza:
37%

134: nekem személy szerint azt jelenti, hogy ha mondjuk egy kutya sétàltatàs a mínusz fokban után folyik is az orrom meg tüsszögök vagy èrzek valami furcsàt, lefekszem aludni este, reggel felkelek ès semmi nincs, elmùlt. Rövid ideig tartott, kifeküdtem, kialudtam, az immunrendszerem legyőzte akármi volt. Beszedem a kis étrendkiegészítőimet, vitaminjaimat, leturmixolok különféle bio zöldségeket és azt iszom. Gyömbér, friss citrom leve, fokhagyma rendszeresen, imádom például a savanyù kàposztát. Ès tudod mit? Jòl vagyok, jòl érzem magam, ùgy kelek ki koràn az àgybòl, hogy tele vagyok energiával, míg màs délben alig bír kimászni az àgybòl meg folyton fáradt. Sétálok, biciklizek, kutyàt sétáltatok. Nyomatom a D vitamint ès K2. És háziorvos 8 ève làtott utoljàra. Pont azt néztem, hogy el is költözött és màr máshol rendel, ha kellene valami akkor nyomozhatom ki, hogy hova került a kartonom. Èn privát klinikàkra szoktam menni ha vérvétel kell, vagy valamit konkrétan megakarok nèzetni.Gyors és célirányos. Nem olcsò, de félreértés ne essék, egy betegsèg sem az! Én inkább megelőzöm ès szànok erre pénzt.

Neked sajnos van egy betegséged, amit sajnàlok de az hogy neked immuntúlműködésed v mid van az egy egyedi eset, nem ismerem a hátteret hozzá. Az okokat nem próbáltad meg rà megkeresni? Nekem a mélyvénás trombózis ès embólia után posztthrombotikus szindróma maradt vissza, szóval keringési problèma, mert a rögök szètcse###ték a vènabillentyűimet az egyik lábban és nem zàrnak rendesen. Semmilyen gyógyszert nem szedek rá ès az àllapotomat nagyon jónak írnàm le a helyzethez képest, amit csakis kizàrólag az életmódomnak ès a vitaminjaimnak köszönhetek. Bárcsak tudtam volna azt amit most tudok mikor 11 éve trombòzist kaptam..akkor nem kaptam volna. És mikor a kezembe kapom a 30+paramèteres átfogò véreredményemet és egy csillag sincs benne, az felér egy orgazmussal esküszöm. Mert ez a bizonyítéka és megerősítése annak, hogy helyesen cselekszem.

2022. jan. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/171 anonim ***** válasza:
75%

Eleve nem a legjobb genetikát örököltem, legalábbis az apai ágról. Terhesség alatt dohányzott, ivott és végig idegeskedett velem anyám. 7 hónapra születtem. Kisbabakorban kétszer voltam kórházban. 2 évesen valami 1,5 éves fejlettségi lemaradásban voltam.

Szerintem ezek a fő okai, mindenesetre van vagy 5-6 konkrét, BNO-kódos betegségem.

Ahol lakom, ott esélytelen látni a csillagokat - na jó, néha egy-kettőt -, de cserében a vérleletemben (vérképnek csak egy részét hívják tudtommal) láthatom a csillagos eget. :'D


Egyébként egyáltalán nem egyedi eset a túlműködő, rosszul működő immunrendszer. Rettentő sok az allergiás, asztmás és autoimmun beteg ember.

2022. jan. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!