Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az normális hogy azt gondolom...

Az normális hogy azt gondolom ,hogy én végettem van a COVID és kijárási tilalom és sok felfordulás???

Figyelt kérdés
azt gondolom én végettem van a COVID és a kijárási tilalom mivel átmentem életem során nagyon sok rosszon éveken keresztül edztem amit beleöltem energiát stb az leírhatalan és nagyon megkeményedtem fizikalisan régen és sokat olvastam internetről még is nagyon sok rossz ért engem halálközeli élményekkel szellemekkel és még doppngoltam is!! Még is nem merek 29 évesen már jó idelye szbadon kijárni üldözési mániáim vannak habár amiken kersztül mentem nemis csoda 29 éves leszek sosem csókolóztam és még szexuális kapcsolatom sem volt!! Egy őrült szbadlábon van úgy gondolom és mivel a világ nem tudja ,hogy ilyen meber létezik mint én ezért lett ez az egész vírus !!! Még most is nagyon sok rossz én mivel én mint nagy sportoló és erős pszihiátriai gyóygszer ellenes aki elutasítt mindent még is beleggyeztem ´úgy hogy tudtam ,hogy rosszba lesz na belementem és múlt év nyáron is nagyon nagyon nagy fájdalmak még most is vannak a fejem tetején és tarkómban elviselhetelen érzés !!! Mindenem keresztül mentem lefogytam nagyon sokat akkor trorúrákat csináltam leírhatlan nyomorban voltam a pokolban áttéltem azokat akik leszurják magukot és elfoly a vérül köszönhetően egy könyv végett amit írtam amibe beleírtam az életemet és mivel belejaívottam azért kiszáltak bellem a szellemek akkor megoperáltak negemt voltam tüdőgyuladással a kórházban !! Kétszer psihiátrián,kiadtam kezemből egy készüléket amiben megfenyegettem az ismerőseimet ,hogy leveszem a fejüket későbbikeben a lakásban teljesen fel voltam panolva megölöm hirtlen kifutott valki bellem és mint ha tényleg megöltem volna a haveromat akkor ugyanzokat áttéltem mint aki a szüleit megöli arról nem is beszélve elkezdtem titokban vsárolgatni figurákat létezik ilyen ember amilyen én vagyok isten csapása vagyok?? Miattam lehet a COVID?? szerintetek ??? Kihat egy ember élete amin keresztül ment a világra:: ????
2020. dec. 16. 23:06
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 anonim ***** válasza:
Linkeljen már valaki előző kérdéseket pls! 🙏
2020. dec. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mi a legérdekesebb benned? Hogy néha megcsillan a valódi személyiséged. Amit a betegség amúgy elnyom. Sajnálom hogy ilyen állapotban vagy, mert egyébként ahogy válaszolsz, az alapján az jön le hogy ha nem lennél mentális beteg, egy tök intelligens, normális pasi lennél. Sokan vannak hasonló helyzetben itt, de ők általában nagyon trágár módon válaszolgatnak ha felhúzzák magukat (pl a Fodor Peti) téged viszont még nem láttalak trágárkodni. Együtt kéne működnöd az orvosokkal és hagynod kéne hogy meggyógyítsanak, mert nálad látom a reményt a gyógyulásra. Persze az egy nagyon hosszú és göröngyös út lenne, de nem szabad róla letérni, végig kell csinálni.

Írtad hogy kaptál szurikat és sokkal rosszabb lett. Ez sajnos így megy minden mentális betegségre való gyógyszerrel. Pokoli tud lenni az elején, meg kell várni míg rááll a szervezet, és akkor egy idő után jobb lesz.

Ha nem hagyod magad kezelni egy jobb jövő reményében, akkor mit gondolsz, mi lesz veled ha édesanyád már nem lesz, te pedig még mindig ilyen állapotban leszel? Sajnos egy szülő sem él örökké. De most még veled van, és segít, mindent megtesz érted, mert úgy szeret mint senki mást. Együtt könnyebb bármiből kimászni, mint egyedül.

2020. dec. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/69 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, ha tudnád hányszor magyaráztuk ezt neki. Nem trágár ez igaz, nem is ezért trollkodják már szét a kérdéseit, hanem mert egyszerűen nem kér a segítségből, mondhatsz akármit. :/
2020. dec. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem vegyél egy helyesírás könyvet, és akkor az életed jó irányba változik. Olvass sokat és gyakorolj írni, és kérlek, nagyon szépen kérlek, írd be először a word-be a szövegeket, csak utána copyzd ide. Magától kiírja neked a word hogy hol rossz, aláhúzza pirossal, csak keresd meg azt a funkciót hogy ellenőrzés. Utána kijavíthatod amíg jó nem lesz. A többi problémádra jelenleg nem tudok megoldást, de ha ez az egy megoldódik már az is nagy előrelépés lehet.
2020. dec. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/69 A kérdező kommentje:
azért nem káromkodok mert tiltanak pont hogy nem kel kapnom semmi inejkciot magamot kell rendbe tenni és igen helytelenül írtam igazad lehet !! !
2020. dec. 17. 22:05
 56/69 anonim ***** válasza:
Es akkor megfogadod a tanácsokat, és felkeresed az orvosod, és beveszed a gyógyszereid?
2020. dec. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 A kérdező kommentje:
nem érted meg hogy szedem pont ez baj el kel hagnyom az inekciót amit már t=obb mint egy éve kapok és végette megkeseredett az életem !
2020. dec. 17. 22:39
 58/69 anonim ***** válasza:
79%
Ne szomorkodj kérdező látod itt sokan szeretnek és emlékeznek is az előző kérdéseidre. Én most látlak először de minden jót kívánok neked.
2020. dec. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/69 anonim ***** válasza:
Látod 52-es,erről beszélek. Mondhatsz akármit neki, te leszel aki nem érti. :)
2020. dec. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 anonim ***** válasza:
Engem megijeszt ez a férfi..
2020. dec. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!