Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek be menjek 2 hétre...

Szerintetek be menjek 2 hétre a pszichiátriára? Ha igen, mit fognak tenni velem? (saját tapasztalatokat is írhattok)

Figyelt kérdés

Mindenki akivel eddig beszéltem azt mondták, hogy mindenképp menjek, de az anyukám mégis nagyon ellenzi ezt az egészet és szerinte hülye aki azt mondja, hogy oda be kéne feküdnöm 2 hétre.


Mindenféle szörnyűségeket mondtott arról, hogy milyen is egy pszichiátria pl. hogy nincs ajtó a wc-n vagy hogy tele van őrűltekkel és drogosokkal, meg hogy belém fognak egy csomó gyógyszert nyomni...( ez tuladonképpen mennyire igaz?)


Az a helyzet, hogy holnapra sürgősen el kéne döntenem hogy menjek vagy sem, szóval ti mit gondoltok menjek vagy sem??



2021. jan. 31. 18:44
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen 20-as és 17-es!:)


18: rendben ☺️

2021. jan. 31. 21:50
 22/35 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok :D
2021. jan. 31. 21:52
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
Lehet pozitiv csalódás lesz.
2021. jan. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
:)
2021. jan. 31. 22:47
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
Egy barátom volt bent, önként ment egy hosszabb ambuláns kezelés után és nagyon jót tett neki. Végül is azóta jól van, tudtommal nem is esett vissza.
2021. jan. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
92%

Van ajtó a wc-n, milyen hülyeség ez?


Drogosok azok addiktológián vannak, ha oda kell menned, akkor te is az vagy, lol


És fognak beléd gyógyszert nyomni, de ez nem baj


Menj nyugodtan, anyádat szard le. Segítenek, ő meg láthatóan nem akar segíteni


Többször voltam depresszió miatt, és garantálom neked, hogy nem rossz különösen. Bárki, aki beállítja egy szörnyű helynek valószinüleg nem viselkedett normálisan odabent, és neki azért nem tetszett, mert esetleg hasonlóképp bántak vele, mint ahogy ő azt tette a személyzettel. Ilyen megesik, ha valaki büdös paraszt módjára beszél, vagy vergődik, nincs betegségtudata, akkor az ápolók sem lesznek vele kedvesek.

2021. febr. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó sokat segítettél :) ja és nem vagyok drogos 😅 szóval nem azért megyek.


Mindenesetre kíváncsi vagyok hogy milyen lesz!

2021. febr. 1. 11:39
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
Na milyen volt? Tegnap azt mondtad ma mégy:)
2021. febr. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Hát sajnos nem mehettem, mert egyik osztálytársam covidos lett.. ezért át rakták az időpontomat március 1.-ére..:(
2021. febr. 3. 10:20
 30/35 Vyla ***** válasza:
100%
14-es vàlaszoló vagyok ... Ne haragudj H csak most valszolok, de làtom àtraktàk az időpontot is szóval még nem vagy bent. A nyílt osztàly az nem para... Egyéni meg csoportfoglalkozások, vizitek, semmi extra .. elvagy egész nap kimehetsz az udvarra stb.. a zàrt osztàly az màs..nem mehetsz ki, sehol egy tükör, csak műanyag kanàllal ehetsz,jobban ellenőriznek.. de van a Wc-n ajtó nyugi..annyi H zàr nincs rajta (érthető okokból) igen vannak bent furi alakok (a zàrton inkàbb) de némelyik orvos is úgy néz ki ( én annó az egyik dokinőre azt hittem H beteg )..
2021. febr. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!