Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan húzzam ki magam ebből...

Hogyan húzzam ki magam ebből a helyzetből?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, nem bírom tovább. Ez az év egy katasztrófa. Minden összejött és én már úgy érzem, nem bírom és nem is akarom tovább csinálni az egész életet. Mindent csinálok gépiesen, de semmi örömöm nincs az életben. Itt nálunk pszichológus nincs, magán orvosra nincs pénzem. Akiről azt hittem, barát, próbáltam beszélni a problémáimról, segítséget kérni, de mindenki lelépett, nekik is csak addig kellettem, míg nekik tudtam segíteni, míg kihasználtak. Egyedül vagyok, illetve a fiam él velem.
2021. okt. 22. 18:14
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
#10 erre kellett sajnos nekem is rájönnöm
2021. okt. 22. 21:15
 12/12 anonim ***** válasza:

Ez így leírva eléggé depressziógyanús. Leginkább lépésről-lépésre.

Ha iszol alkoholt, azt próbáld meg lerakni.

Aludj kielégítően minden nap, ha kipihened magad jobb lesz a közérzeted is. Kerüld az egész napos tévézést, hírolvasást.

Tervezd meg a napodat, írj todo listát, de ne vállalj benne többet mint amennyit reálisnak látsz.

Mozdulj ki, sportolj valamit minden nap!


Remélem ezek segítenek kicsit átlendülni.

2021. okt. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!