Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Most akkor beadassam vagy ne...

Most akkor beadassam vagy ne adassam be a H1n1 elleni vakcinát? 17 éves vagyok és mindenki mást mond!

Figyelt kérdés
2009. nov. 13. 20:07
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
Nem olyan mellékhatása van ,hogy rosszul leszel ,hanem ááá aki nem hiszi el amit mondanak neki annak lehetetlen elmagyarázni hülyéknek beszélni hülyeség!
2009. nov. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:

TV = hazugláda

ne higgy el mindent!

2009. nov. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
én egy hete kaptam meg és nincs semmi bajom.:)
2009. nov. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
Én lassan 3 hete kaptam meg, eddig egyben vagyok. ;-)
2009. nov. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim válasza:
36%
Éá,n eregy hetge gkAPtam bmef degn azórtar remegek és meég gáíépelnise mtudokohf norméééléálisan ,.:?(
2009. nov. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
Én még soha nem oltattam be magam és most sem fogom.Legalbb 20 éve nem voltam influenzás.Ilyenkor sok gyümölcsöt,zöldséget,C vizamint ersezm megelézésként,ez hatásosaab és jobb,mint egy injekció?Miért adatnék magamba egy vírust,mégha az legyengített is.És ha terhes lennék,akkor végképp nem adatnék be semmilyen oltást magamnak.
2009. nov. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
52%
Törd szét a tv-det és ne oltasd be magad ne nézz sztárműsorokat mingyá megyek elvégzem az orvosi egyetemet és kialakítom az egérfülcimpa vírust és eladom jópénzért az oltóanyagot a fiataloknak ingyen ,hogy ne legyen feltünő!
2009. nov. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 dellfil ***** válasza:

Kedves 20:26,(20:28) a paranoiádat sürgősen kezeltetned kellene.

Egyébként én a jövő héten kapom meg az oltást. Aki egy kicsit is praktikus gondolkodású nem utasítja el a védőoltást. Ja, hogy nem egybillió százalékos a biztonsága...? És a "sima" hétköznapi életé...?

2009. nov. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:

20:50 - nem legyengített, hanem elölt. A kettő között van némi különbség. Amúgy kaptál már oltást, gyerekkorodban több, mint 10et, azok kötelezőek.


20:51 - mielőtt ilyesmire adod a fejed kicsit tájékozódj, mert elég hülyének fognak nézni az orvosin. A madár/sertésinfluenza nem modern fogalmak, nagyon nagyon régóta hivatkoznak így az A típusos influenza azon törzseire, melyek szárnyasokon/sertéseken is terjedésképesek. Ezek némelyike képes lesz átjutni az emberre is, még kevesebb közülük pedig emberről is tovább tud terjedni emberre.

2009. nov. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:

Csak úgy elárulom, hogy 6-an meghaltak a védőoltástól!

Ja, hogy arról nem beszélt a TV?!


Ha mondta volna, mit gondoltok, hányan oltattak volna?


Ez jó üzlet....

2009. nov. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!