Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meg akarok halni! Mit csináljak?

Meg akarok halni! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon elegem van az életből! Egyszerűen csak meg akarok halni.. Mostmár két hónapja rosszul vagyok nem tudok aludni,enni,fáj a hasam(mintha késsel szurkálnának)fáj a fejem hányingerem van valamikor hányok is. Egész nap csak sírok a tanáraim állandóan azt mondják depressziós vagyok és hogy menjek el pszichológushoz....azzal fenyegették hogyha nem szólok anyának akkor ők fogank(akartam szólni de nem érdekli) Egy ideig nagyon féltem hogy szólni fognak még most is félek (csak mivel megvágtam magam emiatt még jobban féltem) de mostmár nem látszik annyira. De akkor is nem akarok tovább élni csak meg akarok halni de nagyon félek.... Nem tudom mit csináljak! Kérlek segítsetek!



2020. máj. 15. 18:08
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%
Előtte minden temetkezési költséget rendezzél.Majd mindjárt nem akarsz.
2020. máj. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
62%
Utolsó gratulálok téged aztán sok empátiával áldott meg az ég.
2020. máj. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
61%
Nem kell öngyilkosnak lenned mert mindenki meghal! Éld az életedet a halál meg egyszer csak jön!
2020. jún. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
24eske akkor írj a kérdezőnek már ketten vagytok.
2020. jún. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!