Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Rettegek a tudattól, hogy HIV...

Rettegek a tudattól, hogy HIV fertőzött lettem. Hogyan tudom kideríteni mihamarabb az igazságot? Volt valakinek hozzám hasonló esete?

Figyelt kérdés

Védekezés nélküli alkalmi orális szexben volt részem 9 hete. Az elmúlt pár napban magas lázam (közel 40°C) volt. Teljesen le voltam gyengülve, alig ettem de a magas láz miatt rengetegett izzadtam. Ezek mellé extrém fájdalmas torokgyulladás párosult, a manduláim még most is tüszősek és nagyon megduzzadtak a nyaki nyirokcsomók is. Ezek a tünetek 3 napig voltak meg, azóta lefutóban vannak.

Nem pont erre a betegségre kerestem, de hidegzuhanyként ért a felismerés, hogy érintett lehetek a dologban. Két napja azóta produkálom az éjjeli izzadást is. Vagy placebo, vagy tényleg HIV. Már bejelentkeztem egy tesztre.

A korrekt válaszokat előre is köszönöm, trollok lehetőleg kíméljenek, így is elég nyomorultul érzem magam.



2017. aug. 13. 00:22
1 2 3 4 5
 21/50 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is. Beszélgettem meg egy emberrel az esetekkel kapcsolatban és ő is hasonlókat mondott. Ma éjjel tudtam már aludni rendesen és a napom is jobban elment. Majd jelentkezem a teszt eredményével kapcsolatban a jövő héten.

Köszönöm az eddigi hozzászólásokat mindenkinek.

2017. aug. 17. 20:24
 22/50 anonim ***** válasza:

7. vagyok. Örülök, hogy voltál vervetelen, nem sok okod van az aggodasra, bár csak 3 hét után lehet 100% biztosra menni. De így is 99.999%, hogy semmi baj nem lesz. Amúgy is csak oral volt, tudod :)


Amúgy ha panikolsz, állj fel, csukd be a szemed, és számolj el lassan ötig. Utána nyisd ki a szemed, és már jól is leszel :)

2017. aug. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 A kérdező kommentje:
Most már jobban vagyok némileg -bár még aggódom-, köszönöm a támogatást mindenkinek. Jövő héten meglesz a vérvétel eredménye, mindenképpen megírom.
2017. aug. 18. 20:05
 24/50 A kérdező kommentje:
Hát emberek, nem tudom mi lesz ennek az egésznek a vége, mert a múlt héten elkezdett a derekam és a nyakam fájni, továbbá apró kis kiütések jelentkeztek a fitymámon belül tegnap este. Most a hétvégén szinte megint nem aludtam. Körülbelül 3-4 kg-t fogytam. Ma érdeklődöm a vérvétel eredménye felől, 1 hete voltam.
2017. aug. 21. 04:51
 25/50 anonim ***** válasza:
Reméljük nem lesz semmi baj,hamar kiderül már és megnyugszol!
2017. aug. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 A kérdező kommentje:
Vérvétel eredménye szerdán délután lesz...
2017. aug. 21. 10:26
 27/50 anonim ***** válasza:
Már addig kibírod! :) De jó lenne ha nem paráznál rá még jobban! :(
2017. aug. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
Negatív lett a hív ugye? Ebben biztos vagyok. Valami más std betegséget szedtél össze
2017. aug. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 A kérdező kommentje:
Sajnos nem készült még el, nincs még eredmény. Holnap kell újra érdeklődnöm.
2017. aug. 23. 16:42
 30/50 anonim ***** válasza:
Érdekes. Én a baba miatt ma csináltattam, épp most. Holnap e-mailben jön az eredmény :)
2017. aug. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!