Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van ez? Tudom, hogy nem...

Miért van ez? Tudom, hogy nem kellene élnem, mert semmi értelme az életemnek, és vágyom is a halálra, mégsem tudom megtenni a döntő lépést?

Figyelt kérdés

Nem félek a haláltól,csak az oda vezető úttól. Illetve néha még attól sem, mégsem tudok fizikailag ártani magamnak...Emiatt pedig csak mégjobban haragszom magamra. Hiába szoktatom magsm évek óta egyes halálnemek gondolatához, információt gyűjtök róluk, szinte mindet kívülről ismerem, egyiktől se félek, néhányat el is tudnék képzelni magamnak és már rengetegszer pontról pontra megterveztem hog mit hogyan fogok csinálni, mégsembtettem meg. Mit csinálhatnék, hogy legyen elég merszem?


Azt legyetek szívesek ne írjátok hogy menjek pszichológushoz, mert van amin ő se tud változtatni.


2019. szept. 14. 12:38
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Senki nem fog tanácsot adni neked hogy ne félj az öngyilkosságtól. Ilyen kérdest feltenni tisztességtelen és inkorrekt is. A te életed sem feleslegesebb mint az emberek 90%áé. Szerintem ahelyett hogy az öngyilkosságról olvasgatwz elővehrtnél egy izgalmas könyvet. Hátha jobb kedved lenne. Legalább adj egy esélyt a dolgnak. Meghalni később is ráérsz. Nem?
2019. szept. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Ha azt kéri a kérdező, hogy ne ajanlgassatok neki pszichológust akkor miért erőltetitek. Egyebkent a kérdésre visazatérve mikor pszichológuahoz furdultam utána éreztem, hogy mindjárt a Dunának megyek. Nem is megyek többet mert én még élni akarok. Esetleg kipróbalhatod hogy nem eszel. Attól lassan halsz meg és közben meggondolhatod magad. Amíg éhezel hátha megjöm a kedved az élethez. De ha már ennyi választ kaptál eláeulhatod mi az a nagy baj amin nem lehet segíteni?
2019. szept. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!