Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Öngyilkossági gondolatok ellen?

Öngyilkossági gondolatok ellen?

Figyelt kérdés

Egész nap itthon vagyok egyedül, nincsenek emberi kapcsolataim.

Ideges vagyok egész nap és rosszul.

Hiába próbálom elfoglalni magamat valami hasznossal például takarítással nem segít, nem érzem jobban magam hiába csinálok bármit.

Eltervezem, hogy miket fogok csinálni de hamar feladom, mert egyszerűen nem látom értelmét csinálni és az életemnek sem.

Semmi örömem nincs.

Félek kimenni a házból, félek emberek közé menni.

Már csak arra tudok gondolni, hogy nincs értelme így élni ha meghalok legalább véget ér a szenvedésem.

Félek a haláltól de nem látok már kiutat egyre nehezebb elviselni a napokat.



2022. máj. 31. 12:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
42%
6os vagyok. Végüli gyógyszereken élek ahogy írod. Főleg az esti adag a sok. Öngyilkossági gondolatok ugyan úgy megvannak.
2022. jún. 3. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 simad ***** válasza:
7 es vagyok, hát igen, dobdd el a gyógyszereket, vannak más módok is, valahogy érd el hogy boldog légy egyedül is, szerezz macskát vagy valami hobbit.
2022. jún. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A gyógyszernek is lehet mellékhatása, hogy remegsz.

Mégis ki tudnád irni magadból,hogy miért vagy, illetve mi az ami idegesit?

Hány éves vagy, a szüleid hol vannak?

2022. jún. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!