Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történhetett velem vagy...

Mi történhetett velem vagy eggyáltalán mi volt ez???

Figyelt kérdés
Régebben voltam pszihiátrián és amikor kiengedtek mint ha egy másik világban ébredtem volna eggyik nap othon magam mondom teljesen megbolondultam apám mondja na andriska lesz barátnőd és olyan furcsán mondta olyan emberek jártak az utcán és ahogy anyám is kiszolgát csapkodta a gépet furcsán manifesztálodtak az emberek tudom és ne kedzje hogy halucináltam mondom mi van velm és egszer csak futottam ki majd majdnem elestem mondom ezt nem bírom megbolondulok mint ha plafonba lettem volna rohantam haza ágyba legyek mint ha nem is tudom kihasadt volna belem valmi mint összeroppantam mi volt ez mi a magyarázat erre???
2020. nov. 3. 16:37
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

hol voltál első alkalommal? (vagyis eddig?)

milyen diagnózist írtak a papírodra?

2020. nov. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
skizofrénia az van és kaptam nagy nehezen elfogadtam az injekciót de amit én attól éreztem mint ha agyonvertek volna leírhatlan fájdalom még rosszb volt mint addig leírhatatlan rossz k=ozérzet még többet ártot mint használt !! csoda hogy még írok
2020. nov. 4. 16:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!