Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon stresszes vagyok az...

Nagyon stresszes vagyok az iskola miatt mit tegyek?

Figyelt kérdés
8adikos vagyok és közelednek a vizsgák és nem vagyok jó tanuló viszont nem vagyok buta se és nagyon stresszelek és a tanárok nem értenek meg és sokszor jön hogy sírjak amikor szóba jönnek a jegyek vagy az iskola vagy például amikor felelünk és gyomorgörcseim vannak és fiúlétemre sokszor jön hogy sírjak. A tanulással az a problémám hogy nehezen koncentrálok és nehezen értem meg főleg a mateket és még kevéss időm is van mivel 4ig iskolába vagyok és emellett hegedülök is mivel hegedüművész szeretnék lenni és járok magánórára csomo tantargybol de igyse nagyon értem és megöl a stressz és a gyomorgörcsök. Szerintetek mit csináljak?

2020. okt. 21. 19:21
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
22%
Gondolj arra, hogy ettől csak sokkal rosszabb lesz. A zenélésből pedig szinte biztos, hogy nem fogsz tudni megélni.
2020. okt. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Milyen vizsgák közelednek?
2020. okt. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Hát már megbocsáss de egy alap kisvárosi filharmóniában egy elsőhegedűs 1000 eurót keres és egy nagyvárosi filharmóniában 1500-2000 s a koncertmester pedig 2500 euró minimum havonta s ez erdélyben és magyarországon külföldön még jobban keresnek s a szólisták 2x annyit keresnek. Azért köszi a válaszod
2020. okt. 21. 19:28
 4/28 anonim ***** válasza:
36%
Értem, sok szerencsét hozzá! :)
2020. okt. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Amint látjuk, nem is vagy olyan rossz matekból!

De arra nem válaszoltál, milyen vizsgák közelednek...

2020. okt. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
8adik végén vannak vizsgák itt nállunk erdélybe de nemtudom magyarországon hogy van. Van vizsga románbol magyarbol matekbol foldrajzbol meg biologiabol ja es persze mivel hogy művészeti iskola ezért van Hegedüböl meg Zeneelméletből
2020. okt. 21. 19:33
 7/28 anonim ***** válasza:
48%
Csak vélhetően nem olyan könnyű bekerülni
2020. okt. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
96%
Ilyen " kis érettségi " féle szerintem nekik
2020. okt. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Köszönöm a választ a vizsgákkal kapcsolatban. Azért kérdeztem, mert Magyarországon nincs ilyen.

(Viszont a zene súlyosan összefügg a matematikával, a legjobb zeneművészek többnyire jók voltak matekból.)

2020. okt. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Hát lehetséges viszont technikailag csak kb 24ig kell tudni egyenletesen elszámolni egy zenésznek.
2020. okt. 21. 19:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!