Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az normális hogy azt gondolom...

Az normális hogy azt gondolom ,hogy én végettem van a COVID és kijárási tilalom és sok felfordulás???

Figyelt kérdés
azt gondolom én végettem van a COVID és a kijárási tilalom mivel átmentem életem során nagyon sok rosszon éveken keresztül edztem amit beleöltem energiát stb az leírhatalan és nagyon megkeményedtem fizikalisan régen és sokat olvastam internetről még is nagyon sok rossz ért engem halálközeli élményekkel szellemekkel és még doppngoltam is!! Még is nem merek 29 évesen már jó idelye szbadon kijárni üldözési mániáim vannak habár amiken kersztül mentem nemis csoda 29 éves leszek sosem csókolóztam és még szexuális kapcsolatom sem volt!! Egy őrült szbadlábon van úgy gondolom és mivel a világ nem tudja ,hogy ilyen meber létezik mint én ezért lett ez az egész vírus !!! Még most is nagyon sok rossz én mivel én mint nagy sportoló és erős pszihiátriai gyóygszer ellenes aki elutasítt mindent még is beleggyeztem ´úgy hogy tudtam ,hogy rosszba lesz na belementem és múlt év nyáron is nagyon nagyon nagy fájdalmak még most is vannak a fejem tetején és tarkómban elviselhetelen érzés !!! Mindenem keresztül mentem lefogytam nagyon sokat akkor trorúrákat csináltam leírhatlan nyomorban voltam a pokolban áttéltem azokat akik leszurják magukot és elfoly a vérül köszönhetően egy könyv végett amit írtam amibe beleírtam az életemet és mivel belejaívottam azért kiszáltak bellem a szellemek akkor megoperáltak negemt voltam tüdőgyuladással a kórházban !! Kétszer psihiátrián,kiadtam kezemből egy készüléket amiben megfenyegettem az ismerőseimet ,hogy leveszem a fejüket későbbikeben a lakásban teljesen fel voltam panolva megölöm hirtlen kifutott valki bellem és mint ha tényleg megöltem volna a haveromat akkor ugyanzokat áttéltem mint aki a szüleit megöli arról nem is beszélve elkezdtem titokban vsárolgatni figurákat létezik ilyen ember amilyen én vagyok isten csapása vagyok?? Miattam lehet a COVID?? szerintetek ??? Kihat egy ember élete amin keresztül ment a világra:: ????
2020. dec. 16. 23:06
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 A kérdező kommentje:
miért ilyeszt meg ?
2020. dec. 29. 18:18
 62/69 anonim ***** válasza:
51%
Azért, mert ly-nal írja az ijeszt szót :(
2020. dec. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 A kérdező kommentje:
de nem értem
2020. dec. 29. 18:32
 64/69 anonim ***** válasza:
36%

Jól van kedvesem, nem baj.

Asszem ma hosszabbítóval fürdök :')

2020. dec. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/69 A kérdező kommentje:
miért ?
2020. dec. 29. 18:38
 66/69 anonim ***** válasza:
51%
Mert szeretem ha bizsergeti az áram a maradék agysejtjeim.
2020. dec. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 A kérdező kommentje:
piha az nem semmi
2020. dec. 29. 18:41
 68/69 anonim ***** válasza:
Jaj Andris veddár észre hogy csak szopat téged! :D Könyörgöm eszedbe ne jusson hosszabbítóval fürdeni, csak hülyéskedik!
2020. dec. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 A kérdező kommentje:
észrevettem hogy hülyéskedik!!!
2020. dec. 29. 18:46
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!