Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek be menjek 2 hétre...

Szerintetek be menjek 2 hétre a pszichiátriára? Ha igen, mit fognak tenni velem? (saját tapasztalatokat is írhattok)

Figyelt kérdés

Mindenki akivel eddig beszéltem azt mondták, hogy mindenképp menjek, de az anyukám mégis nagyon ellenzi ezt az egészet és szerinte hülye aki azt mondja, hogy oda be kéne feküdnöm 2 hétre.


Mindenféle szörnyűségeket mondtott arról, hogy milyen is egy pszichiátria pl. hogy nincs ajtó a wc-n vagy hogy tele van őrűltekkel és drogosokkal, meg hogy belém fognak egy csomó gyógyszert nyomni...( ez tuladonképpen mennyire igaz?)


Az a helyzet, hogy holnapra sürgősen el kéne döntenem hogy menjek vagy sem, szóval ti mit gondoltok menjek vagy sem??



2021. jan. 31. 18:44
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%

Azért , ha lesz időd, akkor írsz majd élménybeszámolót? :)


Amúgy a Vadaskertről nekem nincs ilyen negatív tapasztalatom, tök szép a hely, van udvar, van élményterápia, heti 1X kirándulás és tudtommal nagyon gyógyszer ellenesek. Szóval meglepődtem a fentebbi válaszolón.


Az se 1-es számú gyermekklinika nekem azért nem szimpi, mert nincs külön pszichiátria és szétszórnak az osztályokon. Én a pulmonológián voltam és nem volt túl kellemes.


A Bókay jó elvileg meg az Ali utca Budapesten.

2021. febr. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:

Persze majd megírom hogy milyen volt:)


És amúgy köszönöm a válaszodat!

2021. febr. 23. 20:19
 33/35 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen. Sajnos sok ember ide okoskodni meg másokat lenézni, ‘megszégyeníteni’ jár ide. Pedig okkal itt tesz fel valaki egy kérdést és nem személyesen. Így ide csak tényleg empatikus embereknek kéne engedni a regisztrációt.
2021. febr. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
Igazad van, tényleg nagyon sok a bunkó ezen az oldalon akik nem tudnak tisztességesen válaszolni...
2021. febr. 23. 21:22
 35/35 anonim válasza:
100%
Kedves kérdező! Érdeklődnék, hogy milyen volt a bent töltött idő? Segített?
2021. máj. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!