Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történhetett velem vagy...

Mi történhetett velem vagy eggyáltalán mi volt ez???

Figyelt kérdés
Régebben voltam pszihiátrián és amikor kiengedtek mint ha egy másik világban ébredtem volna eggyik nap othon magam mondom teljesen megbolondultam apám mondja na andriska lesz barátnőd és olyan furcsán mondta olyan emberek jártak az utcán és ahogy anyám is kiszolgát csapkodta a gépet furcsán manifesztálodtak az emberek tudom és ne kedzje hogy halucináltam mondom mi van velm és egszer csak futottam ki majd majdnem elestem mondom ezt nem bírom megbolondulok mint ha plafonba lettem volna rohantam haza ágyba legyek mint ha nem is tudom kihasadt volna belem valmi mint összeroppantam mi volt ez mi a magyarázat erre???
2020. nov. 3. 16:37
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Mit szedsz? Mi a neved?

Üdv. Itt a fehér plafon.

2020. nov. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
csak nyugatato meg sajnos elfogadtam az injekciót de ez azelőtt történt mikor még nem fogadtam el semmit egyébként csomó rossz dolog ért legnagyobb elenségemnek sem kívánnám amit áttéltem és rájöttem hogy mindig lehet rosszab sajnos !!!
2020. nov. 3. 23:47
 13/22 anonim ***** válasza:
HOL VAGY?
2020. nov. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
othon miért kérded hát othol hol lennék?? Ki vagy??
2020. nov. 3. 23:50
 15/22 A kérdező kommentje:
2020. nov. 3. 23:51
 16/22 anonim ***** válasza:
Valaki van az ágyad alatt. Hallod a csörgést?
2020. nov. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
nics alatta senki kérlek szépen ne vicceld el csak a nyuszi lehet !!
2020. nov. 3. 23:55
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Nincs senki az ágya alatt, hagyjad már 23:54-es.

Kérdező: vissza tudsz menni a pszichiátriára? Vagy esetleg lehet hogy jobb lenne az, ha másik orvost/pszichiátriát keresnél, ha már ezek ilyen hülyék hogy képesek voltak elküldeni ebben az állapotban...

2020. nov. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
jah de hova mennyek visza hogy még jobban elronsanak??? Hova mit kellene csinálni??
2020. nov. 4. 16:41
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Keress másikat, hidd el, megéri. Sajnos ennél többet nem tudok segíteni. De ez borzalmas amit leírtál, muszáj vele szakemberhez fordulni. Akármilyen barom is némelyik, csak ők tudnak segíteni.
2020. nov. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!