Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Rettegek a tudattól, hogy HIV...

Rettegek a tudattól, hogy HIV fertőzött lettem. Hogyan tudom kideríteni mihamarabb az igazságot? Volt valakinek hozzám hasonló esete?

Figyelt kérdés

Védekezés nélküli alkalmi orális szexben volt részem 9 hete. Az elmúlt pár napban magas lázam (közel 40°C) volt. Teljesen le voltam gyengülve, alig ettem de a magas láz miatt rengetegett izzadtam. Ezek mellé extrém fájdalmas torokgyulladás párosult, a manduláim még most is tüszősek és nagyon megduzzadtak a nyaki nyirokcsomók is. Ezek a tünetek 3 napig voltak meg, azóta lefutóban vannak.

Nem pont erre a betegségre kerestem, de hidegzuhanyként ért a felismerés, hogy érintett lehetek a dologban. Két napja azóta produkálom az éjjeli izzadást is. Vagy placebo, vagy tényleg HIV. Már bejelentkeztem egy tesztre.

A korrekt válaszokat előre is köszönöm, trollok lehetőleg kíméljenek, így is elég nyomorultul érzem magam.



2017. aug. 13. 00:22
1 2 3 4 5
 31/50 A kérdező kommentje:
Hát ez ilyen, a laborban sem értették miért nincs még meg, 14-én voltam.
2017. aug. 23. 20:15
 32/50 anonim ***** válasza:
Ha bármit találnak tovább küldik több helyre, úgy tudom. Ha nem, akkor 24 órán belül jön az eredmény és fel sem hívnak. Nekem ezt mondta a hölgy a pultban.
2017. aug. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
Hol csináltattad?
2017. aug. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
Azért a legrosszabb helyen is egy hét alatt van eredmény.
2017. aug. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 A kérdező kommentje:
Sopronban, anonim vizsgálaton.
2017. aug. 24. 12:09
 36/50 anonim ***** válasza:
Heteroszexuális vagy? A heteroszexuálisok nagyon kevesen betegek itthon. 5%
2017. aug. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 A kérdező kommentje:
Az vagyok.
2017. aug. 24. 12:33
 38/50 anonim ***** válasza:
Hát akkor valószínűleg nem lesz bajod. Főként anális és vaginális úton terjed gumi nélküli szexszel. És nagyon ritka az átvitel egy alkalommal.Bár bizonyítva nincsen, de ritka. Az orális út is ritka, kivétel, ha nyilt seb van a szádban vagy a párod nemi szervén. Mondjuk az is igaz, hogy a heterokat -mivel nem járnak szűrésre- már csak aids stádiumban szűrik ki.
2017. aug. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 A kérdező kommentje:
Majd írok ha tudok valamit. Jó, hogy érdeklődik valaki azért. Köszi.
2017. aug. 24. 12:44
 40/50 A kérdező kommentje:
Eredmény ma sincs, szabadságolás miatt.
2017. aug. 24. 15:34
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!