Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segítséget nem fogadja el én....

Segítséget nem fogadja el én. Ha egyre inkább sürget, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Bántalmaznak. Nem tudom, kihez forduljak. Próbáltak segíteni (azt hiszem), de elmarom magam mellől az embereket, mert az abúzusnak ,,köszönhetően" egyre nyilvánvalóbb borderline (és más egyéb...) tüneteket produkálok. El akarok tűnni valahova messzire, de örökre. Nem akarok többé az áldozata lenni annak, hogy semmirevaló vadállatok rajtam csámcsognak. De sajnos hozzászoktam, hogy magamat gyűlölöm helyettük. Kihez forduljak? Mert egyedül gyönge vagyok, érzem. Még csak személyiségem sincs.

2023. márc. 11. 20:55
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:
Ha már majd jobban leszel, ajánlom a [link] oldalt. Mentális betegségekkel élő magyar fórum. Mindenki jó arc, osztjuk a tapasztalatokat gyógyszerekkel, helyekkel, vagy csak ventillálunk, ha olyanunk van. Itt értő szemekre és fülekre találsz a sorstársak személyében.
2023. márc. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 anonim ***** válasza:
100%
Ha mentőkkel mész, akkor sürgősségis beteg leszel ÉS NEM KÜLDHETNEK EL. Akit mentő visz be, az prioritást élvez a besétálókkal szemben és mindenképpen kap ellátást azonnal. Illetve este például nincs járóbeteg ellátás, de sürgősségi van.
2023. márc. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 A kérdező kommentje:
Menjek este? Fárasztanom kéne bárkit is?
2023. márc. 18. 22:40
 64/68 anonim ***** válasza:
100%
A mentősöket és orvosokat, diszpécsereket este SEM fárasztod. Ők csak végzik a munkájukat, ezért kapják a fizetésük, illetve erre esküdtek fel. Éppen esti műszakra lettek beosztva, tehát este dolgoznak épp.
2023. márc. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 A kérdező kommentje:
Nekem miért nincs munkám? Miért nem dolgozok? 20 évesen
2023. márc. 18. 23:01
 66/68 anonim ***** válasza:
100%

Most ne ez érdekeljen, hanem a segítség kérése.

De ha érdekel, én 21 évesen kezdtem el dolgozni, addig tanultam.

2023. márc. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 A kérdező kommentje:

A mentőállomásra bemehetek?

A háziorvoshoz elmehetek?

Beutalókat hol adnak?

2023. márc. 18. 23:56
 68/68 anonim ***** válasza:
100%

A mentőállomásra ne menj be. Hívd fel őket. Ha félsz otthonról, akkor menj ki közterületre, és kérj meg valakit, hogy hívjon neked mentőt, mert nagyon rosszul vagy.

Elmehetsz a háziorvoshoz. Beutalókat az orvosok adnak.

Ha nem akarsz sok huzavonát, akkor mentők. Ha szenvedni akarsz még feleslegesen, akkor háziorvos és majd ő mondja mi van.

2023. márc. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!