Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Két kisgyereket nevelek...

Két kisgyereket nevelek egyedül, pánikrohamaim vannak, hogy szüntessem meg?

Figyelt kérdés

Nincs semmi segítségem, nem "engedhetem" ezt meg magamnak. Eleinte csak buszmegállónál, forgalmas helyeken jött rám a pánikroham, amit először nem is értettem mi az, és nem vagyok híve az öndiagnosztizálásnak, de 90%, hogy pánikrohamaim vannak ilyenkor. Mindig nappal van, kivéve egyetlen alkalmat, akkor este jött rám. Ma sikerült a munkahelyemen pánikrohamot kapnom, a semmiből jött elő, és most már egyre jobban súlyosbodik, már hánynom is kell.

Anyagilag nem tehetem meg, hogy pszichológushoz vagy pszichiáterhez járok (anyagiak miatt is stresszelek), családsegítőbe v gyermekjólétibe meg nem akarok ezzel elmenni, mert az életbe nem vakarom le magamról őket, ha a figyelem központjába kerülök.


2022. aug. 19. 21:14
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
7%
Pesten kívül bárhol veszel azonnal költözhető állapotú házat 10 milliobók.
2022. aug. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
83%
10vevvel ezelőtt...
2022. aug. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
8%
Meg most is. De az albérletet is fedezi a gyerektartás, szal ugyanúgy ingyen lakik.
2022. aug. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
6%

Amúgy ha tényleg de TÉNYLEG ANNYIRA DE ANNYIRA DE ANNYIRA nagyon rossz lenne, akkor simán nevelőintézetbe is lehet adni őket.


De akkor bukná az adókedvezményt, a csokot, a gyerektartást, és akkor tényleg penne oka ájuldozni amikor a fizetése 60%át kapná és abból kéne egyedül megélnie az exe pénze nélkül.

2022. aug. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
98%

9. 🤣🤣🤣🤣 Hol te észlény? Putrifalva után két tehénbőgéssel egy viskót maximum. Normális helyen kisvárosban 25-30 millió egy szutykos lakás. Mielőtt ideböfögöd az okosságaid tedd meg, hogy tájékozódj, mert a kiskutyám intelligensebbet tojt előbb mint te vagy.


Kérdező, meglepődnék tb alapon milyen jó pszichológus van. Tudom, nem mindenhol, de sok helyen. Érdemes megpróbálni. Ha gyógyszer kell is szakember állítsa be, ne te. Menj el, mert ebből iszonyú nagy baj is lehet. Egyértelmű, hogy a nehéz helyzet okozza, meg sem merem kérdezni, mennyi idő jut magadra, tudom a választ, de legalább ezt most muszáj kezelni, magad és a gyerekek miatt. Aki azt mondja az egyedülálló anyáknak álom élete van, valószínű komoly szellemi fogyatékosságban szenved, ne foglalkozz vele!

2022. aug. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
84%
15. Muszáj száz kommentben bemutatnod mennyire hülye vagy? Értjük, látjuk, sajnálunk. Ki adott neked internetet a zárt osztályon?
2022. aug. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
97%
Nyilván nem 15, hanem az előtte lévőknek szólt, csak közben törölték gondolom az egyik elmés kommentjét
2022. aug. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem több úton kellene elindulnod:

1. A TB-s pszichiáter az átmeneti segítségért.

2. A család segítőket is keresd fel. Nekem az óbudai családsegítőkkel nagyon jó a tapasztalatom.

2022. aug. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
100%

Ne etessétek a trollt, most miért jó, ha adjátok alá a lovat és szétoffolja a kérdést a hülyeségével?


Kérdező, nyugodtan menj pszichológushoz, nincs ebben semmi, ugyanúgy egészségügyi ellátás, mintha fogorvoshoz vagy reumatológushoz mennél, ha kell, akkor kell. Sokkal nagyobb baj, ha van egy kezelhető betegséged, amit nem kezeltetsz. A pánikbetegség jól kezelhető, főleg, ha időben elkezdik, szóval kezdj hozzá.

2022. aug. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
88%

6 nalad nagyobb ferget meg nem lattam itt. Az megvan hogy egy csaladdal szorakozol/trollkodsz? Nyilvanvaloan direkt hergeled a kerdezot. Ez nem egy mi legyen a gyerekem neve kerdes. Melysegesen szegyelld el magad es a minimum az lenne hogy bevallod a kerdezonek a valodi szandekod vagyis azt hogy a felelmeit nagyitod fel es erosited fel azokat csak azert hogy sajat magad erosebbnek erezd. Raadasul a kerdezo labilis allapotban van lelkileg es ezt te tisztan latod is. Nem mellesleg kiskoru vagy ez nyilvanvalo. Edesanyad ha latna hogy igy bansz egy anyaval szemen kopne magat.


Kerdezo: csodalatos anya vagy es rendkivul eros meg ha nem is hiszed el most ezt magadrol. Tul fogsz jutni ezen. Nekem is volt hasonlo idoszakom, segiteni fog a szakember. Hidd el jobban fogod erezni magad, most TE vagy a fontos es csak utanad a gyerekek. Nem erdeke senkinek elvennie a oket mindenki azon dolgozik hogy egy csalad egyutt maradhasson.

2022. aug. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!