Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Már régóta öngyilkossági...

Már régóta öngyilkossági gondolatok gyötörnek!Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Mielőtt bármit írnék magamról kérlek ne ítéljetek el és csak egy kicsit is próbáljátok megérteni...köszönöm!Szóval 17 éves középiskolás fiú vagyok,akit kb.5-6 éve folyamatosan öngyilkos hajlamok gyötörnek.Úgy érzem hogy az utóbbi pár évben mintha el lennék átkozva.Az egész talán ott kezdődött amikor anyám elhagyott minket és rá pár hónappal később meghalt a keresztapám akit nagyon nagyon szerettem.Bármibe belekezdtek mindig kudarcot vallok és ezáltal csalódást okozok magamnak és másoknak is.Úgy érzem,hogy a szüleim semmiért sem lehetnek rám büszkék semmit sem értem még el az életben.Soha nem volt barátnőm,de még lány se aki egyáltalán szóba állt volna velem,pedig nem tartom magam egy csúnya srácnak.Van egy két haverom az osztályba,de igaz barátom még soha nem volt.Olyan rossz átélni hogy az osztálytársaim egész héten a hétvégi bulit tervezik ide mennek oda mennek én meg egész hétvégén csak a számítógép előtt ülök és telefonozok.Saját húgom vágja nap mint nap a fejemhez hogy egy szerencsétlen nyomorék vagyok akinek nincsenek barátai és ez nagyon rosszul esik.Unalmas az egész életem nem számíthatok senkire.Jelenleg csak az álmaim tartanak életben,de nem vagyok benne biztos hogy sokáig bírni fogom ezt az életet.A hab a tortán hogy jelenleg bukásra állok matekból úgy hogy egész középiskolába 4 egész fölött volt az átlagom minden tantárgyból és ha megbukok akkor 9dikes lennék újra azt pedig nem akarom.Kétségbe vagyok esve és néha úgy érzem hogy jobb lenne meghalni.Kérlek segítsetek!
2022. máj. 21. 23:09
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Menj át egy átlagos szakközépbe, aztán érettségi után próbáld meg a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Rendészettudományi Karát. Viszel oda egy szuper emelt magyar/töri érettségit (felvi szerint) azt jó is vagy.

Én is szar voltam matekból, tizediktől bukás és kettes között lebegtem, érettségi meg lett simán négyesre, azóta jártam egyetemre, van két természettudományos diplomám is, szóval nem lehetetlen ebből összekapnod magad!

2022. máj. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm a biztató szavakat!Nem tudom hogy képes leszek e összekapni magam.Annyiszor csalódtam már az életben és annyiszor kellett már felállnom a padlóról hogy egyszerűen belefáradtam.
2022. máj. 22. 21:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!