Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Most akkor beadassam vagy ne...

Most akkor beadassam vagy ne adassam be a H1n1 elleni vakcinát? 17 éves vagyok és mindenki mást mond!

Figyelt kérdés
2009. nov. 13. 20:07
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
100%

20:16 - ezt a hülyeséget, hogy nagyobb az esélye annak, hogy a mellékhatásoktól bajod lesz, minthogy influenzás leszel pontosan mire is alapozták a szüleid?

Számoljuk csak meg, hogy hány ember halálában játszott eddig szerepet Magyarországon a h1n1: 7

És most lássuk hány embernek "lett baja" az oltás mellékhatásától: 0

Akkor most hogy is van ez? A szüleit tudnak valamit, amit mi, egyszerű, média miatt bezombult földi halandók nem?


20:16 - 20:19 - tényleg ennyire buták a mai fiatalok? Mi az, hogy "ha az a sorsom hát meghalok"? Ti a biztonsági övet se kötitek be? Ha vakbélgyulladásotok lenne várnátok, hogy ha a sors úgy akarja csoda történjen veletek, vagy befeküdnétek egy gyors rutinműtétre? Szeretkezéskor nem védekeztek mert ha a sors úgy akarja úgyis gyerek lesz belőle? Vécére se mentek, mert ha a sors úgy akarja úgyis magatok alá fogtok piszkítani?

Ezt most az oltástól teljesen függetlenül mondom, az a dolog, hogy "SORS" az nem úgy működik, hoyg fogod magad, hátradőlsz és várod, hogy a sors majd mindent megcsinál, ahogy akar...

2009. nov. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
0%
Ha igazi választ akarsz akkor írj nekem privátot én majd elmondom az igazat! csak így lenyomoznak és majd véletlen elütnek a ház előtt Írj privit!
2009. nov. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
56%

Az erős immunrendszerű emberek a legveszélyeztettebbek

mert az immunrendszerük túlreagálja a fertőzést!

Citokin-vihar abban az esetben jön létre, ha védekezőrendszerünk "túlreagálja" a fertőzést, aminek következtében egyszerre nagy mennyiségben termelődnek citokinek: ilyenkor gyulladásos reakció indulhat be, amelynek során az egy helyen felhalmozódott immunsejtek és a fertőzés helyén termelődött folyadék meggátolhatja az érintett szövetek vagy szervek megfelelő működését. Az influenzás fertőzés során a tüdőben keletkezhet citokin-vihar, ami rossz esetben akár halálhoz is vezethet. (Érdemes megjegyezni, hogy a 2006 márciusában nagy port kavart nagy-britanniai gyógyszervizsgálatnál, amelyben kis híján hat férfi vesztette életét, szintén szerepet játszott a citokinek túlzott mértékű termelődése: a beadott szerre a kelleténél hevesebben reagált a vizsgálati alanyok szervezete, az áldozatokon emiatt mindenfelé duzzanatok és különböző szervi károsodások jelentkeztek.

2009. nov. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
78%
20:26 - ezt csúnyám megszívtad, az ip címed alapján lenyomoznak, 5 perc és a házatok előtt lesznek, úgyhogy szerintem menekülj, amíg nem késő. Bár úgyis megtalálnak... ;-)
2009. nov. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
40%

20:24-es:

"És most lássuk hány embernek "lett baja" az oltás mellékhatásától: 0 "

Akkor ennek olvassál csak utána... Mert ez egyáltalán nem így van! 7-en 1 héten belül meg is haltak. Ezt miért nem fogják rá az oltásra, ha már ellenkezőleg simán ráfognak mindent a H1N1-re?

2009. nov. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
0%
Igen, haltak meg sajnos emberek, miután beadatták maguknak az oltást.Pl. szívbeteg elment szívinfarktusban!Csakis az oltástól lehet!
2009. nov. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
47%
Nem olyan vicces,de hülyer vagyok ,me mi van ,ha aki kérdezte azis benne van a titkos bandában?:D aKK LEÍROM a magyarokat pusztítják vele hallottátok ,hogy az a két osrsdzág akik most háborúzott ott az egyik fél azt terveli,hogy olyan anyagot találjanak fel amitől csak egyes emberfajták halnak meg Szerintetek miért reklámozzák ennyire ? Jajj el fog fogyni..Meg,hogy az angolokkal vizsgáltatták és,ha ők is benne vannak vmi titkos tervben? Nyugi nem vagyok elembeteg..De ez nagyon valószínű ha meg nekem nem hiszel akkor azoknak higyj akik mondták,hogy a sors majd eldönti,hogy kinyekkensz-e vagy sem.. NE OLTASD BE MAGAD!!( és ne nézz tv-t hülyít!)
2009. nov. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:

20:29 - azért, mert 600ezer embert beoltottak, naponta pedig 400an halnak meg.

Ha kicsit számolgatsz, akkor rájössz, hogy puszta statisztika az, hogy páran meghalnak az oltás megkapása után nem sokkal, sőt, ha az ország 6%a be van oltva, akkor elvileg minden nap kábé 24 beoltott ember hal meg.

2009. nov. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
Én hétfőn beadattam. Semmi mellékhatást nem tapasztaltam eddig.
2009. nov. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
20:28 há most összeszartam magam..!:XD
2009. nov. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!