Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek van értelme így...

Szerintetek van értelme így tovább élni?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok. A mindennapjaim a munkàról szólnak. Azt szeretem nagyjából, de azért sok a sz*r ott is nèha. Barátaim már nincsenek, hiába voltak, de mindenki eltűnt...

Párom van, de boldogtalan vagyok vele. Rám akar támaszkodni anyagilag és én ennek nem örülök, meg sokszor bunkó is velem.

Szüleimmel sem zökkenőmentes, van, hogy normálisak és jól kijövünk, van, hogy nem.

Azt érzem semmi értelme az életemnek, nincsenek céljaim sem már. Csak létezem kb és szörnyen boldogtalan vagyok.

Már az öngyilkosságot látom megoldásként..



2021. márc. 14. 10:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
77%

#10 azért ez a heti 40 órás munkarend nem annyira rossz. Nekem is egyébként nagyon nehéz volt megszokni, úgy éreztem, hogy ez így rabszolgaság, én biztos nem fogom úgy leélni az életem, hogy kötelezően minden nap dolgozni kell, akár van kedvem akár nincs, plusz nem is szerettem azokat a munkákat...de aztán találtam egy jól fizető irodai munkát, amit kimondottan szeretek is csinálni és így már nem tűnik rossznak, 2 éve itt dolgozok. Találj valamit, amit szeretsz és akkor nem fogod szenvedésnek érezni. Na meg ha nem dolgozol és nem lesz pénzed, akkor gondolod gyakrabban fogsz tudni menni nyaralni?🤣Nem, mert nem lesz rá pénzed, vagy max hátizsákos túrára mehetsz.


Ennek ellenére nekem is az a cél, hogy idővel olyan munkám(vagy passzív jövedelmem) legyen, ahol minél kevesebb munkával minél több pénzem lesz.

2021. márc. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem mondta, hogy nem kell dolgozni. Nyilván ha nem dolgozik az ember baromira nem fog tudni elmenni többször nyaralni és nem is a nyaralás lenne a lényeg sehol nem írtam ezt,hogy csak a nyaralás a lényeg :D. Azt se írtam, hogy arra vágyom, hogy nyaralni akarnék menni többször. 😅
2021. márc. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
57%

"Barátaim már nincsenek, hiába voltak, de mindenki eltűnt.."

És nem gondolod, hogy veled van a baj? Tudod; ha mindenki szembejön az autópályán,, érdemes megfontolni, nem te vagy-e rossz sávban.

Egyébként a 23 év elég ócska korszak. Az ember ilyenkor kíméletlen magabiztossággal tud mindent jobban mindenki másnál, és qurvára nem veszi észre, ha valamit nem jól csinál. A világot akarja magához igazítani, pedig neki kellene ahhoz idomulnia.

2021. márc. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Semmi baj nincs velem ezen a téren...

Én kerestem őket és kedves megértő voltam mindig, azonban én már nem érdeklek mostansàg senkit....minden elfoglalt a maga életével...

Régen mindig kerestek amúgy

2021. márc. 14. 12:20
 15/16 anonim ***** válasza:
30%
Így nincs értelme élni, legalábbis nekem ugyan ez van. Megteremtettem mindent. Házam van, autóm van, jó kereset és rohadtul szomorú vagyok Barátaim nincsenek és kapcsolatom sincs, csak a munka! Hamarosan megölöm magam. Ezen a pszichiáter sem segít.
2021. márc. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
28 éves szűz vagyok, férfi soha nem volt az életemben. Szerinted így van értelme!? Szeretet nélkül éltem le az eddigi életem. Most, hogy a családom is messze így maradtak a magányos ebédek, reggelik és vacsorák. Szerettem volna valakit, aki szeret, de soha nem szeretett senki. Hiába van meg minden egyszerűen elegem van.
2021. márc. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!