Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van ez? Tudom, hogy nem...

Miért van ez? Tudom, hogy nem kellene élnem, mert semmi értelme az életemnek, és vágyom is a halálra, mégsem tudom megtenni a döntő lépést?

Figyelt kérdés

Nem félek a haláltól,csak az oda vezető úttól. Illetve néha még attól sem, mégsem tudok fizikailag ártani magamnak...Emiatt pedig csak mégjobban haragszom magamra. Hiába szoktatom magsm évek óta egyes halálnemek gondolatához, információt gyűjtök róluk, szinte mindet kívülről ismerem, egyiktől se félek, néhányat el is tudnék képzelni magamnak és már rengetegszer pontról pontra megterveztem hog mit hogyan fogok csinálni, mégsembtettem meg. Mit csinálhatnék, hogy legyen elég merszem?


Azt legyetek szívesek ne írjátok hogy menjek pszichológushoz, mert van amin ő se tud változtatni.


2019. szept. 14. 12:38
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Akik öngyilkosok lettek kötél által. Látszott hogy az arcuk tele van karmolásokkal. A kezük is véres volt. Ez azt jelenti hogy meggondolták magukat és próbáltak küzdeni ez ellen csak a kötél annyira be volt szorulva hogy nem tudták kiszedni. Így megfulladtak. Bennük is ott az életösztön.
2019. szept. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim válasza:
Arról sem dönthettél hogy megszületsz.Akkor minek döntenél arról hogy most meghalsz? Nem hiszem el hogy nincsen olyan ember,tevékenység,hobbi ami miatt ne akarnál itt maradni.
2019. szept. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
Pontosan. Én is úgy tudom, hogy, az a pár százalék ember, aki leugrott pl. egy hídról és túlélte, az ugrás pillanatában mind megbánta. Hidd el, nem éri meg.
2019. szept. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Nincs. Nem is az a vitás, hogy akarok-e élni. Már csak az i-re nem tudom feltenni a pontot. Legjobb lenne az a fajta tabletta, amit az USA néhány államában kapnak a halálos betegek. Beveszik és szépen elalszanak tőle. De Magyarországon nincs eutanázia.
2019. szept. 14. 13:57
 15/32 anonim válasza:
47%
Nem értem miért vagy ennyire nekikeseredve? Tényleg keress egy barátot,szakembert akivel beszélhetsz a problémáidról.
2019. szept. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

Rwanda-ban a háború alatt nagyon sok embert megöltek. Voltak olyan nők, akiknek minden hozzátartozóját megölték, majd megerőszakolták és utána ebből gyermekük született.

Minden rosszon átestek, a házaikat felgyújtották, kifosztották, menekülniük kellett .

A CNN 25 év után készített egy fotósorozatot az ezt túlélt nőkről és a már felnőtt gyermekükről, akik erőszak során születtek. Apjukat nem ismerik. Sokuk mondhatni semmilyen jót nem tapasztalt élete során, csak szenvedést. Mégis bizakodóak...


[link]

2019. szept. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
És akkor mi lesz? Ha beszélgetünk pl.a terrorizmusról akkor meg fog szűnni vagy mi? Olyat hallottál már hogy valakinek nincsenek barátai?
2019. szept. 14. 14:24
 18/32 A kérdező kommentje:
És mit csináljak én ezzel a rakás néger nővel??😧
2019. szept. 14. 14:26
 19/32 anonim válasza:
54%
Nem a terrorizmusról beszélgetnél vele hanem a gondjaidról.Próbáld meg egy kísérletet megér nincs veszíteni valód vele.
2019. szept. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Ezt arra értettem hogy attól hogy beszélgetün valamiről az még nem fog megoldódni. Ha így lenne senmi problémája nem lenne az emberiségnek és pszichomókusok irányítanák a világ.
2019. szept. 14. 14:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!