Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az normális hogy azt gondolom...

Az normális hogy azt gondolom ,hogy én végettem van a COVID és kijárási tilalom és sok felfordulás???

Figyelt kérdés
azt gondolom én végettem van a COVID és a kijárási tilalom mivel átmentem életem során nagyon sok rosszon éveken keresztül edztem amit beleöltem energiát stb az leírhatalan és nagyon megkeményedtem fizikalisan régen és sokat olvastam internetről még is nagyon sok rossz ért engem halálközeli élményekkel szellemekkel és még doppngoltam is!! Még is nem merek 29 évesen már jó idelye szbadon kijárni üldözési mániáim vannak habár amiken kersztül mentem nemis csoda 29 éves leszek sosem csókolóztam és még szexuális kapcsolatom sem volt!! Egy őrült szbadlábon van úgy gondolom és mivel a világ nem tudja ,hogy ilyen meber létezik mint én ezért lett ez az egész vírus !!! Még most is nagyon sok rossz én mivel én mint nagy sportoló és erős pszihiátriai gyóygszer ellenes aki elutasítt mindent még is beleggyeztem ´úgy hogy tudtam ,hogy rosszba lesz na belementem és múlt év nyáron is nagyon nagyon nagy fájdalmak még most is vannak a fejem tetején és tarkómban elviselhetelen érzés !!! Mindenem keresztül mentem lefogytam nagyon sokat akkor trorúrákat csináltam leírhatlan nyomorban voltam a pokolban áttéltem azokat akik leszurják magukot és elfoly a vérül köszönhetően egy könyv végett amit írtam amibe beleírtam az életemet és mivel belejaívottam azért kiszáltak bellem a szellemek akkor megoperáltak negemt voltam tüdőgyuladással a kórházban !! Kétszer psihiátrián,kiadtam kezemből egy készüléket amiben megfenyegettem az ismerőseimet ,hogy leveszem a fejüket későbbikeben a lakásban teljesen fel voltam panolva megölöm hirtlen kifutott valki bellem és mint ha tényleg megöltem volna a haveromat akkor ugyanzokat áttéltem mint aki a szüleit megöli arról nem is beszélve elkezdtem titokban vsárolgatni figurákat létezik ilyen ember amilyen én vagyok isten csapása vagyok?? Miattam lehet a COVID?? szerintetek ??? Kihat egy ember élete amin keresztül ment a világra:: ????
2020. dec. 16. 23:06
1 2 3 4 5 6 7
 11/69 anonim ***** válasza:
82%
Én hiszek neki. Én már évek óta egy görögdinnye vagyok.
2020. dec. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/69 anonim ***** válasza:
59%
Utolssó, mindig is érdekelt, hogy gépel egy görögdinnye, megosztanád velünk? :)
2020. dec. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/69 A kérdező kommentje:
Te voltál lila kapun át ahol a nyomor van !, ?,nem te voltál abba a dimenzióban ahol emberek úgy manifesutalodnsk hogy az lehetetlen nem voltál?! Te attelted azt hogy a hereid majd szetturantak es a bőröd mint krokodil és olajat imádták miközben csak tesztoszteron frekvenciát hallgatták és olyan mint ha igazából kipróbáltam volna rendes benzin itt éreztem és az árnyék lett utánna furcsa te ezt tudod !?,,Nem akkor??!
2020. dec. 16. 23:57
 14/69 anonim ***** válasza:
100%
Bajban vagyok, mert szivesen trolkodnek, de mi van akkor ha tenyleg egy beteg emberrol van szo, akire az egyertelmu baromsag is hatassal lehet. (pedig annyi jo otletem lenne :) )
2020. dec. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/69 A kérdező kommentje:
Én nem trolkodok valóban van pokol imatkozz amin goethoz akkor te is megtudod
2020. dec. 17. 00:01
 16/69 anonim ***** válasza:
100%

"tesztoszteron frekvenciát hallgatták" 😂

14, sajnos tényleg egy beteg emberről van szó, többször tett fel magáról képet is.

2020. dec. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/69 anonim ***** válasza:
Én már megtudtam
2020. dec. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/69 anonim ***** válasza:
Amúgy ha már COVID, szerintetek januárban tényleg nyitnak a középsulik és egyetemek?
2020. dec. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/69 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz csak tabletről írok és rosszul írok én hallgattam tesztoszteron frekvenciát az internetről és rendesen behajtott éreztem hogy a hereid majd szetturantak és benzint imádtam és egyszercsak elment a karácsonyi mint ha felkapcsoktak volna egy villanyt meghaltam tesztoszteron túladagolás és képzeld hereid össze zsugorodtak akkor mitől?
2020. dec. 17. 00:05
 20/69 A kérdező kommentje:
Addig nem nyitnak amíg Kapom. Az injekciót az az oka
2020. dec. 17. 00:06
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!