Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan érdemes szedni a...

Hogyan érdemes szedni a Remotiv Extrát? Reggel vagy este?

Figyelt kérdés

Azt hiszem azt olvastam valahol, hogy este kell bevenni. De ez antidepresszáns hatású, nem élénkít? Citromfüvet vagy valamit szedtek mellé?

Nekem hónapok óta gondot okoz az álmatlanság, ami miatt egész nap szorongok. Ezért gondolkodom, hogy kipróbáljam, mielőtt rendes antidepresszáns szedésbe kezdenék. Tudom, hogy pont a szorongás miatt nem alszom, de képtelen vagyok abbahagyni. Frontinból szedtem kisebb adagot, egy ideig jó volt vele, de kb. egy hónap után nem hatott elégge.

Pszichológushoz járok, de elég hosszú idő átalakítani a gondokolkodásom.



2022. dec. 19. 08:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

"Ha placebo akkor az"


Ha neked a placebo is jó, miért nem kiáltod bele a napba 3x, hogy kiselefánt kiselefánt kiselefánt?


Az is ugyanennyire lenne hatásos, csak olcsóbb.

2022. dec. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
41%
Engedd meg, hogy eldöntsem mire mennyit és hogyan adok ki.
2022. dec. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

Nyuszika, a gyakorizás nem helyettesíti a kiegyensúlyozott betegtájékoztató-olvasást :) Parancsolj, kérlek, itt elolvashatod, hogy reggel vagy este: [link] - az nem derül ki, a delet véletlenül hagyták ki, vagy csak nem életszerű, hogy az ember bevigy melóhelyre a vigyorbogyóját. Én tök össze-vissza szedem, így is hat.

Persze, élénkít, én vigyorgok tőle, mint a vadalma, meg kissé túlzottan leszarondi lettem tőle. Kb egy hét után visszanyertem a régi sebességemet, 8. nap képes voltam magamtól kimozdulni, mikor már évek óta mindenhová csak terveztem menni. Szóval gyenge növényke ám a lószerszámot. Aki azt mondja, nem antidepresszáns, az szintén olvassa el a betegtájékoztatót, vagy próbálja ki. Több országban is vényköteles, Németországban pszichiáterek írogatják föl, nem olyan felvilágosult Rivotril-hívők, mint az itteniek.

Kezdettől citromfűvel párosítottam, nem tudom, magában milyen lenne. És persze egyél mellé rendesen, én húsevő étrenden élek, ne szidj, ha esetleg szemétkaja meg sok ch mellett nem tapasztalsz hasonló jókat. D vitamin, ómega-3 is alap.

2023. jan. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
62%
Olvasom, hogy sokmindenki szerint nem használ. Én szoktam inni és konkrétan elmúlanak tőle a belső gondolataim és jó kedvem lesz tőle, pedig csak teát készítek. Nem véletlen nem lehet egyszerre egy antidepresszánsal sem szedni. Ugyanígy jó a citromfűtea, viszont az álmosít. 2 filter kiüt mint a sz.r. Biztos van skinek nem használ, de igenis hatásos. Itt egy tanulmány róla [link] Lentebb kell görgetni. Például a fájdalomcsillapítóhoz sem kell recept, mégis hatásos. Mindig a marihuanát és a gombát hozom példának. Azok is növények mégis hatással vannak a szervezetre. Nem veletlen, hogy boltban nem kapni orbancfuvet. Kizarolag patika vagy gyogynovenyes bolt arulhatja.
2023. jan. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
52%
Ja és napkozben iszom. Lefekves elott probaltam mar, engem elenkit mint a kv.
2023. jan. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
16%
2 citromfű tea kiüt mint a szr 🤣😂🤣😂🤣 dehogy üt, maximum beképzeled.
2023. jan. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
62%
Minek menjek bele feleslegesen az eszmecserebe. Engem kiüt alvásnál. Téged nem. Valszeg nem vagyunk genetikailag egy kasztban
2023. jan. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Végül használt? Hogy vagy azóta?
febr. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!