Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Rettegek a tudattól, hogy HIV...

Rettegek a tudattól, hogy HIV fertőzött lettem. Hogyan tudom kideríteni mihamarabb az igazságot? Volt valakinek hozzám hasonló esete?

Figyelt kérdés

Védekezés nélküli alkalmi orális szexben volt részem 9 hete. Az elmúlt pár napban magas lázam (közel 40°C) volt. Teljesen le voltam gyengülve, alig ettem de a magas láz miatt rengetegett izzadtam. Ezek mellé extrém fájdalmas torokgyulladás párosult, a manduláim még most is tüszősek és nagyon megduzzadtak a nyaki nyirokcsomók is. Ezek a tünetek 3 napig voltak meg, azóta lefutóban vannak.

Nem pont erre a betegségre kerestem, de hidegzuhanyként ért a felismerés, hogy érintett lehetek a dologban. Két napja azóta produkálom az éjjeli izzadást is. Vagy placebo, vagy tényleg HIV. Már bejelentkeztem egy tesztre.

A korrekt válaszokat előre is köszönöm, trollok lehetőleg kíméljenek, így is elég nyomorultul érzem magam.



2017. aug. 13. 00:22
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
Mindezt az utóbbi 25 évben....!
2017. aug. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszokat!


Hétfőn délután voltam vérvételen, ahol csináltak egy gyorstesztet is a levett mintából. Ez negatív, vagyis nem reagens eredményt hozott. Picit megnyugodtam, viszont mára elkezdett fájni a derekam és a jobb lábam nagyujjának izulete is. A félelem újra teljesen a hatalmába kerített úgy gondolom, képtelen vagyok a megnyugvásra.

Produkálhatom a tüneteket én magam is pusztán pszichés alapokon?

2017. aug. 16. 02:56
 13/50 anonim ***** válasza:
Szerintm ez már inkább szorongás.A hiv ma már nem halálos betegség, ha időben felismerik, addig élhet bárki, mint, aki nem hordozza a vírust. El kéne felejteni már itt Magyarországon azt, hogy, aki HIV azt kirekesztjük, mert a kézfogástól és azzal, hogy beszélsz egy HIV fertőzöttel még nem lehetsz HIV+. Nyugaton már nincs ilyen kirekesztés, nálunk meg még mindig stigma. Tegnap néztem egy riportot egy HIV+ emberrel és panaszkodott, h nehéz fogorvost is találniuk. De ez egy baromság, mert, aki nem tudja magáról, hogy az, ugyanúgy beül abba a székbe. Az orvosok sem normálisak. Jobb a boldog tudatlanság?!
2017. aug. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 A kérdező kommentje:
Igen, ez már szorongás. De nem tudok szabadulni a gondolattól. Ez megőrjít és teljesen felemészt.
2017. aug. 16. 08:00
 15/50 anonim ***** válasza:
Pánikbetegségnek hívják, ha társul hozzá bármiféle szédülés és izzadás roham, éjszakai felkelés. Javaslom egy pszichológus időbeli felkeresését. Ad gyógyszert, ami oldja a szorongást, nyugtatót meg altatót.
2017. aug. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 A kérdező kommentje:
Ha este lefekszek aludni egyszerre egy hőhullám fut át rajtam, pillanatok alatt leizzadok, a kéz- és lábfejem azonnal hideg és nyirkos lesz. Fél órákat alszok, gyakorlatilag 2:00-2:30 után ébren forgolódok.
2017. aug. 16. 09:19
 17/50 anonim ***** válasza:
Kezdődő pánikbetegség.
2017. aug. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg,nem lesz semmi baj!Drukkolok! :)

Mikorra lesz eredmény?

Vigyázz nehogy pánikbeteg legyél,abból is nehéz kimászni!


Nem akarlak bántani,de remélhetőleg egy életre megtanultad,hogy védekezni kell és nem kell a far.kad/punci/ után menni,mindenféle összeszedett nővel/férfivel/ !

2017. aug. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Jövő héten kell majd érdeklődnöm.

Egy biztos, ez egy nagyon jó lecke most nekem, pontosan úgy ahogy mondod. Férfi vagyok, és a felismerés óta még fel sem állt.

2017. aug. 16. 17:28
 20/50 anonim ***** válasza:

Majd helyrejössz nyugi! :)

Nem lesz semmi gond ha csak orál volt,látod azt írták! Én ugyan nem olvasgattam utána de hiszek nekik,tedd Te is azt!

Tényleg valahogy védd ki azt a pánikbetegséget,vegyél valami nyugtató teát ha gyógyszert nem akarsz és ha pánikolnál mondjad hangosan magadnak,jelen időben: nincs bajom,egészséges vagyok...valami ilyen pozitív dolgokat!


Tudom rossz ezt olvasni,de ha netalán mégis elkaptál volna valamit,sajna már akkor sem tudnál mit tenni,tehát kár ezen agyalni,magadat emészteni!


Írd majd meg az eredményt,amiben az lesz: Tök egészséges vagy! :)

2017. aug. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!