Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segítséget nem fogadja el én....

Segítséget nem fogadja el én. Ha egyre inkább sürget, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Bántalmaznak. Nem tudom, kihez forduljak. Próbáltak segíteni (azt hiszem), de elmarom magam mellől az embereket, mert az abúzusnak ,,köszönhetően" egyre nyilvánvalóbb borderline (és más egyéb...) tüneteket produkálok. El akarok tűnni valahova messzire, de örökre. Nem akarok többé az áldozata lenni annak, hogy semmirevaló vadállatok rajtam csámcsognak. De sajnos hozzászoktam, hogy magamat gyűlölöm helyettük. Kihez forduljak? Mert egyedül gyönge vagyok, érzem. Még csak személyiségem sincs.

2023. márc. 11. 20:55
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 anonim ***** válasza:
100%

Huh, te tényleg zavarodottnak tünsz kérdező. Van aki melletted van,hogy segítsen/elvigyen az orvoshoz.


Neurológián voltál már? Lehet nem is mentális eredetű a baj.

2023. márc. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/68 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon zavarodott vagy, nem tudod mit tegyél, és a hozzátartozóid nem tudnak segíteni most azonnal, akkor sétálj be a legközelebbi pszichiátriára MOST. Ott segíteni fognak neked. Csak válaszolnod kell a kérdésekre.

Ha nagyon rosszul érzed magad, és esetleg szuicid gondolataid is lennének, hívd a mentőket. Nem fognak ítéleteskedni, jönnek és segítenek. Ilyenkor jönnek rendőrök is, akik megnyugtatnak amíg megjön az orvosi segítség.


Engem is mentő vitt be múlt évben. Életem legjobb döntése volt. Bármi kérdésed van, írj nyugodtan!

2023. márc. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/68 A kérdező kommentje:

Van, aki mellettem van, hogy az undorító elmeszüleményeit rajtam kiélje, de nem orvoshoz vigyen.

Neurológiára menjek? Nem tudhatom, milyen eredetű, mert a testi problémáim szerintem egybeforrtak a mentális gondokkal.

Másik település pszichiátriájára is bemehetek?

2023. márc. 12. 17:44
 14/68 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy hova, de menj el pszichiátriára. Hívd fel a körzeti illetékes kórházat és érdeklődj. Mondd, hogy nagyon rosszul vagy és segítség kell neked, de nem tudod hogy, s mint.
2023. márc. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 anonim ***** válasza:
100%
Igen bemehetsz. Ha nyílt osztályra kerülesz,ott nem veszik el a telód(elvileg). A pszichiátrián ha úgy látják tovább küldenek neurológiára. Majd írd meg mi lett.
2023. márc. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/68 A kérdező kommentje:
Nem bántanak?
2023. márc. 12. 23:02
 17/68 anonim ***** válasza:
76%

Nem. A közhiedelemmel ellentétben a zárton sem bántanak, csak akkor, ha úgy viselkedsz mint egy állat, és ki kell kötözni. Voltam zárton, egyáltalán nem olyan vészes. Aki normális, azzal az égvilágon semmi rossz nem fog történni.


Nyugi, segíteni fognak. De ha több infót szeretnél, akkor hívd fel a lelkisegély szolgálatot. Ingyenesen hívható, szakemberek vannak a vonal másik végén. Ők mindent meghallgatnak, tanácsot adnak, segítenek.

2023. márc. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 A kérdező kommentje:
Ha a pszichiátrián tudomásukra jutnak a dolgaim, akkor onnan az életben nem engednek ki. Ezért is nem mentem el pszichiátriára hosszú évekkel ezelőtt, mert megtudták volna az öngyilkos hajlamomat, a gyilkolási vágyam, pirománia, pedofil, súlyos betegségekre utaló tüneteket, antiszociális ámokfutás, kezdődő alkoholizmus
2023. márc. 12. 23:36
 19/68 anonim ***** válasza:
100%
Ezekkel valóban nem. De ártani akarsz másoknak? Azért elég jól ki tudod magad fejezni ahogy olvasom. Ne akarj ártani, menj be, kérj segítséget!
2023. márc. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/68 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ha nem nézel szembe a bajaiddal, akkor soha az életben nem lesz jobb. Ezt elsőkézből tudom neked garantálni. Az alkoholizmus az hidd el csak ront a helyzeten.

Az öngyilkos hajlam az még nem automatikus zárt osztály. Ha nem áll fent akut veszélyeztető állapot, akkor járóbeteg leszel.

Pedofília, pirománia, homiciditás szintén nem. Ha tisztában vagy vele és nem élsz a vágyaidnak, akkor addig nem történik veled semmi, amíg el nem követsz egy bűncselekményt, én úgy tudom.

Hidd el, szakmai segítség nélkül csak csúszni fogsz lefelé. Menj el orvoshoz, esetleg kérd be magad Tündérhegyre, ha valóban jól is akarsz lenni, és változtatni is akarsz magadon.


Amíg nem követsz el bűncselekményt, addig teljesen ártatlan vagy. A pedofília ÖNMAGÁBAN nem bűn, hanem egy mentális betegség amit gyógyszerrel, terápiával kezelni lehet. Ugyanúgy mint az extrém fétisek, transzgenderizmus, stb.

2023. márc. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!