Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintem HIV fertőzött...

Szerintem HIV fertőzött lettem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

19 éves srác vagyok. Január 6.-án volt egy 10 másodperces védekezés nélküli vaginális közösülés egy 16 éves lánnyal. A lány elmondása szerint rajtam kívül még 2 sráccal volt még, abból az egyikkel 1 éves kapcsolatban volt, és a srác szűz volt előtte, a másikkal csak egyszer szexelt, hogy óvszerrel vagy anélkül, azt nem tudom. Haverjaim és osztálytársaim mondták, hogy a csaj egy oltári nagy rbanc, fűvel fával összefekszik. Amikor ezt közöltem a csajjal, hogy ilyeneket mesélnek róla, akkor felkapta a cukrot és lecseszett, hogy miért hiszek el minden hülyeséget. Azóta 4 és fél hónap telt el. Időnként kelések jönnek a karomon, felszaporodtak a meleg kiütések és fáradtabb vagyok a kelleténél (Naponta 8-10 órákat ülök a gép előtt). Márciusban volt egy mandulaműtétem és ugye műtét előtt van a szokásos vérvétel meg minden vizsgálat. Nos, minden vizsgálat rendben volt, nem találtak semmit. Neten összeolvastam mindent, hogy a vérvétel nem mutat ki semmit és ettől csak még jobban megijedtem plusz olyat is olvastam, hogy mindenki aki védekezés nélkül szexel egy lánnyal, akkor nagy eséllyel HIV fertőzött lesz.

Már felkészültem a halálra is, HIV gyógyszereket nézek már a neten, Dr. Szlávik János összes elérhetőségét lementettem már a telefonomra.

Tudom, tudom szűrésre kell menni, de félek elmenni, mert tuti pozitív lesz az eredmény..

Valaki segítsen kérem.



2018. máj. 26. 12:18
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
Én voltam teszten kétszer is és negatív lett az eredmény de még mindig félek egy kicsit, hogy mi van akkor ha nincs ellenanyag a vérembe és hamis negatív eredményt mutat a teszt, és benne vagyok a 0.1°%-ban.19/L
2018. máj. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Te nem mondod komolyan, hogy azóta ezen rugózol????


Hogyan segítsen rajtad bárk is, ha még szűrésre is gyáva vagy elmenni?

2018. jún. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
2018. jún. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Esküszöm, ha tudnám, hogy ki vagy, már februárban értesítettem volna a szüleidet, mert nagyon gáz, amit csinálsz.
2018. jún. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
2018. jún. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Miért gondoljátok, hogy a kérdezőjé az összes kérdés a témában?


Ma én is tettem fel egyet, én prostinál voltam.

Annak kapcsán találtam meg ezt...


Több mint 1 millió regisztrált tag van itt, egy csomóan tarthatnak ettől.

2018. jún. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Mert mindegyikben ugyanaz a sztori van, nem nehéz leszűrni, hogy melyik ő és melyik nem. Nem sok 10 másodperces aktusról van szó, ami januárban történt. Meg a "keléseket" és a szokásos dolgokat is villantotta ma is.
2018. jún. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
szia, volt egy ropirt, h egy pasi fertözte a nőket 130-al feküdt le gumi nelkül és kb 23 kapta el..
2018. jún. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Utolsó! Ez mégis hogy lehetséges? mindenkinek el kellett volna kapnia nem?
2018. jún. 12. 21:01
 20/25 anonim ***** válasza:
Te olvastál eddig ennek leginkább a világon és nem tudod, hogy hogyan lehet? :D
2018. jún. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!