Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek érdemes más...

Szerintetek érdemes más pszichológust keresnem?

Figyelt kérdés
Életbe vágóan fontos témával fordultam pszichológushoz, konkrétan anyám tönkreteszi a családot, de olyan szinten, hogy nem tudom, meddig bírom még ép ésszel. Rég nem otthon lakok már, de tudom, hogy amióta beteg lett, azóta apámat állandóan bántalmazza és nyomorítja, ahogy elég beszélnem vele pár percet a telefonon, olyan szinten ki tudok készülni, hogy pánikrohamok törnek rám, még másnap is sokkban vagyok . Voltam ezzel pszichológusnál, aki egyetért a kapcsolat teljes megszakításával, viszont úgy éreztem, nemigen érzi át a helyzetet, mert csodálkozó fejeket vágott (nem hiszem, hogy most hallott volna először ilyesmiről), plusz úgy kezelte az egész helyzetet, mintha csak egy szomszédról lett volna szó. Ami pedig rendkívül zavart, hogy sokat nézte az órát beszélgetés közben. Súlyos pénzért jártam nála magánban, szóval azért ettől jóval többre számítottam. Nemsokára kellene megint mennem hozzá, de sok értelmét nem látom, úgy, hogy át se tudja érezni a problémát, untatni meg nem akarok senkit, pláne egy kész vagyonért. Szerintetek is érdemes lenne mást keresnem? Fontolgatom, hogy talán még egy esélyt adjak neki, de ha akkor is ilyen lesz, akkor tényleg hagyom.

2019. szept. 17. 11:53
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Nem semmi sztori! Én is hasonlóan jártam. Pluszba a terápia végére még begyűjtöttem egy halom sérülést. Az lett a vége, hogy teljesen elvesztettem a bizalmamat, viszont addigra kötődtem felé viszont láttam, hogy sehová nem jutunk (csak az idő és pénz megy) ezért elmondtam amit hallani szeretett volna és elváltunk egymástól. A problémáim nem oldódtak meg ráadásként azóta folyamatos alvászavarral küzdök. Valahol gyűjteni kéne, hová nem szabad menni, mert a pszichológuskereső oldalon csak 5 csillagos értékelések vannak. Közben egyre több kudarcba fulladt terápiáról hallok.
2021. nov. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
5 meg 14: furán gondolkodsz a nőkről…
2021. nov. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!